Epco

Jednoduchý, priamočiary príbeh o tom ako prostoduchý chlapec našiel svoje miesto v živote. Za normálnych okolností by som napísal skoro televízna jednohubka na nedeľné poobedie, ale miera striekajúcej krvi nadávok je viac ako štedrá. Čo film odsudzuje do kategórie pre dospelých. A tak nám tu vznikol kríženec ktorý nie je ani tak o hokeji ako skôr o boxe bez rukavíc. Úloha ako šitá na telo pre Scotta, ktorý odložil svoj ironický úškrn a Douga zahral veľmi civilne a uveriteľne. A tak všetci okolo sú odsúdený len do role prihrávačov čo je škoda hlavne čo sa týka Schreibera. Viac spoločných scén so Scottom by filmu len prospelo. A to nemám na mysli tie kde rukavice letia na ľad. ()

nervana

To bude určitě nějaká kravina... To jsem si řikal když jsem o tomhle filmečku poprvé slyšel, ale po zkouknutí musím uznat, že to zas tak špatné nebylo :) Na sobotní večer pohodovka ()

Luciaaas2

Konečně výnorná komedie a zdali nejlepší komedie roku 2011, gagy jsou neskutečně vtipné, bitky super a Stifler dokazuje, že ještě na to pořád má :-) Jen tak dál Seane :-)) ()

montel

Doug Glatt (Seann William Scott) je vyhazovač v jednom baru a jediné co v životě kdy uměl, jsou bitky. Když na hokejovém zápase seřeže příliš vznětlivého hokejistu, který si to s ním chtěl rozdat v hledišti, dostane od trenéra příležitost ukázat se i na ledě. I když neumí moc bruslit v bitce obstojí na jedničku. Proto je poslán do týmu Halifax Highlanders, kde má krýt záda vyhasínající hvězdě týmu Xavieru Laflammeovi (Marc-André Grondin). Svou zarputilostí a poctivou prací, vede Doug svůj tým až do play off... Konečně film o hokeji, který dokáže zaujmout i když se všechno točí kolem rvaček. Nedovolené zákroky hokejistů se o všem trošičku vymykají realitě, ale jako zábava je to super. Líbilo se mi to. 65% ()

xxxdvorixxx

Očekávám, že velkým fandům hokeje, hlavně zámořského se to bude líbit. Pěkná holka, absolutní zjednodušenec jako hrdina u mě fakt nefunguje. Ale možná jsem si to prostě neměl vybírat, pár scén dovedených do dostatečnýho patosu, abych se smál. ()

fabregas1

Pokud toužíte po pohodové podívané s ideální porcí hlášek a násilí se sympatickými herci, rozhodně byste měli skouknout tento roztomile krvavý snímek.Goon je pro mě určitě zajímavý film po všech stránkách.Na NHL se podívám velmi rád a tak jsem s očekáváním čekal, jak dopadnou bitky, které jsou hlavním lákadlem ve filmu a můžu říct, že mě nic nezklamalo.Ve filmu uvidíte spoustu známých tváří, vedle Scotta hraje drsně vypadající Liev Schreiber jako bitkař Rhea ( ten si roli ve filmu určitě užíval ), Kim Koates hrající kouče, svýma hláškama taky nesklamal, Jay Baruchel jakožto kamarád Scotta mi tam už vadil( moc sprostý a uřvaný-nevkusný).Za zmínku stojí ještě připomenout, že si ve filmu zahraje sám sebe i skutečný hokejista NHL George Laraque ( velký černoušek ).Goon je sportovní komedie, která si na nic nehraje a na kterou je radost pohledět. ()

Caesius S.

Co se stane když pustíte Stiflera na led? Je z toho dost krve a pár vybitých zubů. Něco podobného se údajně opravdu stalo a vzhledem k tomu, že je to o mladíkovi s duší dítěte, kterému šli akorát rvačky a přesto chtěl něčeho dosáhnout, je to celkem uvěřitelné. Přidejte hiphopového kámoše s mluvou, že by ho na audienci ke královně nepustili, trenéra který se nesere a holku se zvláštně posazenýma očima a máme z toho docela dobrou komedii, navíc i s duší. I když je humor založen hlavně na sprosťárnách a homofobii, přesto pobaví. ()

ggggg

Pecka, pecka, pecka! Scotta bych si ve vážnější roli nikdy nedokázal představit, ale tohle zahrál mistrovsky. Tenhle film je podle mě jeden z nejlepších sportovních, co se kdy natočil, má to spád a nenudíte se u toho. Charaktery postav jsou taky parádně propracované zkrátka super komedie pro dlouhý zimní večery. ()

kyblik2

Zasmial som sa zchuti. Film od začiatku nabere na obrátky a dáva divákovi pocítiť jeden skvelý úder za druhým :) Príjemné strávenie večera :) Skvelá jednohubka a "Stifler" akého nepoznáte :) ()

mirage.cz.

už dlouho jsem neviděl film, který by na mě chvilkama působil jako reklama na násilí, sprosté slova, gay porno, chlast, drogy a příbuzenský sex....že to vše najednou najdu ve sportovním komedii je asi ironie osudu. Ale když se nad tím zamyslím, tak všechno dohromady nepůsobí nijak odpudivě, ale naopak zábavně. 4/5 ()

Thundler

Filmů o hokeji moc není, takže jsem si říkal, že tomuhle kousku dám klidně plný počet. Jenže to by nesměl mít taky přeslazený konec.. proto fór stárs ;)) ()

AlohaAnty

Podle mého názoru by to spíše mělo být komediální drama, nemůžu si pomoci. Jsem velký fanda hokeje takže nemůžu dát nic jiného než 5 hvězd. Tolik bitek ve sportovním filmu co se týče hokeje jsem ještě teda nevidel :D ()

Tomulka

čekali jsme zase nějákou poprůměrnou komedii v kterých má v oblibě hrát Sean William Scott, ale byl jsme příjemně překvapen hlavně hereckým výkonem S.W.Scotta v tom hochovi něco je. ()

Mr.Hackels

Určitě stojí za to tohle vidět. Námět super, ale od půlky filmu mi přišlo, že je to nedotažené. Bitky se opakují. Dougie ukazuje, že je snad čím dál hloupější (ikdyž to snad zhoršit nejde). Právě ta přehnaná neintelegence hlavního hrdiny mi postupem času pořád víc vadila. V závěru už se jen schylovalo k tomu, co přijít muselo. První půlka 90% - druhá tak 30% ()

tinss_18

Super komédia. S. W. Scottovi tá rola skvele padla :) Trošku som si kryla oči, ked boli detaily na krk pri bitkách. Dobrá komédia, odporúčam si niekedy pozrieť. ()

Motyuek

Mám rád hokej, ale nemám rád filmy o hokeji. Amíci dodnes hokeji v podstatě nerozumí a tak namísto filmového trháku vždycky vzniknul nějaký podivný paskvil. Až doteď. Vidět Goon bylo jako dostat jednu řachu do hlavy od hlavního hrdiny. Ještě půl hodiny po tom, co z obrazovky zmizely titulky, jsem se z toho vzpamatovával. S. W. Scott se v roli vypatlaného bouchače vyřádil, Liev Schreiber v roli rozhodně inteligentnějšího a taky mnohem záludnějšího záporáka na sklonku kariéry je excelentní. Trochu jsem nepochopil zbytečnou vedlejší roli toho hul(*neslušný výraz pro homosexuálního jednice*)ka Baruchela, ale pak jsem si tady všiml, že k tomuto skvostu napsal scénář, čímž teda u mě rozhodně stoupl na ceně. Teď už jen doufám, že se k tomuto filmu podaří vyrobit český dabing a důraz kladu na to slovo podaří. ()