Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

GOREGASM

Mohl to být komediální granát, ale není. I přesto jsem se několikrát za břicho popadal. Spacey je průměrný, ale je to tím, že jeho postava je prostě nevtipně napsaná. Naopak Colin Farrell mi nejen díky svému standartně excentrickému vystupování roztrhl bránici. Jennifer Aniston... ta mě dostala na úplně jiném poli... a rozesmát holka taky umí... její nadržená zubařka je jednoznačně nejvíce sexy ženská 2011 a její dirty talk nebudu ani komentovat. Trio trpících podřízených Sudeikis, Day, Bateman umí pobavit, ale především Day místy balancuje na hranici trapnosti. Povedená je i rolička Jamieho Foxxe coby "moudrého" vraždologa. Horrible Bosses je vtipná crazy komedie, která plně nevyužívá zlatého hereckého potenciálu a mohla by být rozhodně bláznivější. Pořád ale jde o dobrou zábavu a navíc ta Jennifer ;-) P.S. To jak si napříč filmovou tvorbou dělají srandu z Priuse už ani nejde považovat za product placement :-). 70% ()

sadlokan

Odstěhuji se do USA a začnu se regulérně živit vylupováním domů.Bože jak je to snadné.A jako bonus se dá najít například krabice koksu,Zupa!!! ()

Mortishka

Slušná komédia, má to grády. Po dlhej dobe som sa konečne poriadne z chuti zasmiala obvzlášť herec Charlie Day podal skvelý výkon a milo prekvapila sexy úloha Jennifer Aniston, seklo jej to teda riadne! Bavila som sa! ()

Rockerman

Opět a zase je tu ta strašná snaha o bláznivou komedii za každou cenu. Je to ten "násilný" humor, kterým se nás tvůrci snaží rozesmát. Jak už to tak bývá přílišná horlivost ve výsledku škodí. Přitom nápad to je dobrý. Tři kamarádi se snaží zabít své nesnesitelné šéfy, ale jsou dost nešikovní na to, aby to provedli( ikdyž nechápu, proč se chtěl zubní asistent zbavit své sexy šéfky Jennifer Aniston?). Pár dobrých fórků nemůže zachránit povětšinou křečovitý a uřvaný humor tohoto filmu. Dal jsem 3, ale je to podle mne přesně průměr, čili 2 a půl * 50%. ()

J. T. Kirk

Čekal jsem, že to bude dobré a přesto jsem byl překvapený tím, jak moc dobré to je. Tolik hvězd v jednom filmu, to prostě stojí za podívání. Navíc sranda je celou dobu a takovou pařbu v Bangkoku to strčí do kapsy jako nic. ()

strikeman

Je sympatické, že se tvůrcům projektu podařilo přesvědčit ke spolupráci zajímavou trojici hvězd Spacey - Farrell - Aniston, je fajn, že jsem se párkrát (ale opravdu zřídka) i hlasitě zasmál, ale to je tak vše, co se v Horrible Bosses pohybuje v plusových bodech. Trojice hlavních "klaďasů" je zoufale nevýrazná, role Charlie Daye dokonce tak nesympatická, že až leze na nervy. Film je nevyvážený, zápletka nedomyšlená, celek nefunguje ani coby crazy komedie - taková sranda to zas není, některá místa jsou vyloženě hluchá nebo trapná a násilně použité rádobyšokující vulgárnosti vykradené z desítky jiných (a lepších) žánrových příspěvků to nezachraňují. 40% ()

johnywalker

Neuvěřitelně předvídatelný, ale přesto skvělý příběh o trojici kamarádů, kterým už jejich šéfové začínají překážet. Jennifer se opět ukázala... ()

Mahoney.

Podľa môjho názoru trojka Jason Bateman, Charlie Day a Jason Sudeikis je jedna z najlepších zostáv čo môže byť v perfektnej komédii. 5* ()

WillyMarks

Vcelku zajímavá slušně plynoucí a občas legrační podívaná. Nicméně s tím, co tvůrci měli se dalo udělat mnohem víc. "šéfové" měli rozhodně poutavější charakter, než hlavní trio. Smíchem jsem se neválel, ale že nuda mě taky nenavštívila. Snímek je takovým oddychovým pokoukáním ve všední den 55% ()

korok

Velice povedená nadprůměrná komedie. Všichni šéfové se vyvedli, zvlášť takových jako Kevin Spacey je v reálu určitě hodně. Hlavní trojice mě sice mnohdy vytáčela, kvůli svému nelogickému chování ale tak už to v komediích chodí. Jennifer Aniston je zde určitě ve své nejodvážnější sexy roli v kariéře. Mít takovou zubařku, asi bych si schválně nečistil zuby, abych ji mohl co nejčastěji navštěvovat.....:-) ()

BeranSon

Pěkná smršť událostí na téma: Jak zlikvidovat šéfa. Na konec to celé pěkně vyšlo, hodně jsem se pobavil, častokrát zasmál. Velmi tady funguje hlavní trojice smolných smolařů, kteří konečně chtějí dát útrum svým šéfům. Když se po vás každej den někdo vozí a vozí, tak to musí bejt fakt pekelně výbornej pocit ho potom najednou sejmout, to musí bejt oddech. Tedy jako sejmutí myslím vrátit mu to nazpět, třeba pouze slovně, nemusím ho hned nutně zabít. Pro jednou zase zajímavě nalazená komedie s neotřelími hláškami a zábavným dějem, takže velká spokojenost! - 8/10 - Pěkná smršť!!! ()

Olík

"tram ta da da dááááááááááá" a komedií roku se stává...........ne vážně, neviděl jsem všechny snímky roku 2011, neviděl jsem ani všechny komedie zmiňovaného roku, ale tahle noční šéfovražedná jízda mne dostala totálně do kolen stejně jako scény se spoře oděnou Jennifer Aniston (jen tak mimo řeč.....takhle sexy už dlouho nebyla). Dokonce i Charlieho Daye, který mi ze startu zcela nezapadal mezi ústřední trojici, jsem v průběhu vzal na milost a postupem času si ho i oblíbil. Tady máme tu čest s hodně nadstandardní záležitostí.......možná pozvolna se rozjíždějící, ale nakonec vypointovaná nálož s nádechem krimi černoty i rodinné či situační komedie, podpořená herecky a to nejen co se týče hlavních partů. Já osobně být například Adamem Sandlerem nebo Benem Stillerem, tak se začínám třást, protože Jason Sudeikis začíná pěkně zostra klepat na dveře. ()

figliar

Až prekvapivo zábavná a vôbec nie stupídna komédia, ktorej kraľujú herecké hviezdy vo vedľajších úlohách a hlavná trojka s nimi drží takmer vyrovnané tempo. Dej je totálne nepredvídateľný a celkom originálny. Nezažil som síce žiadny výbuch smiechu, ale aj tak som sa celý film dobre zabával. ()

Wargoo

Výborný Colin Farrell a nenormálne sexy Jennifer Aaaah...niston ! Inak vtipné, rozumne dlhé, a humoru tak akurát ! 4**** a 72,682% ()

Lyžař

Chtěl jsem napsat jen jedno slovo SRAČKA. Ale něco mi prostě nedalo. Spousta scén je scénářem nedodělaných, jakoby amatérských. Některé herecké výkony taky jakoby byly daleko pod průměrnými výkony těch kterých herců. Hvězdné herecké obsazení, bohužel z mého pohledu však nevyužité. Scénář: **; Režie: ****; Herci: **; Hudba: ***; Kompletní dojem filmu: odpad. ()

rekkky

There goes Horrible Bosses. There goes Horrible Bosses 2. Whatever. Respectively nothing to be overexited, because talking with no meaning has never been so overrated. Producers made bad judgment about target group. ()

anatheman

Jako zdegenerovaný medievalista mohu tvrdit, že v tomto filmu je představena dokonalá trichotomie. Zkrátka slast. Hlavní předností díla ovšem je neskutečně infantilní humor, který přesně cílí na kreatury mého typu. Takže jsem se opravdu vydatně bavil. Pouze nevím, který z bossů byl nejlepší. Každý mě zaujal - jak zákeřný Spacey, tak milfózní Aniston i sjetý Farrell. Za zmínku stojí i těch pár výskytů Foxxe. Začátek se může jevit, že se bude jednat o snímek, který na základě oné "trichotomie" bude pracovat způsobem variace jednotlivých dějových rovin. Nicméně každá z linek svébytně rozkvete a stává se linkou sui generis. Postupně dojde k relativně smysluplnému zašmodrchání, které úspěšně směřuje k jasnému konci. Film působí i jako parodie, neboť i sám upřímně a velice explicitně odkazuje na klišé různých krimi-thrillerů. Nyní přemýšlím o tom, s čím může překvapit druhý díl, na který se v brzké době vrhnu. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)