Magnetické tornádo

(TV film)
  • Česko Magnetické tornádo (viac)

Ředitel Helios World Jonathan Kane se chystá oznámit veřejnosti, že společnost vynalezla metodu využívání neomezeného množství energie ze slunečních erupcí. Vynález má změnit svět. Mezitím bývalý poradce Steven Winters přijde doma ve své laboratoři na to, že konstrukce snímačů energie je vadná. Volá Jonathanovi, ale ten na něj nemá čas. Winters při dalším pokusu zahyne. Helios World při nejbližší sluneční erupci načerpá energii do superkondenzátorů. Zaměstnanci Michael a Rebecca však zjistí, že neznámo kam uniklo tři sta megawattů.
Z okolí jsou vzápětí hlášeny podivné jevy. Veškeré kovové předměty jsou přitahovány neznámou silou. Jsou registrováni první zranění. Michael chce riskantní pokusy přerušit, Jonathan to však nedovolí. Naopak volá do francouzské pobočky, že můžou experiment spustit. Michael s bratrem Ronem zjistí, že uniklá sluneční energie vytvořila bludné magnetické pole o velikosti půlky fotbalového hřiště. Pole s tornádem, které přitahuje vše kovové, sleduje žílu železné rudy, která probíhá městem a pokračuje do Filadelfie. Ve městě je vyhlášena pohotovost a většina obyvatel se stačí ukrýt. V nebezpečí ovšem zůstává Filadelfie… (oficiálny text distribútora)

silak_xup

Tak si takhle v sobotu večer pustíme s holkou TV a začíná tenhle film. Po tom, co tam nekompromisně na začátku najel v plamenech název filmu ,,METAL TORNADO´´ říkám, kouknu na ČSFD, kolik to má procent. Slušnejch 14% říkám sví holce, koukneme na to!!! Moje milovaná bohužel po půl hodině filmu řekla, že na to nemá a i přeš to, že venku foukal vichr rychlostí 350km/h a šíleně lilo, odešla se někam zkalit do bezvědomí, aby to dostala z hlavy. Já vydržel. Takže... Levitující motorovou pilu v lese přebil záběr na létajícího droida ve finální scéně, bez kterého bychom všichni chcípli :-)) Tenhle film museli natáčet a omylem vydat po desetinásobným množství trávy, než jsem v sobě měl já, když jsem ho sledoval. Nejspíš si mr. Yang a jeho krů slušně ujíždí na dosud veřejnosti neznámých halucinogenech a pěstujou si trávu, kterou hnojej trusem ze zadrženejch alienů z a51, jinak si tenhle počin nedokážu vysvětlit. Hodnotit si to vážně netroufám :-)) Pokud nejedete na heroinu, raději si to vůbec nepouštějte, mohlo by Vám to zásadně poškodit mozek a změnit vnímání světa. ()

Puppy odpad!

"Rozmery vortexu se neustale meni, nemuzeme vypocitat presny cil ! Zprumerujeme to !" ... a motorova pila leta lesem dodnes :-) ()

Ondrew

Haha, pobavil som sa, nemozem si pomoct. Lez, keby to malo slusny rozpocet, sympatickejsich hercov, aspon priemerne trikove zabery.... a... ehm, vlastne zmenene takmer vsetko, tak by z toho mohol byt fajnovy katastroficky film. Takto nam ostava akurat srandovny scenar, sexi motorkarska milfka :) a relativne dobry spad. Avsak pozerat toto cudo mozem odporucit jedine v pripade akutneho nedostatku inych filmov. 33%. ()

Krupe

Déle už to nejde, ale fakticky nejde, sledovat. Chudák Lou, ten dopadl... No nic, přepínám, chytám z toho tik do pravého koutku :) ()

Cherubin odpad!

Nez jsem se podivala sem, tak jsem se dle vyrazu a technologii domnivala, ze film je tak z 90. let. Omyl...to snad je legrace ne? Rok 2011 a takove nesmysly:)). Mam pocit, ze se drive tocily lepsi sci-fi filmy:)). Jen jsem se smala,protoze tohle nemuze byt mysleno vazne. ()

Mark1983

Myslím si,že Magnetické tornádo není takový brak,jak se z něj tady dělá.U nás doma se to nám všem jako čistý průměr líbilo.Od začátku do konce se nám to zdálo dějově docela dobré. ()

Lesina

Je to píííípovina jak vyšitá, ale já na ni dneska měla chuť. Nechtěla jsem nic náročnějšího - a dostala jsem to, co jsem chtěla. Kdybych od tohoto filmu čekala alespoň trošiščku víc než nic, byla bych zklamaná - ale já se chtěla jen pobavit a usmívat se nad tím, jaká je to ptákovina. A přesně to jsem také dostala. Takže nedám odpad, i když upřímně... By si to tohle dílo zasloužilo ;) ()

Xarxees odpad!

Ješišmarja!!! Létající motorová pila značky Oregon. Létající motorka. Létající karavan. Létající traktor a mnoho dalšího uvidíte v nefalšovaném a krutopřísně nelogickém céčku. Lou Diamond Phillips je opravdu velká hvězda filmů, které jsou opravdu oddechové a nemusí se u nich moc přemýšlet. Myslím, že neprohloupíte když tento film shlédnete a zapamatujete si jak se nemá ve filmu pracovat s kamerou a s filmovými triky, které patří opravdu tak možná do pravěku filmového průmyslu. ()

kilkenny2 odpad!

Mozno keby mi zrusili vsetky programi v telke a nemal dvd a ziaden film,tak mozno by som sa dal prehovorit na tento stupidny film,ale aj tak by som skoncil pri prvych 20ich minutach..strata casu ()

L.a.My odpad!

L: Možná nejlepší komedie posledních deseti let. Neuvěřitelné drama o lásce, krutosti, strachu a jednom velkém tornádu. Spektakulární vizuální stránka vás na dlouhé hodiny připoutá nad záchodovou mísu, kde budete marně čekat, kdy to na vás konečně přijde. Je třeba zmínit herecké výkony, které naprosto jednoznačně zastiňují školní besídku třetí třídy. Bacha ale na čtvrťáky. Ta pohádka, kterou sehráli - O pejskovi a kočičce - měla lepší ozvučení, trikové efekty a herecké výkony. Tento film doporučuje jedenáct z deseti dentistů, protože díky němu vám zůstanou ústa otevřená ještě hodně dlouho. ()