Zoolander 2

• Česko Zoolander No. 2 (viac)
USA, 2016, 102 min (Special Edition: 108 min)

Réžia:

Ben Stiller

Kamera:

Dan Mindel

Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Penélope Cruz, Kristen Wiig, Milla Jovovich, Justin Theroux, Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Jon Daly (viac)

Ubehlo desať rokov a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kamošovi Hanselovi (Owen Wilson) sa už vo svete modelingu dávno nedarí... Pre modelingový svet sú už odpísaní a mŕtvi. Mŕtve (ale v pravom slova zmysle) začínajú byť aj vybrané hudobné celebrity, ktorých násilné konce spája jeden zvláštny detail – každého z nich našla polícia s grimasou kopírujúcou jeden z unikátnych pohľadov Dereka Zoolandera. Keď takto dopadne aj Justin Bieber, rozhodne sa hlavná a veľmi sexy vyzerajúca vyšetrovateľka (Penélope Cruz) pre veľmi odvážny, až zúfalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a tí sa majú ako tajní agenti infiltrovať do sveta celebrít najzvučnejších mien a nájsť v ňom vraha. Aby ich misia bola ešte o niečo zložitejšia, z väzenia sa práve dostane podliak Mugatu (Will Ferrell), ktorý sa za mrežami priučil všetkému, čo má vedieť správny gauner. A naviac tam pre Hansela a Dereka prichystal veľmi brutálnu pomstu. (CinemArt SK)

tchempi

Mám pár zásadních otázek. Co tam dělá Jack Bauer? Proč je Sting rytířem Jedi? A vážně všem v Hollywoodu definitivně hráblo? Jediným pozitivním posláním filmu je, že byl zavražděn hipster. Kéž by byli zavražděni všichni. ()

DJMaroko

Na to jak dlouho se na to čekalo a kolik humbuku kolem toho dělali je to pro mě velké zklamání. Film jsem dokoukal až na po šesté a bylo to trápení. Potenciál všech herců a ostatních zúčastněných je absolutně nevyužit. Čekal jsem alespoň to co bylo v prvním filmu a nic se nedostavilo. Není to film na který se jen tak z nudy opět podíváte. Jednou totiž stačilo. Copak neměli soudnost když to psali...a nakonec i natočili. Celý scénář působí jako hromada velkého nic naskládána do ještě větší koule hoven. Hudba opět nezklamala Relax ! ()

bonovox

Zoolander is Back! rovnako vtipný a zároveň trápny ako pred 15-timi rokmi a k tomu sexy Penelope. Množstvo skvelých gagov a cameo výstupov (Sting...). Jednoducho vydarené pokračovanie. ()

belinko

Zaujímali by ma veľkosti honorárov pre jednotlivých hercov, ktorý sa na túto blbosť dali nahovoriť. Film, ktorý si krásne robí srandu z dnešného sveta, o moci, o kráse... síce trošku americky poňaté, ale prežiť sa to dalo. 2* ()

Ironhead

Nechapu, kde se tady stala chyba, ale po opravdu velmi vtipnem prvnim ZOOLANDEROvi je tu film od defakto stejnych tvurcu se stejnymi herci, ktery ale uz neni temer vubec vtipny. Naopak, spousta jeho scen vyzniva ciste do trapna... divne... velke zklamani :oT ()

Mancunian

První Zoolander a Stillerův Magnum je legendární. Proto jsem se hrozně těšil na dvojku a čekal jsem, až si ji budu moc pustit. Bohužel, přišlo zklamání. Z vtipné jedničky k trapné dvojice. Tohle se vůbec nepovedlo. ()

brasek

Je to také hlúpe a miestami ešte hlúpejšie. Úprimne som sa ale dvakrát zasmial, nad blbosťami čo tam stvárali. Trápna komédia. ()

D503

Tu jednu hvězdičku dávám za reklamu na Aqua Vitae, ale ta se sem určitě dostala ještě ze scénáře k prvnímu dílu. ()

bigmatko

každý kto videl aspon kúsok z prvého Zoolandera vie že ani pokračovanie nebude a nie je normálny film. čize keď pojdete na dvojku tak je jasné že nemôžete očakávať komédiu z nejakým príbehom a skutočný humor. je to ešte viac pritiahnuté za vlasy ako paródia. je to viac menej trápne bez súvisleho deja a bez myslienky a vyzerá to skôr na to že hlavné postavy si odbehli na natáčanie filmu len preto že nemali absolutne čo robit. prvý krát po dlhej dobe som videl ludi odchádzať z kina. Stiler mohol radsej spraviť dlašie pokracovanie Noci v muzeu. ()

Marlo

Dávám tak 30% za dva podařené vtipy (rozstřílení Justina Biebra, podojení Zoolandera v reklamě) a nejvíc známých ksichtů co kdy ve filmu hrálo. Velké zklamání. Kdo má rád první díl tak mu doporučuji No. 2 vynechat. Velice mne mrzí že Stiller po vydařeném Waltter Mitty takto klesl v režisérském, tak scenáristickém řemesle. Hanba ti Bene!!! ()

rakosabasta

Bláznivina největší, která to udrží od začátku až dokonce v až neusledovatelném tempu. Odhaduju, že ve filmu je tak 80% cameo rolí, které navíc svým protagonistům moc nelichotí, ba naopak - stejně jako celý film - se vezou na úchylné sarkastické lince. Obrovská spousta hudebních narážek, citátů, parodických odkazů atd. působí jako jeden obrovký brainstorming. Na vyčištění hlavy správná, barevná ptákovina! ()

Kamil111

V žádném případě to není šálek čaje pro každého, ale i ti ujetí potřebují alespoň částečný vhled do fashion byznysu, aby dokázali ocenit všechny (tím myslím VŠECHNY) reflexe a vtípky na účet prakticky kohokoliv, kdo je na něj napojen. Na druhé straně, povinnost pro fashionisty. Cameo role jsou pak jenom taková třešnička na dortu a Insta, FB a všechny stupidní selfie folklór poněkud navíc. Finále je jeden kontinuální gag, který - možná překvapivě - funguje. ()

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (viac)

Zlaté maliny 2016

Zlaté maliny 2016

25.02.2017

Známe letošní vítěze Zlatých malin. Nejhorším snímkem se stal dokument Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party, který si odnesl i další tři Zlaté maliny za nejhorší režii,… (viac)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Kdy bude mít premiéru Zoolander 2?

Kdy bude mít premiéru Zoolander 2?

11.03.2015

Derek Zoolander je manekýnská ikona. Když se tedy včera večer objevil na pařížském týdnu módy, byl z toho docela poprask. On a jeho kamarád Jeníček ale nedorazili jen tak pro zábavu. Promovali tam… (viac)