Nájomný zabijak Jimmy "Bobo" Bonomo (Sylvester Stallone) neváha vraždiť pre peniaze, ale súčasne dodržiava určité zásady a pravidlá - nezabíja ženy a deti. Keď z týchto dôvodov nesplní zákazku a svoju obeť nechá žiť, prichádza pomsta zo strany objednávateľa, ktorý pošle zabijaka Keegana (Jason Momoa), aby Jimmyho zlikvidoval. Ten sa pri útoku v bare ubráni, ale zomrie jeho parťák Louis Blanchard (Jon Seda). Jimmy sa ocitne sa uprostred nebezpečnej hry, v ktorej pôjde o život nielen jemu, ale aj jeho blízkym. Louisovu vraždu prichádza vyšetrovať mladý detektív z Washingtonu Taylor Kwon (Sung Kang), ktorému Jimmy náhodou zachráni život a odvtedy mu je policajt kórejského pôvodu nesmierne zaviazaný, aj keď by ho mal v skutočnosti zatknúť. Obaja rozdielni muži spoja svoje sily a schopnosti, a napriek neustálym rozporom spoločne pátrajú po zločincoch zodpovedných za Louisovu smrť, aby ich doviedli pred spravodlivosť. Najprv kontaktujú spojku Ronnieho Earla (Brian Van Holt), ktorý pôvodne najal Jimmyho s Louisom, a potom odhalia ďalšie články zločineckej siete, ktorú vytvorili skorumpovaný právnik Marcus Baptiste (Christian Slater) a podnikateľ Robert Nkomo Morel (Adewale Akinnuoye-Agbaje) z Washingtonu. (TV JOJ)

futislav

Stallone vstal z mrtvých a je tu zase solidní akce, drsné hlášky a nekompromisní vyřizování nepřátel, včetně vydařené koncovky. Za mě palec nahoru. ()

mirec2211

Veľmi slušná akcia. Konečne starý dobrý Stallone. Vôbec som sa nenudil. Dávam 4 hviezdy. Od plného počtu ma delí len pocit jeho nedotknuteľnosti. Takmer sa ho ani nedotkli, až na posledný súboj. Odporúčam pozrieť si ho. ()

hajner

Ďalší výborný odpočinok po Konečnej, je to ďalšia old generačná oddychovka. Sly a Arnie ešte nepovedali posledné slová a comeback im vychádza na výbornú, aspoň ja si užívam každé okamihy hrdinov môjho detstva. A ešte ku všetkému bravúrny inteligentný humor tomu dodával šmrnc. ()

Terrific

Sly tvrdej a nařvanej jako skála, Momoa dobrej drsnej záporák, konečně pořádná pocta pro stará dobrá 80 léta . Akce střídá akci, hlášky jsou fajn a muzika neurazí, jen ten korejec mně tam přišel trochu možná asi zbytečnej. Final fight dobrej, kamera občas lehce roztřesena, ale to je maličkost, jen víc takovej pohodovejch a cool filmů. ()

oli1va

Film bez hlavy a paty, který je plný okoukaného kýče. Celé to bylo spíš k smíchu. Momoa zde zastupuje hroudu bez mozku a Sly senilního dědu. Tak jsem se na to těšil a o to větší bylo zklamání.. ()

ProchySBK

Jasně, tohle Slyovi žeru. Kdo na něm nevyrůstal tak ať se ani nepokouší tohle pochopit. My jsme totiž ty parchanti, který si za mlada mysleli že budem umět karate jako bruce lee, kliky na dvou prstech a točit akční filmy. Dneska každej náctiletej zas vidí kariéru v showbizu, ale co to melu, to je fuk! Tenhle film je oslava Staloneho a ostatní jsou tu jaksi dopočtu, mě to nevadí. Chvílema mě sere lacinej střih z jednoho záběru do druhého, alá Tak jde čas, nebo jak se jmenoval ta sračka na kterou ste narazili vždycky po zapnutí televize když jste přišli domu ze školy. A pokud tenhle film má navíc zesměšnit Sung Kanga tak se jim to fakt povedlo. Lumpové jako Sly v tomhle filmu jsou špatní, zkorumpování poldové ještě horší svině, ale nejhorší je když je aktivní policajt tam kde nemá. Takže pitomče z Vietnamu, zahrál sis v tomhle filmu pěkný ucho, kterej celej film nevěděl kde mu hlava stojí! Byl jsi tu za měšťáka co chodí po parku a může leda tak točit obuškem. Jo a abych nezapoměl, děkuju za těch pár kulek do hlavy všem zmrdum! Bullet to the Head! ()

Googooplexer

Nie je to Rambo, nie je to Rocky, nie je to Cobretti a dokonca to nie je ano Oscar (doslova). Je to Jimmy Bobo. Keby nemal taký hlboký hlas, určite by sa volal Bubu, preto sa Staloň snaží rozprávať nízko, s hlasom niekde medzi kolenami a mysom posledného chlpu v medzinoží. Čo ma náramne potešilo je, že to ide všekto rovno zanosom, a viete presne na čo sa máte tešiť. V takýchto filmoch človek nie je ani sklamaný, že vie ako to dopadne a čo na koho dopadne. Inak je to ale len oprašovanie starých príbehov, ktoré sú stále horšie a horšie a herci naivnejší a naivnejší. ()

swater137

Dávám 5 hvězd a SLy si je zaslouží. Dobrý akčňák, super Slajův hlas. Oproti Rambovi 8 s tou starou paní nebo Judge Dredovi fakt povedenej film a sekery jako v Cobra s Brigitte Nielsen prostě koukněte na to dobrý to je ). ()

groower777

Ľahký podpriemer.S.Stalone,nič nové a ked vidím jeho koženu plastikovú masku tak ........choď uz na stálo z plátna preč a prenechaj to mladším ako sa sam trápiš vo vysokých topánkach pan Sylverko,len kazí naladu a nepresvedčí už aj keby chcel .............:( bývali časy,keď sme ťa žrali ........ viac ako dve hviezdy nemožem bohu žiaľ.... a už len názov filmu hovorí za všetko ... ()

dogzila

Veľa drsných pripečených hlášok, jedny odhalené pokerované prsíčka a celkom rýchli spád udalostí. Jason Momoa bol celkom odpudivý a Sung Kang slabučký ako vtáčie mlieko. Sylvester prešiel kúrou aby vyzeral šmrncovne, ale neviem prečo na konci chodil ako po análnom styku! Cakumprásk celkom dutá, ale občas pozerateľná jednohubka. Pomaly ma však prestávajú baviť bitky 60desiatnikov - astala vista :) chaloši ()

trollfjord

Jedna věc je neoddiskutovatelná. Staří bardi jsou nepřekonatelní a Walter Hill je vrchol toho všeho. Žádné nudné Rumunsko Bulharsko Polsko Albanské produkce ale kus pořádného klasického akčního řemesla. Je ale pravda že ten Sung Kang mi tam moc neseděl. Takové jelito ale to je asi věc názoru. ()

Petbrick

Návrat do 80. let, nevidím na tom nic špatného ba naopak. Člověk už je unavený z všech těch novodobých super hrdinů. Jednoduchá, svižná akce… stařík Sly mě nezklamal. Je to dobrý film!. ()

hujerita

Ach jaj kde sú tie časy keď som sa bavil zo Slyeom a dokonca aj Hill sem tam niečo dobré natočil, ale toto nie. Nebolo to až také zlé, ale! Stačí to myslím do televízie a na dvd a nie do kina. Keby som mal za to zaplatiť 9 očí tak ma bolia z toho oči :-). Uvidíme ako si Sly povedia z Arniem vo väzení. ()

Montmorency

Groteskně napumpovaný Sly se svojí kolíbavou chůzí a rvačkama prostřílí akčňákem ala 80.léta (nulová nepodstatná story, maximum akce) - mládež se nad tím ušklíbne, my pamětníci lehce nostalgicky vzlykneme:-) ()

Imyourmather

Jízda jako prase! Sly hraje to, pro co byl zrozen, ve dvojci se Sung Kangem, ze kterého si jako starý mazák neustále dělá prču, to funguje perfektně. Jason Momoa je jako záporák trochu nevýrazný pro málo prostoru, ale těším se, až dostane v nějakém filmu víc scén na place, protože tady jich dostal sakra málo a to je škoda. Upozornění: Všichni, co nemají rádi akční filmy, přímočarý děj a Slaye ať se na to nedívají, včetně těch co potřebují v každém scénáři smysl života vesmíru a vůbec. ()

majorzeman13

Sylvester Stallone je zde cool drsnej típek a musím říct,že ta role mu sedne . Jason Momoa hraje minimálně rovnocenného soupeře. Akční scény jsou slušné,dobré,řemeslně odvedené Závěrečná bitka Stallone vs Momoa tzv. " na sekery" je dost dobráááááááááááááááá,skvělá!!!!!!!!!!!! Ps: i vedlejší role nejsou až ,tak hrozné,bídné,nudné( Slater, Agbaje). Pss: největší problém jsem měl se Sung Kangem jako s "poctivým poldou". Nenáročný,průměrný,akční,oddychový film. ()

Duckz

Stylový návrat detektivní klasiky z 80 let. Trochu víc by tomu slušel šumivý obraz, protože s touhle 100% čistou kvalitou obrazu je to prostě průměrně pomalý odpočinkový díl detektivního seriálu, který nikdy nebyl a nikdy nebude. Připomínalo mi to trochu Škvár od Bukowského. ()

Aquamanův smrtonosný srub

Aquamanův smrtonosný srub

05.09.2015

Když se Jason Momoa stal novým Conanem, moc lidí nejásalo. Pak si ale spravil reputaci ve Hře o trůny a v akčňáku Jedna mezi oči předvedl, že se zvládne postavit i samotnému Stallonovi. Co Momou čeká… (viac)

Khal Drogo Aquamanem?

Khal Drogo Aquamanem?

16.06.2014

Jason Momoa ušel od Ronona z Hvězdné brány dlouhou cestu. Jeho Barbar Conan sice moc fanoušků předlohy nenadchl a záporácká role v akčním béčku Jedna mezi oči mnoha lidem unikla. Ještě předtím, než… (viac)

Rambo ještě neřekl poslední slovo

Rambo ještě neřekl poslední slovo

09.03.2012

Alespoň to tvrdí Sylvester Stallone, který v aktuálním interview prohlásil: „Umírám touhou natočit dalšího Ramba. Bude v Arizoně blízko hranic a pojede do Mexika. Nemyslím si, že se bude s Mexikány… (viac)

Postradatelní drtí kosti v Číně

Postradatelní drtí kosti v Číně

27.08.2011

Natáčení The Expendables 2 začne 19. září v Nu Boyana Studios v Bulharsku. Zdá se ale, že štáb si odskočí na několik dní i do Číny. Produkce totiž vyjednává s čínským distributorem, což znamená i… (viac)