Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. (Netflix)

Vestor

Vzpomínáte si, jak jste se před 20 lety uculovali při sledování xXx (2002), když se za Prahou tyčily umělé velehory, pod Karlovým mostem létaly Migy a policajti občas utrousili hlášku v češtině? Tak tohle je v podstatě to stejné, akorát Praha tady kromě sebe sama hraje i asi 3 další města. Film je taková jednorázovka, když nedávají nic lepšího, tak vypnete mozek a sledujete přepálenou akci, proti které vypadá John Wick jako neduživý amatér. Příběh je slátanina a neustále skáče z města do města po celé planetě, občas se i vrátíme v čase. Opravdu nechápu, za co tady utratili 200 mega, protože CGI efekty vypadají jak z Bollywoodu. Kamera má místy naprosto zběsilé tempo a dost mě rozčilovaly ty průlety z FPV dronu. ()

MIRECSK

Skvelá akčná jazda. Herci si to užívali, boje boli natočené solídne a Ana de Armas... do tej som od Knives Out zabuchnutý až po uši. Ja som sa bavil od začiatku až do konca a určite si dám niekedy v budúcnosti repete. ()

ohneta

Pohodový akční snímeček, který potěšil. Možná chtělo trošku snížit tlachání, pak by to byla jen akční jízda. Honička v Praze, naopak byla fajn, taková lepší Policie v akce, jen jim dali na prdel :D Klídek a já se bavil :) ()

Norrek

Navzdory celkem velké kritice jsem film vděčně zhltnul a celkem si na něm spravil chuť po druhém Dr. Strangeovi (bleh). Film dobře odsejpal, snadno odhadnutelná šablona byla zabalená do solidního vizuálu s pěknou akcí, takže mi ani nevadilo, že už jsem tuhle kostru scénáře někde viděl. Tak šedesátkrát. Ústřední postavy bavily, Evansovi chladnokrevný zmrdství docela dobře sedlo a pražská spanilá jízda byla luxusní. Na druhou stranu, filmu by fakt slušelo R, takhle to byl takovej bezzubej hlídací čokl. Not great, not terrible ()

gramofonix

Dal som tomu 4*, ale bolo to max. na 3,66*. Je to také netflixové, na môj vkus moc farebné. Tej akcie mohlo byť menej a viac sofistikovanej. Páčila sa mi samozrejme Praha i keď sa scéna s električkou bola na mňa už moc. Stále tie netflixové filmy nemajú genius loci kvalitných filmov veľkých holywoodskych spoločností. A ešte by som ubral stopáž, zbytočne natiahnuté na 2hod+. Ale na letný večer s popkornom a priateľmi áno. ()

mdf

Konečně se mi splnil sen a viděl jsem na vlastní oči jak amíci točí opravdové akční scény a ne Češi,který neumí natočit ani přestřelku a ani jednoduchou honičku autama a když v jednom seriálu nabouralo auto a třikrát se přetočilo tak z toho byla událost roku.Byl jsem na Dukelských hrdinů u Rudolfína i na Náměstí Republiky a tak jsem byl samozřejmě zvědavý jak velkolepé to potom bude. No a abych řekl celkový dojem, bylo tady zklamání, těch 200 mega, tady nějak významně vidět nebylo. Asi moje představa byla,že na to budu koukat s otevřenou pusou, že to bude našlapaný akcí, aby se netflix předvedl, ale byl to takový lepší akční film, nějaká bomba to rozhodně nebyla. ()

Hugho

RnK !  Proste ďalší Remeselne natočený Klon, tento krát s vyšším rozpočtom a zopár peknými scénami. Poteší Náměstí Republiky a ďalšie lokality v Prahe, ale inak NIČ NOVÉHO na západnom fronte.  Scenáristi sa tak dôsledne držali overených (prevarených) postupov (klišé), že to až nie je pekné. Takže hlavný hrdina typicky rozpoltená osobnosť bez mihnutia oka zabíjajúci záporákov ale aj obyčajných vojclov, ale patologicky závislý na cudzej tínedžerke, záverečný súboj hlavného klaďasa so záporákom s typickým dementným priebehom a podobne. Škoda peňazí aj premrhanej príležitosti, a to si ešte nechali niečo pre druhý diel. Schrecklich. Kvôli Prahe 3 hviezdy. ()

eexDon

Für mich - 70%, - /zase triviální děj jako dycky, pár trapných momentů včetně prozření toho Inda a české policie v akci by se jistě našlo/, + /Ryan byl v pohodě, Kapitán Amerika jako úchyl a záporák dobrá změna, akce dobrá včetně závěrečnýho fightu/, hodnocení - těsně nadprůměrná vysokorozpočtová zábava, celkem šla, nebylo to zas tak děsný ()

les62

No já nevím. Herecky super, ale několikrát jsem si přál, aby už byl konec, což pro mě není zrovna známka toho nejlepšího. Některé honičky fajn, některé zbytečně natažené. Na béčko celkem dobrý, ale jinak velká škoda. ()

one2

Kamera zaujímavá ako z telenovely.Obraz nablýskaný ako z najnovšieho fotoaparátu.Proste nechutný rukopis  NETFLIXU. ()

karl173

O špionážním thrilleru si může tento snímek jenom zdát. Akci má ovšem slušnou a scéna z Prahy patří k těm nejlepším co jsme mohli z našeho hlavního města vidět.  Příběhově to je průměr až podprůměr. Nahoru to tahá především Chris Evans, který si roli neskutečně užívá a jakoby se všem snažil dokázat, že to fakt není jenom Captain America.  Ryan Gosling hraje co se po něm chce a mě osobně nepřekáží. Ale pochopím lidi, co z něj nejsou unešený.  Na jednu stranu u filmu za takové prachy bych čekal mnohem více avšak na tu druhou, prostě Netlix, tak čemu se divit.  Na pobavení to ale stačí. Nesmíte však u něj v nudných pasážích usnout. ()

Lukinsons-

Nebýt akce v Praze, tak jen dvě hvězdy. Gosling se tváří furt stejně znuděně jak Willis, Chris Evans mi do té role vůbec nesedl a k tomu strašně  ohranej příběh, kdy jde kontrarozvědka po svých agentech... ()

Shraddha

Měl to být Netflixácký majstrštyk, kombinace Bourna, Mission Impossible, Bonda a dalších, a vrazily se do toho docela velký peníze, ale výsledek tomu úplně neodpovídá, je to spíš takové áčkové béčko. Někdo zase říká, že to je film, který by mohl natočit Michael Bay, kdyby se trochu krotil. Nepřipojím se ale k lidem hanícím tenhle filmeček. Vyrost jsem totiž na vandammovkách i 80kových béčkových akčních filmech a mám pro ně slabost. Tenhle film je super na víkendové nebo večerní odreagování, nemusí se u něj myslet, Praha tu je super, tramvaj T14 a Náměstí republiky tu dostalo na frak, Chris Evans (Kapitán Amerika) tu hraje docela božího padoucha, a celé to splňuje definici lehké prázdninové popcornové zábavy. Jen nevím, proč se do toho vrazilo 200 mega, na výsledku to vidět moc není, některé triky jsou tak okatě digitální, že to působí rušivě. ()

Dody345

Film nebyl špatný, některé akční scény byly skvělé, jako to dění v Praze či závěrečná bitka naší dvojice. Jak Gosling, tak Evans byli skvělí, zvláště druhý jmenovaný mě ve svých scénách bavil a bylo vidět, že si to užívá. Stejně tak jsem si užíval pohled na krásnou Anu de Armas, která se mi líbila i v akčních scénách v rámci rvaček, ale to před finále filmu, kdy ostře zabezpečenou pevnost de facto zničí sama tím, že má na sobě dvě bazuky a rakety do nich a pobíhá tam jakoby to dohromady mělo 1 kg a vesele to tam odstřeluje. Film nám chvilku předtím ukázal kolik lidí to tam hlídá včetně sniperů, ale i to bylo asi málo. Touto scénou šel pro mě film hodně dolů. Potom závěrečná bitka Evanse a Goslinga byla skvělá (navíc i ve světe, takže šlo vše dobře vidět), dokud tam nepřišla Jessica Henwick, která mi do té doby vůbec nevadila, a poslala celou scénu do kopru. Následný konec filmu, který započal jejím rozhovorem s Šedým mužem byl už jen zvláštní. Vysvobození holčičky na konci však bylo fajn. Závěrem skvělé obsazení, potenciál velký, ale však nevyužitý. ()

Nový Svatý se hýbe kupředu

31.10.2023

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

Nový Hercules bude inspirovaný TikTokem

04.11.2022

Jako by těch bizarních filmových zpráv nebylo v poslední době dost, přišli nyní tvůrci dvou posledních Avengers filmů a taky snímku The Gray Man na Netflixu Anthony a Joe Russo s odhalením, že jejich… (viac)

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

Bratři Russoové opět utrácí ve velkém

03.09.2022

Bratři Russoové jsou na gigantické rozpočty už celkem zvyklí. Dvojitá porce Avengers filmů na závěr třetí fáze MCU je ale možná přece jen trochu rozmazlila. Následně totiž pro Netflix natočili… (viac)