Obsahy(2)
Dražobní lovci Allen Lee Haff a Clinton „Ton“ Jones cestujú po Amerike a dražia nevyzdvihnuté kontajnery zo skladov alebo schránky z úschovní, o ktorých si myslia, že budú obsahovať vzácne predmety, doslova skryté poklady. A tie potom predajú s vysokým ziskom. Ženie ich vidina veľkých peňazí a musia sa rozhodovať rýchlo. Čím je dražená položka staršia, tým väčšiu hodnotu môže mať jej obsah, a tým vyšší bude ich zisk. (TV JOJ)
(viac)Recenzie (62)
První díl, který jsem viděl, mě nenadchnul. Potom ale jakoby naschvál jsem často sedal k tv ve chvíli, kdy pouštěli tento pořad a postupně si mě získal. Kluci jsou sympatiční, jde jim to od ruky i odpusy. Mám rád staré věci, protože jsou z pravidla kvalitnější, než většina dnešních rychloobrátkových šuntů. Toto by mě taky bavilo :D! Hodnocení Odpad se tady opravdu nehodí. Myslím, že to nemůže nikoho urazit ani popudit. Mrzí mě jen, že jednou nešikovně otevírali trezor a spálili pistol. ()
Jednoduché a zábavné, za málo peněz hodně zábavy. Oproti ostatním skladovým pořadům jsou pozitiva, že své nalezené věci prodávají (ve Válkách skladů řeknou, že to stojí tolik a tolik a basta, takže ekomika kupování skladů v reálu je tady přesvědčivější ). Na druhou stranu co sklad to úspěch , což budí dojem, že je to nahrané, nebo, že si vyzobou tvůrci jen to, co potřebujou. ()
Urážka TV diváka. Tohle má k “reality show” blízko asi jako wrestling má k “bojovým sportům”. Oboje je neskutečná komedie a divadlo na tupé publikum. V každém skladu co vydražili za 5,50 je kufřík s bouchačkou (ideálně historickou) nebo nějaký nevídaný super drahý skvost. Výdělek je vždy jistota desetinásobku… a ty jejich kecy do toho. Neskutečný. Navíc až komické je, že vždy co “najdou” prodají. 100% případů. Neexistuje, aby kupující/odborník ve finále řekl: “NE! Za tolik to nekoupím, zase si to odneste.” ()
Hlavní slabinou jsou ti dva pitomci. Obézní, pokérovaný (nic proti) a mírně retardovaný čuník a podebraný frajírek se snaží pozvednout úroveň pozérství na další level. Jejich blbé kecy a trapné pózy jsou bohužel nedílnou a nepříjemnou součástí pořadu, o jehož autenticitě se dá navíc hodně silně pochybovat. Ovšem pro mě, jakožto sběrače a sběratele od přírody, má tato záležitost (chápu, že pro mnoho ostatních hloupá až stupidní) jistou přitažlivost. Rochnit se v bordelu a nacházet poklady (rozuměj staré krámy), to je jeden z mých snů, ač je, pravda, povrchní a ryze materialistický. Kdyby se pořad soustředil téměř výhradně na objevy těch dvou jelit, šel bych s hodnocením výš. Naopak při premise, že je celá tahle "show" jen předem připravená habaďůra s pěkně vykonstruovanými souboji dražitelů, resp. komparsu a uměle načančanými sklady, byl by to naprostý odpad! ()
Vcelku snesitelná podívaná. Podobné tipy „show“ sice moc často nevyhledávám, ale občas potřebuju „vypnout“ a tak nepohrdnu ani tímto. Moc sympatičtí mi pánové teda nejsou, ale jak vidno mají sakra štěstí a čuch na prachy a staré cenné haraburdí, nebo je to jen velký podvod. Nicméně díl kde našli staré malby pouličního malíře a sprejera a nakonec to plátno střelili za 60 000 dolarů, nebo projížďka na velbloudech – považuji za jedny z nejlepších…Klasický průměr. ()
Galéria (9)
Fotka © Discovery Channel
Zaujímavosti (1)
- Oficiálny eBay účet, cez ktorý Allen Haff a Ton Jones predávajú produkty bol vytvorený už 16. mája 2003, čo je 7 rokov pred vysielaním show. (Real Tom Hardy)
Reklama