Nájomný zabijak Jimmy "Bobo" Bonomo (Sylvester Stallone) neváha vraždiť pre peniaze, ale súčasne dodržiava určité zásady a pravidlá - nezabíja ženy a deti. Keď z týchto dôvodov nesplní zákazku a svoju obeť nechá žiť, prichádza pomsta zo strany objednávateľa, ktorý pošle zabijaka Keegana (Jason Momoa), aby Jimmyho zlikvidoval. Ten sa pri útoku v bare ubráni, ale zomrie jeho parťák Louis Blanchard (Jon Seda). Jimmy sa ocitne sa uprostred nebezpečnej hry, v ktorej pôjde o život nielen jemu, ale aj jeho blízkym. Louisovu vraždu prichádza vyšetrovať mladý detektív z Washingtonu Taylor Kwon (Sung Kang), ktorému Jimmy náhodou zachráni život a odvtedy mu je policajt kórejského pôvodu nesmierne zaviazaný, aj keď by ho mal v skutočnosti zatknúť. Obaja rozdielni muži spoja svoje sily a schopnosti, a napriek neustálym rozporom spoločne pátrajú po zločincoch zodpovedných za Louisovu smrť, aby ich doviedli pred spravodlivosť. Najprv kontaktujú spojku Ronnieho Earla (Brian Van Holt), ktorý pôvodne najal Jimmyho s Louisom, a potom odhalia ďalšie články zločineckej siete, ktorú vytvorili skorumpovaný právnik Marcus Baptiste (Christian Slater) a podnikateľ Robert Nkomo Morel (Adewale Akinnuoye-Agbaje) z Washingtonu. (TV JOJ)

DjLibnei

Filmem, kterým se dostávám přes 1000 ohodnocení, jsem chtěl ohodnotit něco velkolepého... Bohužel tohle leželo od velkoleposti hodně daleko. Tenhle film zapadne a nikdo si na něj brzy nevzpomene. Ne že by byl tak špatný, ale vyšumí... Zkrátka Stallone má mnohem na lepší trháky a v porovnání s Arnoldem a jeho konečnou vítězí Arnold! Tady opravdu stačí jedenkrát shlédnout pro pár dobrých scén a trocha humoru. 40 % ()

ludovit14

TAK tento scenár bol už stokrát videný niekde inde a každý nábeh na niečo pamätné je zakončený trápnosťou, alebo technickou nezrelosťou. KDE nájomný vrah sa dá dokopy s policajtom a naháňajú nejakého idiota .TENTO film sa môže páčiť len tým, ktorý dokážu vypnúť natoľko, že im spomínané veci nebudú vadiť a budú to od začiatku do konca brať ako infantilnú zábavu štýle MAT a PAT. Dávam dole klobúk pred TVORCAMI akú bandu neschopných hercov dali dokopy. NA čele so Sylvestrom,ktorý sa snaží byť drsný a vtipný ako NAPR:( daj mu na to náplasť a lízatko alebo Až Naprší A Uschne ). KDE sme ostali visieť 80 rok. na začiatku .? V tejto fáze svojej kariéry, Sylvester Stallone má dokonalý tvár - unavený, rozpitý ! A voči hercom TYPU Sung Kang mám averziu . HOD:20,01%....PS: prečo si mám spustiť film, CHCEM vidieť ROCKYHO po chirurgických zákrokoch!!! ()

Delfador

Arnieho kamarád Sly tu pěkně nakope zadek drzému Jasoníkovi, který se opovážil parodovat Barbara Conana. Jo, to je opravdové přátelství. Jsem rád, že Stallone přišel konečně zase s nějakým dobrým akčním filmem (když nepočítám Expendables). I přes tuctový příběh to má své kouzlo. Stallone vypadá tak aspoň o 10 let mladší. Nikdy už to asi nebude jako v 80. letech. Sly by na to měl, ale dnešní styl točení filmů je něco úplně jiného. Co nejvíc detailů na násilí a stříkance krve. Do každého vyprázdnit zásobník, protože nepoužít všechny kulky v tomto filmu znamená, že si ti lidé vesele žijí dál. Nevím. Je to prostě Béčko. Stallone zřejmě svoje staré trháky už nepřekoná a pokud budou chodit Béčka, s tuctovým příběhem, která nemají srdce... Čekal jsem víc. ()

Vebloud

Přímočarý, předvídatelný, na nic si nehrající. Stallon cedí hlášky mezi zubama, nepokouší se hrát nic co by neměl nacvičený z jiných filmů. Začátek jde rychle, střed odsejpá, finální souboj taky ujde. Žádné nečekané věci, zároveň nic úplně nereálnýho, prostě to jde. Dobrý vypatlávadlo k pivku po těžkým dni. ()

peeko

Sly stále umí a zdá se mi, že zraje jako víno a pokud přidá pár podobných filmů, jen dobře pro staromilce. PS: Co se to děje se světem, že "důchodci" válejí v akčních filmech. Howg ()

czema

akce 5***** thriller 1* krimi 2** ,ale pěkně zkorumpovaný. Sem tam nějaká ta dobrá hláškajako: vyčisti mu ránu a dej mu lízátko :D. Celý film byl přesně jako v expendables 2- vystopovat, najít,zabít ,proto se mi to líbí prostě oldschool is better. dávám 4**** ()

xkepi

S přibývajícím věkem Stallone neztrácí tah na branku. Navíc přidal nadhled, který je vidět jak v obou Postradatelných, tak i zde. Jeho vyžilejší tvář má něco do sebe a přitom celkově nepůsobí v akčních scénách komicky. Čtvrtá (a možná i kus třetí) hvězda je jen díky jeho postavě. Slyovi to prostě stále věřím. ()

Sympy

Klasický příběh spojení dobra se spravedlivou dávkou zla-vyšetřování,msta,střelba,Fighty. Defakto námět ničím nepřekvapí,ale přesto mile potěší. Jinak závěrečný Fight s pomocí hasických seker neměl chybu mě osobně nadchl značnou mírou. Perfektně vyvedené i natočené což se o předešlých soubojích tolika říci nedá spoustu jich je v tmavém prostředí čím zaniká viditelnost. SNÍMEK STOJÍ ZA ZHLÉDNUTÍ-PODÁNÍM MR.SLY SE ŘADÍ K LEPŠÍMU PRŮMĚRU. ()

RomanBond007

Jednoduchý príbeh, ale nie je zlý. Režisér nakrútil známe pokračovanie Votrelca (Votrelec 3), ale inak jeho diela nepoznám.Tento film je tykým typickým typom zabíjania z pomsty. Sylvester Stallone sa tu veľmi nepredviedol, ale film to nepokazilo. Samozrejme Stallone aj Kang sú sympatický herci, no tento film ma nejak neohúril.Taký priemer 60%!!! ()

Kozlowski8

Policista a profesionální zabiják spojí síly, aby dostaly ty, které dostat chtějí... Jeden z dlouhatánské řady béčkových (až céčkových) akčňáků, které vcelku příjemně vyplní podzimní večer, ale o nějaké trvalejší stopě v divákově nitru nemůže být řeč. Akční pohádka pro dospěláky, která působila nevěrohodně ve scénáři, dialozích, v samotném zpracování příběhu a nevěrohodně na mne působily rovněž herecké výkony stárnoucího Sylvestra Stalloneho a jeho parťáka Sung Kanga. Vyloženě neurazí, ale na nějakou pochvalu to také není. 40%. ()

hony23

Sly hraje už 40 let pořád stejné role a tento film nepřináší nic, čím by převyšoval ostatní Stalloneho bijáky. Zkrátka klasické akční béčko, které neurazí ani nenadchne. ()

Saxos

Klasická osumdesátková akční béčkovka, jejíž styl má stále dost příznivců a proto se točí. Dokonce jí celou odtáhne Sly. A vůbec ne špatně. Prostě béčko na podívání, které nijak nezklame a lze na něj hned zapomenout. Klady : Stallone!!! Vzhledem k jeho věku, kdy někteří vrstevníci jsou rádi, že z obchodu přinesou to co chtěli, zvládnou nasypat ptáčkům v parku a všechny tělesné tekutiny donesou do míst k tomu určených, tak jemu lze vyseknou poklonu. Dědek šikovnej. ()

Heywood

Jednoduché, mělo to šmrnc, trochu si to hrálo na krimi 30-tých let v moderním kabátě s mírnou dávkou superprožraného korupčního systému, který se od takových filmů očekává. K tomu hrdina se ctí a jedna  hezká ženská a máte film. 60% a stačilo jednou. ()

Aquamanův smrtonosný srub

Aquamanův smrtonosný srub

05.09.2015

Když se Jason Momoa stal novým Conanem, moc lidí nejásalo. Pak si ale spravil reputaci ve Hře o trůny a v akčňáku Jedna mezi oči předvedl, že se zvládne postavit i samotnému Stallonovi. Co Momou čeká… (viac)

Khal Drogo Aquamanem?

Khal Drogo Aquamanem?

16.06.2014

Jason Momoa ušel od Ronona z Hvězdné brány dlouhou cestu. Jeho Barbar Conan sice moc fanoušků předlohy nenadchl a záporácká role v akčním béčku Jedna mezi oči mnoha lidem unikla. Ještě předtím, než… (viac)

Rambo ještě neřekl poslední slovo

Rambo ještě neřekl poslední slovo

09.03.2012

Alespoň to tvrdí Sylvester Stallone, který v aktuálním interview prohlásil: „Umírám touhou natočit dalšího Ramba. Bude v Arizoně blízko hranic a pojede do Mexika. Nemyslím si, že se bude s Mexikány… (viac)

Postradatelní drtí kosti v Číně

Postradatelní drtí kosti v Číně

27.08.2011

Natáčení The Expendables 2 začne 19. září v Nu Boyana Studios v Bulharsku. Zdá se ale, že štáb si odskočí na několik dní i do Číny. Produkce totiž vyjednává s čínským distributorem, což znamená i… (viac)