Federálny agent Robert "Bob" Mazur (Bryan Cranston) sa v 80. rokoch dostal v utajení ďalej než ktokoľvek pred ním. Podarilo sa mu preniknúť až do srdca drogového kartelu samotného Pabla Escobara. Pod krycím menom Bob Musella sa stal kľúčovou osobou pri praní špinavých peňazí a spolu s dvoma ďalšími tajnými agentmi riskoval život, aby vybudoval solídny prípad a priviedol čo najviac narkobarónov pred súd. Obklopený násilím a korupciou sa Mazur musel votrieť do priazne Escobarovej pravej ruky, ktorou bol jeho najväčší distribútor drog Roberto Baez-Alcaino (Benjamin Bratt), a neurobiť pritom jediný nesprávny krok. (TV JOJ)

TOPmoovie

tak toto prekvapilo, aj ked par filmov az malo rovnaky namet. asi real stuff vzdy urobi z film nieco navyse ak to toci niekto normalny a bez v kuse roztrasenej kamery. tazko uverit ze niektore postavy ..naozaj doteraz ziju a ze sa nestali obetou pomsty. ci, este je cas? ... ()

zjs

Zajímavá gradace napětí. Od nudného začátku, kdy to člověka naprosto nebaví. Začátek vyšetřování. Drsné nečekané šoky během vyšetřování skutečně probudí. A nakonec dech beroucí závěrečná akce, na kterou člověk jen tak nezapomene. ()

Mark1983

I když to není tak působivé jako Obhájce, přesto se několik pasáží, jenž zaujmou, najde. Ty méně zaujatelné pasáže berou filmu jednu hvězdičku, ale jinak je to celkem chvalitebné, pokud bych to měl brát podle školní klasifikace za vypracované úkoly. :-) ()

Jarda68

Hodně podobné jako Krycí jméno Donnie Brasco...Stejně působivé prostředí,skutečné postavy,napínavý děj...Jen mi vadil pomalejší rozjezd,který však kompenzují působivé scény(club,dálnice,svatba)...Herci v pořádku,ale při vší úctě, Bryan Cranston není Al Pacino...70% ()

nezavisle

...nijako obzvlášť nezačinajúci príbeh agenta naberá postupne tvrdé a jasné kontúry nebezpečného života štátneho zamestnanca na poli protidrogovej polície, ktorý je nútený hrať iný život než v skutočnosti možno chcel. Trocha chýba hlbší a jasnejší osobný pohľad na vnútorné vysporiadanie sa s takouto ťažkou premenou agenta. ()

byk_1

Wow, tleskám tvůrcům. V podstatě jsem nechtěl, aby ten film skončil a kdyby měl o hodinu víc, tak by to vůbec nevadilo. Ze začátku jsem měl obavy, aby to nebyla další slátanina jak se policajt chce dostat do gagngu. Ale tento snímek nabyl úplně jiného rozměru! ()

kodwin

Kokain byl sice lepší, ale na Infiltrátora se dívat určitě dá. Pěkně vystylované osmdesátky a zajímavá role pro Diane Kruger jsou předností filmu. Stejně tak mě zaujaly emoce hlavních hrdinů, kteří se museli vžít do role kámošů narkobaronů. V zásadě doporučuji. ()

Starejsi

Bob sa tvári ako najväčší profesionál a pritom sa správa ako úplný amatér. V krytí ho mohla školiť aj jeho teta. Ak je toto naozaj podľa skutočnej udalosti, veľmi sa čudujem, že to hlavný protagonista mohol zvládnuť...alebo nezvládol? Školená agentka sa pýta kto okolo nej prešiel (áno, bol to Escobar). Torta na výročie, miesto narodeninovej? Ale to sa predsa bežne stáva. Agentka (ktorú nikto nesleduje?) príde k Bobovej manželke po oblek (lebo ako colník si nevie nikde zadovážiť iný), len aby podľa scenáru urovnala vzťahy....asi. Áno, je tam veľa čudesných situácií a ku koncu sa to začalo dosť rozpadávať. ()

Xmarc

Film z drsňáckého mafiánského prostředí možná trošku v jemnějším podání, nicméně i tak dostatečně napínavý, atmosférický, i dobře zahraný. Některé postavy mi vyloženě utkvěly v hlavě, což už samo o sobě znamená skvělý zážitek a kvalitní podívanou. ()

Bogrant

Infiltrátor je nenáročný mix všetkých gangsteriek z 80. a 90. rokov, ktorý sa viac sústredí na hlavnú postavu, politiku, vnútorné vzťahy medzi kriminálnikmi a nie na vraždy, zvrhlosti a brutálnosti. Nič veľké a prevratné sa nedeje, ale to čo tento film predvedie úplne stačí. Furman vie, že nie je Scorsese a ani nepotrebuje byť, vystačí si s vlastným štýlom vyrozprávania príbehu. A pokiaľ niekto čaká v tomto filme veľký konflikt a stret s Escobarom, bude sklamaný. Na to slúži Narcos. ()

stret

Prečo sa dlhoročný agent Bob, ktorý predstiera, že je veľký podnikateľ - stretáva so svojou rodinou, a chodí domov? Čo mala znamenať zásielka s krvavou truhličkou na domácu adresu agenta Boba, ktorá mala byť od Escobara a znamenala, že Escobar vie kde má agent skutočný domov? Viacero podivných konaní agenta Boba, ktoré naznačovali amatérizmus celej akcie. Alebo vadné filmové spracovanie. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /trochu delší rozjezd a pár hluchých míst, takové průměrné, za nějakou dobu si z toho nic moc nevybavím/, + /podle skutečnosti, Bryan hrál slušně/, hodnocení - slušný, takový průměrný film, který ničím zvlášť nezklamal, ale ani nezaujal, ale jo, docela to nějak ušlo ()

Cezar209

neviem ci je to len moj subjektivny pocit ale v poslednom case sa moj oblubeny zaner tj sfilmovane kusky na zaklade nametov podla skutocnej udalosti stali nejakym spolocenskym hitom. Skoda ze sa opat z mozneho potencialu vyuzilo tak malo. chapem, ze prestrihat skutocne dokumenty s filmovym materialom nie je easy no da sa to vid NARCOS. praca v utajeni kde je to day by day o jednom teda ..dozijem sa rana ? ...a pritom pri pozerani na tohto infiltratora mate pocit ze je to vsetko v "klidku". chyba napatie, ten drive, litemotiv ktory by sa mal tiahnut celou dejovou atmosferou k takemuto nametu. ()

Denzen

Nápad bol rozhodne zaujímavý, Bryan Cranston mi do tejto úlohy úplne sadol, no to prevedenie mohlo byť lepšie. Z takého mixu hry Hotline Miami a drogových seriáloch ako Breaking Bad sa dalo vyťažiť oveľa viac. Rovnako som sa na konci nevedel rozhodnúť, či mám fandiť hlavnému hrdinovi, ktorý konečne prípad vyriešil, alebo som mal ľutovať zločincov. Možno oboje. 70% ()

PJz8

CO TO SAKRA BYLO? Pokud někdo četl nebo se zajímal o to jak probíhají undercover operace, tak ho tahle pohádka musí urážet. A to jako v Honivůdu došly herci,že šedesátiletej dědek hraje čtyřicátníka? Nakonec mi přišlo že fráze "na motivy skutečných událostí" je s shodná pouze s tím že opravdu existoval Pablo Escobar a opravdu kšeftoval s koxem, jinak děsivá slátanina. ()