Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR Foster (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej (Reese Witherspoonová). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie? (TV JOJ)

Phietros

Pro mě velice vydařená a pohodová akční komedie, ve které dva tajní agenti bojují mezi sebou o srdce krásné Reese, dělají si naschváli a dostávají se do trapných situací u kterých se zasmějete! Spojitost humoru, akce a romantiky funguje na jedničku a na vše se příjemně koukalo! Za mě 90% ()

neoBlast

Naprostá ubohost a ukázkový prefabrikát Hollywoodu, který od odpadu zachraňuje jenom moje sympatie k McGemu za Supernatural a také chemie Pinea a Hardyho, kteří jsou ve společných scénách více než ucházejícím párem. Naopak body dolu sráží jakýkoliv výstup Reese Witherspoon, která se spolehlivě podle scénáře chová jako kráva - absolutně za všech okolností. overall 20 %, but full 100 % score in idiot index ()

venison

Pro mě velké zklamání, protože mám vesměs ráda oddychové komedie s Reese Witherspoon.. Příběh jedno velké klišé.. Dva kamarádi se zamilují do stejné slečny a rozhodnou se všemi možnými i nemožnými způsoby o ní bojovat.. Aby to bylo zajímavější, tak jsou kolegové agenti CIA.. Ona neví, že se znají.. Neví, ani že jejich rande sleduje nejmodernější odposlouchávací a sledovací technika.. Tom Hardy charismatický a sexy týpek.. Chris Pine bezpáteřní mrzák, který vypadá jako přestárlý herec z filmů pro teenagery.. Čekala jsem více akce s neokoukaným a talentovaným Tilem Schweigerem.. Konec mě pěkně naprdnul :-/ ()

terunka003

Vtipné, akční, hezké, pohledné, sympatické, pohodové. Dobrá oddechovka z hezkýma tvářičkama a mužským šarmem spolu se soukromým soubojem mezi dvěma kamarády co chtějí zapůsobit na stejnou ženu. Bavila jsem se, bylo to něco nového, a to byl účel tohoto filmu. Neurazil, pobavil a jde se dál. Navíc tvář Toma Hardyho není vůbec ošklivá.. ..není lepší trávit trapného silvestra u filmů a ráno netrpět na kocovinu..? ()

Micro41CZ

Uf, Petr Nečasů by žárlil, jak uměj klucí vyumělkovaní bojující o jednu nagyovskou pussy zneužívat tajný služby. A to všechno pro sešlou a nezajímavou rašpli, která se celou dobu chová jako kurva nejtvrdšího ražení snažící se o mrd se dvěma naráz... Ještě že se tak rád dívám na Hardyho, jinak bych musel z celýho toho schématu, kde je střih každý dvě vteřiny (ajo, McG) blejt vočima... A du si pustit Pravdivý lži, tam aspoň tu špionáž a boj o mrd zastiňuje Arnie. ()

hanagi

Když jsem se podívala na herecké obsazení a námět filmu, čekala jsem všechno, jen ne nudu. A bohužel, přesně té jsem se dočkala, smůla. ()

hroubek

McG vrací úder. Po čtvrtém Terminátorovy, který nesplnil, to co se od něj očekávalo se McG se vrací k tomu co umí nejlépe. A to k akčním komediím s romantickou příchutí. A zkušeností na to má dost. Udělal první díl pro Chuck a dal nám celovečerní verzi Charlieho andílků a dokonce dvakrát. Tohle je válka právě z toho nejvíc těží. Skvěle obsazený Pine a Hardy si svoje role užívají a je na nich vidět, že je to taky moc baví. Reese Witherspoon je správně roztomilá a vedle kluků vypadá moc dobře. Akční scény jsou poměrně skromné, ale když se nějaká objeví, tak neurazí, jen by mohly být lépe sestříhané. To, že je zápletka předvídatelná to mi vůbec nevadilo, protože to tady není žádný zápor filmu. Ideální film na rande. Kluk je spokojený,holka je spokojená a všichni se dobře baví. ()

jolanek

Uz len fakt, ze je to komedia a v kine vam cas zbehne ako voda si zasluzi obdiv. Mozem povedat ze zatial najlepsia komedia za tento rok. Krasna oddychovka, ktora vam defragmentuje hlavu, par krat sa zasmejete a idete domov. No druhy krat si to uz nepozriete, lebo sa budete za seba hanbit, ze ako sa vam toto mohlo pacit, no ucel splna:) ()

Aven

Většina vtipných scén je sice už v traileru, ale film šlape, chemie mezi hlavními představiteli funguje a těch vtipných míst je nakonec docela dost - jako oddychová komedie je tohle naprosto skvělý. ()

Narya89

Průměrná komedie, která bohužel působí naprosto nereálně a místy až hodně nevhodně. Dva zamilovaní agenti, kteří ubohou Lauren 24 hodin nonstop sledují tím způsobem, že ví o každém jejím kroku, zájmu, minulosti a monitorují veškeré její rozhovory, rande s tím druhým, dokonce sex? To už mi přišlo fakt extrémní narušování soukromí a o morálních zábranách nepadlo ani slovo. Chvílemi vtipné, nicméně Tom Hardy měl být jasná volba, vzhledem k tomu jak se Chris Pine přetvařoval a hrál si na něco, co absolutně není - což v závěru zcela vyšumělo. Akorát obdivuji, jak mladě Reese stále vypadá. Přijde mi že někteří herci jsou oproti mě zkrátka nestárnoucí - nebo to dělá ten makeup?:) ()

Brain-D

Trochu přemrštěná a umělá americká akční komedie. Jak mi byl Chris Pine sympatickej ve Star Treku (2009), tak tady jsem ho právě nemusel. Reese Witherspoon taky nic moc. Hlavní hvězda je tu Tom Hardy a ten to sám prostě utáhnout nemohl. McG to celé udělal takové rychlé a umělé, že tu není prostor pro cita zasmál jsem se tak 2-3x. O roli Tila Schweigera je škoda mluvit. ()

Trustme

Dvojice nesympatických soutěživých tajných agentů zneužívající peněz daňových poplatníků i svého zaměstnavatele k získání lásky nepříliš atraktivní blondýnky, která má však nejradši sebe... Ve stylizaci Mistra stylizace McG se mění tahle romantická osnova v jiskřivou bitvu a je tu všechno, co by divák očekával od pojmu akční romantika. Film tak míří do divácké věkové hranice PG-30+, kdy s tímto filmem neurazí mamka taťku, při nabídce večerního bijáku u domácího kina. Taťka dostane pěknou akci (Tuckova nekompromisní eliminace mládeže na paintballovém hřišti, či úvodní atentát na Heinricha) a zavzpomíná, jak kdysi dávno stačilo předstihnout kámoše při balení místní výběrové holky pouhým rychlejším vlastnictvím nové desky od Prince. A mamka se jistě pokochá perfektním designem a bytovou architekturou veškerých interiérů ve filmu, popřípadě zasměje, jak jsou ty ženský stejně všude na světě fixovaný na kamarádku. A my, co máme rádi režiséry, co umí fotit a točí hudební, reklamní klipy a vědí, že film je v prvé řadě pro oči, dáváme za 4. hvězdy. ()

Mishqo

This Means War bolo príjemnou oddychovkou...ta vedľajšia dejová línia bola úplne zbytočná a v podstate nič nie je dotiahnuté úplne dokonca ale bolo to vtipné, milé a dalo sa na to pozerať ()

Danny F.

Pobavilo, ale jen jedné scéně jsem se upřímně zasmál. A to je dost málo. Chválím však akce, které se povedly a dalo se na ně koukat. Zvlášť úvodní akce chutnala bondovkou. Boj o ženskou a různé soupeření je už obehrané klišé. Dalo se to přežít a rozhodně to nenudilo. 60% ()

JohnSmith

Chápu, že si Tom Hardy musí vydělat na nájem, ale tohle byla bída. Je fakt, že bez něj by to bylo ještě horší. Několik vtipných momentů tam je, trocha akce taky, ale aby hlavního záporáka sejmuli skrz airbagy během asi 10 vteřinový akce, to je trochu dost málo. ()

VanTom

Pořádně praštěná romantická komedie se třemi krátkými, bondovskými akčními scénami. Bohužel předváděný humor je značně infantilní a chování hlavních postav vysloveně dětinské a pubertální (na pěst). A ke konci se to nezlepšovalo, spíše mi bylo čím dál víc trapně za to, jaké idioty ze sebe dospělí, zkušení a perfektně vycvičení agenti dokážou udělat (a nezachránilo to ani sympatické obsazení). ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (viac)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (viac)