Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiálny text distribútora)

Phorbo

čtyři hodiny originalniho twilightu scuknute do sedmdesáti minut čisté nudy. Meet the spartans bylo o dost lepší než parodie na stmívání. Jedinou hvězdičku ode mě dostává jacob a jeho "CAT!". a je fakt ze Vampires suck ()

Delaney

Je to hrozná blbost, ale já se bavil, už bylo načase na ten po*** Twillight fenomén nějak zareagovat, a to mohlo dopadnout i daleko hůř... Lidi co minul fenomén 40%, lidi co ho nenávidějí 70% a lidi co ho zbožňujou ať radši tenhle film vynechají, mohli by si uvědomit, že Twillight je fakt děs... ()

Kroketa odpad!

Uvažovala jsem i o jedný hvězdičce, protože narážky nebyly špatný, ale ve většině případů mi to přišlo až přehnaný. Nejsem sice šílená fanynka Edwarda nebo Jacoba, ale originál je lepší. Dokáže sám sebe někdy parodovat natolik, že se něco navíc vymejšlet nemusí. Stopáž tady sice neni špatná, všechno ubíhá tak nějak rychle (pro mě byla škoda, že toho vlkouše tam nedali víc), ale pro člověka, co neviděl ani jeden díl to není. Což v podstatě znamená, že to je jenom pro lidi, co dokázali vydržet aspoň první dva díly a vědí, co je momentálně "in" v USA. Pro mě osobně jedna z nejhorších parodií, co jsem kdy viděla... ()

Mikeel

Stmívání si už hodně dlouho koledovalo o parodii, a já si myslím, že se to povedlo zparodovat poměrně dobře. Je to hrozně hloupoučké a jednoduché a ne všechny vtipy se povedly, ale i tak si to zaslouží pochvalu. Hlavně parodie Belly a jejich "cukaných" pohybů a pohledů. Ta holka to okoukala neuvěřitelně přesně! :D ()

Marina111

Áno, Twillight si nezaslúžil nič iné, len paródiu. TOTO však je akousi autoparódiou, totiž dielom, čo paróduje samo seba ... Nevraviac o tom, že za celý čas som sa usmiala - to tiež skôr zo súcitu - asi tak 2 ráz. Maximálne. ()

zdenur

Začátek se dá, pak už to jde do kytek a pokud nejste skalní fanoušci Twilight ságy, jako já, tak vůbec nemusíte ztrácet čas. ()

(Z)denny

Mám rád parodie. Mám rád dobré parodie. Ale koukat na parodii Smívání, které se mi zdálo samo o sobě parodií, mi připadalo čilé zoufalství. Pár žduchů jsem tam sice potkal, ale na to aby mě ten snímek opravdu pobavil, to bylo málo.. ()

Nekgro

Vynikající parodie na film, který je sám o sobě parodií. Hlavní hrdinové svým profesionálním "nehraním" naprosto věrohodně představují hrdiny originální sérky a u některých gagů sem se neskutečně bavil. I přesto 2* protože do kvalitního filmu to má daleko.. ()

lili6

Čekala jsem, že když je to parodie, bude tam těch vtipných momentů daleko víc. Když to porovnám např. se Scary m123, tak docela slabej odvar. Vtipnejch scének se tam dalo udělat daleko víc, aniž by se blížili hranici trapnosti. ()

wampire23

Je veľmi ťažké robiť paródiu z niečoho, čo už samo o sebe paródiou je. Ale som niesmierne rád, že konečne sa niekto pustil do tejto trápnej twilightovskej mytológie. Áno väčšina fórov je neskutočne trápna, ďalšie sme už miliónkrát videli, ale zopár ich dokáže poštekliť bránicu (Black Eyed Peas,...). Objektívne by to bolo asi o hviezdičku menej, ale keďže si tu robia srandu z týchto romantických sračiek o upíroch, tak prihadzujem tretiu hviezdičku. ()

arcticsky

Tupířího tupého humoru jsem měl po půlhodince plné zuby....je to nepovedená parodka i když jistá škodolibost ve vztahu k podprůměrné Twilight sáze mne potěšila... ()

Mortemiss

Jelikož nejsem fanda té romantické břečky s velkolepým názvem Twilight (pro nevzdělané Stmívání), musím říct, že parodii jsem uvítala. Dělala si legraci z celého filmu (1 a 2 dílu), z naivních scén, kdy mladá Bella leží ve své posteli a úchylný Edward, jehož touhy se při pohledu na ni probouzí, tak si najednou mladá princezna.....jak to říct slušně.....dejme tomu, že vypustí do vzduchu nebezpečný plyn a otrávený Éďa padá z okna. Těchto scén tam bylo více a většina z nich si zasloužila můj obdiv. Pokud se rozhodnou natočit i další díly, klidně si je zajdu koupit na slevněném DVD za 49 kč. ()

waits

S prvním a pak ješrě jedním dílem parodované serie jsem obeznámen, ale i kdyby ne, bylo by to jedno. Protože veškerý humor je vyráběn tak, že se vezme původní scéna, a ta se protáhne do absurdity nebo změní v křečovitější bumdonosovou verzi, dokáže si divák bystřejší než škeble zpravidla zpětně domyslet, jak asi vypadala předloha. V podstatě se takhle dá dívat na Twilight lěpe než na vážně míněnou originálním verzi, protože vedle očekávaně nevtipných scén (většinou tam, kde se jakoby vypadne z role viz tancování vlkodlaků) se dočkáme sem tam i tref do černého (většinou tam, kde se střídmě parodují gesta nebo dialogy) a navíc se vyhneme nesnesitelnému patetismu a předlouhým, přiblblým dialogům. Ke konci už je to dost velká nuda, ale na druhou stranu z tohohle žánrovýho ranku jsou k vidění i horší kousky (Velkej biják). ()