Manažér Nick (Jason Bateman) maká 12 hodín denne a strávi všetko, čo mu jeho psychopatický šéf Harken (Kevin Spacey) nadelí, len aby dosiahol zaslúžené povýšenie. No vie, že to sa nikdy nestane. Zubný asistent Dale (Charlie Day) sa zo všetkých síl snaží udržať si sebaúctu a čelí čoraz nemravnejším návrhom doktorky Julie Harris (Jennifer Aniston). Účtovník Kurt (Jason Sudeikis) sa práve dozvedel, že nový majiteľ továrne Pellit (Colin Farrell) sa snaží zničiť jeho kariéru a okrem toho plánuje vyhodiť toxický odpad na nič netušiacich obyvateľov. Čo môžete urobiť, keď je váš šéf psycho, nymfomanka alebo bastard? Výpoveď nie je riešenie. Tieto monštrá treba zastaviť. (TV Markíza)

wampire23

Určite jedna z najlepších komédií tohto roku. Komédiám nejak extra nefandím pretože väčšinou mi prídu nudné a tupé, ale táto ma naozaj dosť pobavila. Nonstop smršť nápadov a zvratov, vtipné postavy, sexi Jennifer. Akurát mi vadilo, že Colin Farrell dostal tak málo priestoru (snáď bol na scéne 2 minúty), pretože mi prišla jeho postava ako plná potenciálu. Ale to je len malá chybička na (takmer) dokonalej komédii s krimi zápletkou. ()

Hepy13

Co to sakra mělo být? :D Naprosto suprová komedie, sice trochu vulgárnější ale o to lepší. Mě spíše než americké komedie, rozesmějou starší české filmy. Takže když se "amíkům" povede na mé tváři vykouzlit úsměv, musím to ocenit, a nejen úsměv, já se chlámal až mi tekly slzy! 1) Jennifer je "EVIL CRAZY BITCH",navíc čím je starší tím je víc krásnější. Mít jí za šéfku musí být na jednu stranu peklo a pracovat v takovém prostředí se asi nedá, ale na druhou stranu kdo z pánů by to nebral že? :) 2) Kevin Spacey je "TOTAL FUCKING ASSHOLE" , takových mamrdů není asi zrovna málo a pokud někoho takového máte v práci tak bůh s vámi. 3) Colin Farrell "DIPSHIT COKEHEAD SON" byl už trochu moc přehnaný ale asi ze všech nejhorší šéf. 4) K tomu Jamie Foxx jako Mother-Fucker 5) Nepostradatelný navigační kámarád GREGORY 6) Nejlepší ze všech nebyli kupodivu šéfové, ale ústřední trojice. Když si vše spojím, tak mi z toho vychází zatím komedie roku! ()

PhillM.

Lepší průměr, jehož největší plus je přímo fantastické herecké obsazení a největší mínus odfláknutý scénář. Kevin, Jennifer i Colin si své role užili, i když mám pocit, že první jmenovaný nejméně. V jeho případě však na takový film stačí i hraní na půl plynu, případně na volnoběh, takže spokojenost. Suma sumárum, Horrible Bosses neurazí, na pár místech rozesmějí a dá se u nich proflákat 98 minut života. ()

Skarface

První polovina filmu nuda ,druhá polovina už zařadila druhou rychlost a sem tam se člověk dokonce zasmál . Jinak velká nepovedá trapárna ()

M1k9

Proč se tady šetřilo humorem? Figurky byly docela fajn. Ocenit musím jen mini roli Colina Farrella. 1/6, to je málo ne? 1/10 ()

phoorecek

Jednorázová injekce humoru, označení krimi bych vynechal. Obsazení filmu se mi líbilo + bravůrně zmátknuté role, obzvlášť Charlie Day + dobrá dějová linie= 4* ()

j0nathan

Hlavní tři postavy si sedly jak prdel na mísu a všichni tři chlapi my byli neskutečně sympatičtí, ale i ostatní role byly skvěle obsazeny. Brutálně sexy Jennifer Aniston, zmrdík Colin a jako vždy parádní Kevin Spacey. Opravdu jsem se dobře bavil a pokud mě někdy v budoucnu můj šéf nasere, zajdu si do cikánského ghetta, kde mi poradí jak se ho zbavit. :) ()

JK-Stinger

Povedené překvapení v podobě šéfovské komedie. Konečně něco jiného, než přiblblé Sandleroviny, nebo ještě vulgárnější filmy Davida Gordona Greena. a Dannyho McBridea. U Horrible Bosses jsem se bavil opravdu výtečně, scénky jsou vtipné, nejdou přes limit a v neposlední řadě musím samozřejmě zmínit i hvězdné obsazení. Super oddychovka i když pro děti bych nedoporučoval... ()

arcticsky

Jojo - velmi slušná komedie, kde se mi konečně líbila i Jennifer Anišťourová, kterou jsem do tohoto filmu nemohl ani vidět bez nadávek.... A Spacey jako vždy - vynikající!!! ()

Erik7595

Úžasné, skvelá komédia na ktorej som sa vynikajúco zabavil. Všetky postavy super, či už hlavné trio postáv, ktoré je sympatické, alebo trio skvelých šéfov v podaní skvelého psychopatického Spacyho, neustále nadržanej sexy Annistonky v brunet (aach), alebo slizkého neustále sfetovaného magora Collina Farella, ktorý mohol dostať viacej priestoru. Všetci si tieto role viditeľne užívajú, jeden skvelý vtip sa tu strieda s ďalším a niektoré repliky ozaj stoja za to... Videné raz v slovenskom dabingu, raz v Extended verzií. 90% 5* ()

embecka

Už prichádzam na to, ktoré komédie sa mi páčia. Pri filmoch sa nikdy nesmejem v jednom kole, akoby mi za to režisér zaplatil, preto je dobrá komédia tá, kedy sa aspoň priebežne uchechtávam. A ďalšie kritérium - nič ma v komédii nemôže nasrať, nič zo zoznamu, ktorý mám uvedený v profile. Toto spĺňa jedno, aj druhé, navyše herci sú tu smiešni sami o sebe a Jasona Sudeikisa mám stále radšej. ()

Thomm

Nejlepší byl úvod a představení šéfů a pak až nepovedený scény, co běžely jako závěrečný titulky. Jinak je to jen nadprůměrně sprostej film s průměrnýma gagama a podprůměrnýma (hlavníma) hercema. Jamie Foxx a Kevin Spacey super, i ta Anniston mě občas bavila. ()

Jaroslaf odpad!

hodně slabota. Věděl sem, že když to režíruje Seth Gordon, asi se moc nepobavím, ale že se nezasměju ani jednou, jsem nečekal. Chtěl jsem dát dvě hvězdy za fajn Spaceyho a Jamie Foxxxe. Collin Farell se tam spíš jen tak mihnul, klidně ho mohl hrát kdokoliv jinej. Ústřední trio bylo ubohé a otravné. Nejvíce hlavně Charlie Day se svým pištivým hlasem. Suma sumárum - Promrhaných 94 minut, které jsem mohl strávit u nějakého daleko lepšího filmu...Kvůli přemrštěnému hodnocení dávám odpad, a třeba to půjde někdy v budoucnu aspoň do modrejch...i to bude ale moc. ()

KubykF

Nic náročnýho, ale zkouřenýho mě to bavilo dost. :-) Příjemné obsazení, gagy vtipné, někdy na hranici absurdity. Když nad tím moc nedumáte a necháte se unášet, tak to jede hodně plynule. ()

Flopik

Výborné herecké obsadenie, rýchlo odsýpajúci dej a k tomu podarené vtípky. Pozerá sa nato dobre a ja som sa bavil takže 4* určite zaslúžené. PS: Šéfku ako neskutočne sexi Jennifer Aniston by chcel snáď každý. ()

G900

Na muj vkus az prilis sproste... Opravdu. Mam rad filmy, kde se sprosta slova vyuzivaji jednou za cas, nebo pouze u nektere z postav, aby pak pusobila efektne. V tomto snimku se vsak pouziva snad vice sprostych slov nez normalnich. Jinak nadprumerna komedie s nekolika (dalo by se rici mnoha) velice vtipnymi momenty. Chemie mezi ustrednim triem funguje, jen Charli Day mi trosku nesedl. Trio sefu je pak vynikajici, je videt, ze si sve role vsichni tri uzivaji. Zejmena pak Colin Farrell. Proto skoda, ze nedostal vice prostoru. Byt tam jen o neco mene sprostych slov, vesele bych pridal hvezdicku navic. 65 %. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Ve světle nedostatečných tržeb Ligy spravedlnosti (655 milionů dolarů nestačí ani na výdělky Muže z oceli) se filmový vesmír od DC maličko překopává. Jeho řízení teď bude mít na starost Walter Hamada… (viac)

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

Kdo oživí Pobřežní hlídku?

25.07.2015

Už skoro rok víme o tom, že se Dwayne "The Rock" Johnson objeví v nové Pobřežní hlídce. Plavčíci a plavčice se přesunou na velké plátno a počítá se s camey pro Davida Hasselhoffa a Pamelu Anderson,… (viac)

Uncharted našlo režiséra?

Uncharted našlo režiséra?

06.02.2014

Kolem adaptace herního hitu Uncharted se v minulosti motali třeba David O. Russell (Terapie láskou, Špinavý trik) nebo Neil Burger (Iluzionista, Všemocný). Ani jeden z nich ale nedokázal dobrodruha… (viac)

Dokonalý trik Carreyho a Carella

Dokonalý trik Carreyho a Carella

13.10.2011

Nejúspěšnější bavič 90. let a jeden z nejúspěšnějších komiků současnosti se potkali už na placu Božského Bruce a u mikrofonu Hortona. Ale až teď to spolu rozjedou naplno díky komedii Burt Wonderstone… (viac)