Prozrazení

• USA Brake

Agent Tajné služby Jeremy Reins je držen v zajetí v kufru jedoucího auta. Musí snášet psychické i fyzické mučení, když se z něj teroristé pokoušejí dostat informace pro jejich komplot proti prezidentovi Spojených států... Agenta tajné služby Jeremyho Reinse (Stephen Dorff) čeká velmi špatný den. Probudí se do naprosté tmy, absolutně zmatený a dezorientovaný. Jediné světlo vychází z krvavě červených digitálních čísel, které mu tikají nad hlavou. Jeremy si rychle uvědomí, že je v průšvihu. Těžce se mu dýchá. Skoro se nemůže pohnout. A na jeho volání o pomoc nikdo neodpovídá. Pak uslyší zvuk motoru a vše mu začíná být jasné... je uvězněný v kufru jedoucího auta. Když jeho věznitelé odhalí své motivy, Jeremy si uvědomí, že ho nepustí, dokud jim nedá všechny detaily o "Roulette" - tajné lokaci, kam se uchýlí americký prezident v případě teroristického útoku... (HBO Europe)

tommmy89

Film je podľa mňa veľmi kvalitný s dobrou zápletkou a geniálnym koncom. Od začiatku som mal oči na stopkách a so záujmom som neveriacky a očakávajúc čo sa stane pozeral na obrazovku. Veľká spokojnosť, ale niečo tomu predsa len chýbalo. Po pravde si ale myslím, že v jednej krabici v kufri auta nebolo čo moc vymýšľať, takže 3,5* ()

divak84

nějaká snaha tam je, ale oproti velice identickému "buried" je to o dost umělejší s naprosto skandálním koncem... dorffa mám rád, ale tenhle film není bohužel nic než ztráta času pro náročnějšího diváka ()

Gogo333

Čekal jsem další Buried a ze začátku to i vypadá, že jsem ho dostal. Ale chybí tam pořádná atmosféra a ta bezmoc, co byla právě v Buried. Díky tomu už před polovinou filmu mě napadlo, co by se mohlo dít i když se tam střílelo a po vyndání Jeremyho z auta se mi to potvrdilo. Říkal jsem si, že to docela ušlo a takový slabší 3* si to zaslouží, ale ono to pokračuje a ten konec v sanitce to bohužel zabil. ()

Tydlidáš

Film tak spatnej, ze sem i po panakach absinthu nevydrzel vzhuru... na uvodnim plakatu je vrtulnik a pritom tam zadnej nebyl... stoji to za starou backoru a je to predvidatelny asi jako co se stane s flaskou vodky na Rusky svatbe. Film se snazi o neco ve stylu telefoni budky ale bohuzel to tady vubec nefunguje... ()

Wancohoff

podobnost o rok starsiemu buried nejde popriet, no kazdopadne tento film ma bavil ovela viac a drzal v napati kazdu minutu. buried bola vcelku nuda. ()

Game90

Už buried ma bavil...a toto bol ďalší film pri ktorom som sedel celých 92 minút a pozeral na chlapíka zavretého v aute a poviem vám aj toto ma bavilo. ()

mala_kea

Je vidět, že Torres si zkrátka nedokážu vymyslet svůj vlastní příběh a jen vykrádá námět z kvalitnějšího a cennějšího burried. Stephen je sice jednoznačný tahoun, ale nadruhou stránku, kdo by nedokázal zahrát myš zavřenou v bedně ukrytou v kufru auta ? Žádná velká věda, ale jako jednohubka určitě zachutná. ()

darkreider

Nechce to byť ďalší Buried a tak na konci prepne z módu kopírovania na mód kolotočár a roztočí také lobotomické peklo, až je nejednomu diákona Frosta ľúto. Posledná 10-minútovka mi zničila celý film. ()

Henry Morgan

Vadili mi na tom dvě věci. Jednak teda to, že se to celé odehrává v kufru auta a potom jsem nedokázal pochopit, že bezpečnostní služba nekomu dá supertajné info, i když je to závislej gembler. Jinak teda celkem fajn, nic extra, ale napětí udrželi solidní. ()

hero_bk

Ach jo, to mohlo být TAK dobrý, kdyby to aspoň trochu dávalo smysl :( Ten konec to shodil strašným způsobem, přemýšlel jsem mezi čtyřma a pěti, ale dávám jednu s přimhouřením všech 4 očí.... ()

Bezda22

Film za málo prachů, vesměs jeden herec, kterej podává slušnej výkon. V záběru je 95% času jen on. Ale konec? To bylo kurva co? Za ten konec mínus jedna hvězda. ()

jirkaslava

Film jednoho herce s úžasným výkonem a s překvapivým závěrem. Myslím, že každý čeká klasický hepík na konci a ono to je tak trošku jinak, což je výborný. ()

FREEWHEELER

-„Are you drunk Jeremy?“ Niekto si zmyslel, že je múdrejší a že Enterrado bolo slabé, tak si ukradol celý film a doplnil pár blábolov. Ale vážne je to dosť lenivé, nemá to napätie, pár vecí sa prestrelilo a vôbec sa nehodilo. V podstate je to fajn film. Záver sa mi nepáčil vôbec. ()

Rodriguess

Zaver sa mi pacil najviac, cely film ma slusny spad a da sa prijemne sledovat. Burried bolo fajn ale aj tento film ma nieco do seba. Nie je to sice spickovy film ale taky uz dnes ani hadam nenajdeme. ()

ludovit14

Ak mám porovnať film čo je dej s jedným hercom oproti- Pochovaný za živa tak potom musím skonštatovať,že toto je veľký ODPAD.Príbeh je úplne nedomyslený,amatérsky,lajdacky a velmi zbabraný!Obsahuje veľké PREČO: pozrel by som sa či sa tá ,,bedňa’’ zmestí do policajného auta-asi ťažko?PREČO: ako sa mohla tekutina dostať do ,,bedni’,keď tam bola diera ako strom?-samozrejme aj v aute.Tých PREČO: je tu neúrekom!A celkový____ dej bola len maximálna škoda času!HOD:20,01%.Hodnotenie je iba za her,výkon Stephena Dorffa.PS:a ten koniec bol komický a pri_____Málo FILMOV ma vie takto vytočiť!!! ()

Ironhead

Ale jo, cenim si toho napadu jak s minimalnima nakladama natocit pomerne kvalitni napinavej thriller. A predevsim dobre zahrane od Stephena Dorffa, protoze ostatni lidi v tomhle filmu maji ciste cameo rolicky. Ten dvojite "sokujici" konec mohl byt teda promyslenejsi, ale aspon ze to neskoncilo tim prvnim "prekvapenim" :_) ()