Scream

• USA Scream: The TV Series (viac)
Horor / Mysteriózny / Thriller / Dráma
USA, (2015–2019), 20 h 56 min (Minutáž: 39–81 min)

Willa Fitzgerald, Bex Taylor-Klaus, Carlson Young, John Karna, Connor Weil, Bobby Campo, Amadeus Serafini, Tracy Middendorf, Jason Wiles, Bryan Batt (viac)

Nafoukaná středoškolačka Nina byla brutálně zavražděna. Její milenec se pohřešuje a panika se pomalu začíná šířit celým městem. Spolužáci Niny se musí vyrovnat jak s její smrtí, tak i s faktem, že se po městě nejspíš potuluje vrah, který může kdykoliv znovu udeřit. Navíc se začínají otevírat staré rány, které 20 let vyhnívaly a nyní začínají být smrtelně nebezpečné. Má Niny vražda něco společného s dávným zabitím sériového vraha? To se dozvíte z 10 dílů seriálu od stanice MTV, který se nechal inspirovat úspěšnou řadou hororových filmů s názvem Scream. (geklon)

Recenzie používateľa helraiser k tomuto seriálu (26)

The Deadfast Club (2019) (S03E01)

Ups tak tohle je opravdu zklamání. Po předchozí nabušené sezóně, je tohle opravdu sešup dolů. Tak v první řadě to vůbec nenavazuje na předchozí děj a to mě jako opravdu zklamalo. Postavy jsou opravdu tragické, ani jedna mě nijak nezaujala. Sice se objevuje stará dobrá maska z filmového Vřískotu a zabiják se docela činí, ale co z toho když napětí a strach o postavy z minulé řady jsou pryč. Strašné zklamání a podvod na fanoušky seriálu, který se jen tak neodpouští. Jinak průměr, ale moc mě to zatím nezaujalo. ()

Devil's Night (2019) (S03E02)

Banda blbů se snaží chytit zabijáka a dopadne to přesně podle očekávání, blbě. Celková bilance je jeden mrtvej dealer a jeden mrtvej blb, jehož zabití bylo alespoň trošku originální, no jinak bída. Ty postavy mě neuvěřitelně štvou, především ta neskutečně blbá aktivistická černoška, doufám, že ji brzy vykuchaj. Stále této řadě nemohu přijít na chuť, předchozí řadě nesahá zatím ani po kolena. ()

The Man Behind the Mask (2019) (S03E03)

Postavy opět mizérie, to co předváděli to je prostě vrchol debility, ale naštěstí to zachraňuje zabiják který se opět činí. Potěší i objevení Tonyho Todda který tu ztvární jak jinak než muže s hákem a jeho souboj se zabijákem se povedl a ten závěr byl super. Zatím nejlepší díl, ale ty postavy to je prostě utrpení. ()

Ports in the Storm (2019) (S03E04)

Jedna pěkná naháněčka se solidním zabitím. Postavy a jejich chování opět naprosto debilní. Závěr se dal čekat takže žádné překvapení. ()

Blindspots (2019) (S03E05)

Tak jdeme pomalu do finále a světe div se ono se to furt nelepší. Tahle série se prostě nepovedla. Chování postav opět na pěst, alespoň, že zabiják svou práci jakž takž odvádí dobře. Zkouknout se to dá, ale že by to mělo koule a divák byl v očekávání co bude dál, tak to tedy opravdu ne. Tak ještě jeden díl a ta hrůza už bude za námi. ()

Endgame (2019) (S03E06)

Tak a máme tu velké finále. To jako fakt? Sorry, ale tohle tedy byl hodně velký provar. Tragické zakončení, tragické série, která se s předešlíma dvěma nemůže vůbec rovnat. Tragické postavy o které se divák opravdu nebál a bylo mu jedno která zakuká. Napětí nulové, o atmosféře raději pomlčíme a co se týče odhalení hlavního psychouše, tak dost tragický. Tahle série byla prostě jeden velký omyl a pro fanoušky seriálu jistě velké zklamání. Jediné co tuto řadu drželo nad vodou tak bylo občas slušná zabití, ale to je po předchozí nabušené sérii proklatě málo. ()

Wes Craven (1939-2015)

Wes Craven (1939-2015)

31.08.2015

Ve věku 76 let nás včera opustila hororová legenda Wes Craven. Slavný režisér podlehl rakovině, která ho trápila mnoho měsíců, přesto mu ale nezabránila v tom, aby se věnoval svému milovanému žánru.… (viac)

Sin City jako televizní seriál?

Sin City jako televizní seriál?

03.12.2013

Televize je na vzestupu a v mnoha ohledech šlape na paty filmovému průmyslu. Uvědomilo si to už několik velkých hollywoodských společností. Další z nich je The Weinstein Company. Bratři Bob a Harvey… (viac)