Série zasazená do časového období mezi událostmi prvního Tronu a jeho pokračování Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se postupně stává vůdcem revolty ve vnitřním počítačovém světě Grid proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům. Beck, původně naprogramovaný jako mechanik, se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy Grid poznal. Tron tak Becka trénuje nejen v boji a umění závodů na světelných motocyklech, aby se mohl postavit brutální vojenské okupaci města Argon, ale zároveň ho vede a učí jak být správným lídrem a jak ovládat svou bouřlivou povahu. Beck postupně přejímá Tronovy schopnosti a znalosti a stává se nepřítelem číslo jedna pro Generála Teslera a jeho okupační vojska, sloužící samotnému Clu. (Caszidy)

Perth

F*#king YES! Frisbee nikdy nevypadalo tak cool. :D Už jen z prvních tří dílů (mimochodem pilotní kousek byl neuvěřitelný) můžu bez problému určit, že půjde o jeden z mých nejoblíbenějších animáků vůbec. Samozřejmě, jako u všech Tronů jde o designovou masturbaci výtvarníků, mimo perfektní vizuál a úžasný sountrack postavený na hudbě Daft Punk z Legacy ale musím vypíchnout i unikátně pojatou akci, solidní (půlky svírající) drama a decentní námět (ono všechno to vžuumm, bzzzzt, prásk má za sebou myšlenku :) ). ()

teddinka1

Pro fanoušky animáků (spíše ve stylu animé), pro fanoušky sci-fi (trochu pohádkového), pro fanoušky Trona (nebo jeho nástupce) ... Doporučuji - konečně něco, co se u Disneyho opravdu povedlo! ()

ktL

Elektrizující chuťovka, která každým dílem přilévá do kotle. Podávané jendoduše bez omáčky, Trapanese delikátně přimíchal hudbu z Legacy a vizuál od Disneyho je extrémně okořeněn. Libová záležitost! :-) 90% ()

MEW2

pro deti naprosto idealni zalezitost. kdyby tento serial bezel kazde rano v sobotu a v nedeli v televizi a bylo mi 10, nevahal bych dat 5*. zkusenemu divakovi uz ovsem serial nema (krom pekne animace) co nabidnout. ()

Franc1s

Nooo, tak jako fanoušek Trona jsem nad míru spokojen!!! Ačkoli moc animovaný seriály nemusím, tak u tohodle jsem unešen. Jak po vizuálu, tak po příběhu a samozřejmě výtečný hudební doprovod!!! Perfektí 1.série, už se těším na další. Zatím 9/10 ()

DarthFailord

Naprosto fenomenální seriál, který má díky krátké stopáži všech dílů neuvěřitelný spád. Celý svět působí neuvěřitelně komplexně. Vizuálně skvělá animace a báječný soundtrack. Celý seriál jsem zvádnul za necelé dvě odpoledne a musím říct, že jsem z něho opravdu nadšný! 90% ()

LudkovaLevaRuka

Většinu času to připomíná Batman Beyond s nablýskanější animací a akčnější kamerou. S původním pohádkovým Tronem to nemá moc společného, což mi nevadí. Líbivé a svižné, ale neoriginálního. ()

RyanRainheart

Pecka!!! Tak takovýto akční nářez jsem teda nečekala. A to prosím má každý díl pouhých 20 minut, které ale bohatě stačí k odvyprávění příběhu. Výborný předěl mezi původním Tronem a Legacy, potěšil mě dabing herců a také použití hudebního motivu z Legacy, který se mi moc líbil a do světa Trona se skvěle hodí. Pokud se tvůrcům podaří udržet toto tempo i nadále, aspiruje tento seriálek do seznamu mých oblíbených. ()

Vykuk

Skvěle zmáknutý animák, úžasný hudební doprovod, padnoucí atmosféra a napětí. Disney překvapil.. Doplnění: po skouknutí celé série jsem ohromen, nadšen a spokojen, co Disney dokázal vypotit. Jeden velký luxus tenhle animák! Chtělo by to další sérii:) ()

reAnimat0r

Slusna akcia zabalena do peknej grafiky. Hudobne tiez velmi podarene. Uvidime ako sa nam rozbehne pribeh. Zatial slusny pocin a pridavok k serri. Po pruseri menom Tron: Legacy mierny balzam na dusu. ()

xzajox

Tomuto seriálu takmer niet čo vytknúť. Najviac mi vadia škaredo nakreslené pretiahnuté tváre a chudé postavy. Hudobný doprovod je zasa väčšinou len drobnou modifikáciou, prípadne kopírovaním hudby z Legacy. Sú to však len detaily. Atmosféra aj pocit, že sa nachádzame v Gride je tu porovnateľne dobrý ako v Legacy. Tiež sa mi páčia recyklované zvuky z pôvodného Trona. Dej je skvelým doplnením príbehu. Miestami sa autori naozaj pohrali s novými nápadmi. Ako fanúšik - 95% ()

CZRohlik

Zajímavá animace s ještě zajímavějšíma modelama postav, na druhou stranu animace se do toho světa náramně hodila a v pohybu vypadala skvěle. Občas se zapomínalo na nějaký postavy (ehm... Paige) a prohlubování vztahů mezi nima a jakožto člověk, kterej se na to dívá až takhle zpětně a kterej ví, že nikdy nevznikne další série tak to má dost neuspokojivej konec. Určitý epizody byly fakt zbytečně přeplácaný a některý zase vcelku jednoduchý, ale těm se to dá odpustit, jelikož to byla aspoň příjemná odbočka od hlavního příběhu. Když už jsme u něj, tak bývá většinou ještě tu samou epizodu uzavřen, ale i celkový příběh funguje dobře a epizody na sebe dobře navazují. Za mě solidních 8,5/10 a oproti filmům jsem nadšen :) ()

Dratenik

Nejenom že Daft punk patří mezi moje nejoblíbenější muzikanty ale hlavně ten GRID! To je úžasná záležitost. A teď něco přímo k seriálu: všechny postavy jsou úžasné, efekty jsou úžasné, hudba je úžasná, hlas Boxleitnera alias uknown tron je úžasný a Paige je úúúžassssná. Teď chvíli psát nebudu protože se zasním. .. . . . . OK. To mi stačí. Chci další jídlo! ()

Stranger#

Rozjezd může odradit, ale vydržte. Trochu jsem si musel zvykat na zvláštní konstrukci postaviček, ale po pár dílech jsou pro mě ,,dlouháni" samozřejmost. Tron má pěkné grafické zpracování, plno akce a skvělou hudbu stejně jako jeho předchůdci i díky tomu má celý seriál pořádně hutnou atmosféru. Kvalita zde má stoupající tendenci, prozatímně 4 hvězdy. ()

Nandemaru

Od prvního dílu do posledního tenhle seriál hltám jedním dechem.. Filmy s Tronem mě ani z poloviny nezaujaly tak, jako tenhle odvážný kousek od disney. Konečně je divákovi zprostředkován pohled do nitra gridu, nejen na Trona a jeho věčné boje. A líbí se mi to. ()

rasomaso

Trona mám rád, Tron Legacy je super film s nádherným soundtrackem, velmi solidním dějem a celkově skvělými efekty. Dokonce jsem se před seriálem podíval i na vintage trona z roku 1982 abych si trochu doplnil znalosti. Ale i přes to všechno si nemůžu pomoct a připadá mi, že seriál trochu vaří z vody a že by samostatně tak dobře neobstál. Alespoň první polovina seriálu. Chtělo to víc unikátních dílů jako vlak, bouře/vězení a tak. Doufal jsem taky že nás seriál nechá malinko víc nahlédnout do toho jaký je běžný život na Gridu, něco co mi v Legacy moc chybělo a doufejme že to uvidíme v třetím filmovém tronovi. Stále poměrně solidní seriál a pro fanoušky se vyplatí ho vidět. ()

Ratlin

Po čtyřech dílech pro mě tak trochu seriálové zjevení. A to nejsem zrovna velký fanoušek sci-fi. Příběh tu už není jen tak „mimochodem“ a v kombinaci s audio(!)vizuálem tvoří výjimečný celek. Neutuchající akce s množstvím vytříbených nápadů je přesně to, co mi k tomuto výtvarnému pojetí sedí. Mnohem lepší než oba související filmy. ()