Série zasazená do časového období mezi událostmi prvního Tronu a jeho pokračování Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se postupně stává vůdcem revolty ve vnitřním počítačovém světě Grid proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům. Beck, původně naprogramovaný jako mechanik, se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy Grid poznal. Tron tak Becka trénuje nejen v boji a umění závodů na světelných motocyklech, aby se mohl postavit brutální vojenské okupaci města Argon, ale zároveň ho vede a učí jak být správným lídrem a jak ovládat svou bouřlivou povahu. Beck postupně přejímá Tronovy schopnosti a znalosti a stává se nepřítelem číslo jedna pro Generála Teslera a jeho okupační vojska, sloužící samotnému Clu. (Caszidy)

michalkop

Z úvodních čtyř dílů mám rozporuplné pocity. Tak za prvé, je to z tvorby studia Disney a to se mi k této látce nezdá jako to nejvhodnější. První tři díly mají slušnou dynamiku, zajímavě stavěný příběh i dobré akce. Po pár dílech (celkem 7) to už vypadá, že se z Trona začíná stávat telenovela. Na výsluní se dostávají vztahy mezi samotnými postavami, začínají se tvořit milostné dvojici, hnutí Odporu se vytrácí. Každopádně z Trona se vytratila ta nevšednost a už těží jen z neobvyklého prostředí. Jinak sklouzává už k naprosto obyčejnému klišé, které je vidět v každém druhém seriálu. ()

Capy

Takže tedy, animace jediné co mi vysloveně vadí je, že všechny postavy vypadají jak absolventi programu v anorexii. Příběhově zatím v pořádku, je to takové příjemné doplnění světa Gridu. Co musím nejvíce pochválit a na co jsem se těšil nejvíce, je opět hudba, kde zaznívají původní melodie, doplněné novými sekvencemi, každopádně hudební doprovod si mě získal ze všeho nejvíce. Po třech episodách, ale bohužel musím říct, mě příběh stále neoslovil. Oproti Legend of Korra, ve kterém je podle mne pro T:U veliký konkurent, moc neobstojí. 4 a to jen a hlavně díky hudbě, uvidíme do budoucna s dalšími díly. Edit, po šesti dílech , delete. Nezábavné, nudné, a musím sundat hodnocení, jelikož jediné co si skutečně zaslouží ohodnotit, je hudba ... to jsou ty dvě hvezdičky. ()

endymion

Vítězství hudební složky, architektury a designu Gridu nad zbytkem animace a příběhem, s občasnými záblesky geniality v moři uniformních pixelů (viz. např. komprimovaný prostor). Takže oproti filmu žádná změna, přesto opět žrádlo pro vyhladovělé skalní sci-fi fanoušky, jako jsem já. Myslel jsem si, že mě ty věčné honičky lightcyclů a souboje disk na disk časem omrzí a ejhle, ono ne! Těším se na druhou sérii. ()

serpencia

Měl jsem trochu problém s pilotem... nijak extra neuchvátil, ani nevím proč. Od druhého dílu do konce jsem se už nemohl odtrhnout. Co bych vyzdvihl je vizuální podoba, hudba a akce! Doufám, že nekončíme u první série - 85%. ()

stLukaz

Super animovaná vsuvka mezi oba filmy. Má to dobrý příběh, ale ten konec je trochu nedomyšlený, snad se dočkáme pokračování. Můžu doporučit těm co viděli oba filmy. ()

Ounil19

Tento animovaný TRON: Uprising, je velmi povedená vsuvka mezi filmy Tron 1982 a Tron Legacy 2010. Seriál provází hudební doprovod z Legacy, což seriálu doplňuje jeho bravurní děj (zatím jen 3 díly) a perfektní animace dodává seriálu jen na kvalitě. Zatím dávám 92% chybí mi tam Kevin Flynn a CLU. ()

Abin_Sur

100% kvalita. Jako u jediného TRONa není hlavní rolí uživatel, nýbrž program, což je jistě obvroským plusem. I animace je originální a také velmi zajímavá, což vás v křesle udrží i celé hodiny. Potěšit dokáže i podsvětlení, které je jako v TRON: Legacy součástí snad každého prvku. Děj má také nějaký smysl narozdíl od jiných animáků, což potěší nejen mladé diváky. ()

MAsakRA

Super seriál rozvíjející univerzum. Plný počet nedám jen kvůli stylu animace postav, na který jsem si chvíli musel zvykat. Škoda, že to v nejlepším utnuli. ()

NagatoPein

Je veľká škoda, že Disney zvesela igonruje univerzum Trona, ktoré je jedným z najlepších sci-fi. Jasné, spravili Legacy a spravili túto sériu, ale oba si zaslúžia nástupcu. Tento seriál bol kladne prijatý ako kritikmi tak publikom a vyhral aj viacero cien. Je dobrý, je kvalitný a dobre animovaný. Škoda, že sa tak skoro nedočkáme druhej série. ()