Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

RonnieR

Vynikajúci nápad, len podľa mňa sa z toho dalo vytrieskať oveľa, oveľa viac! Popracovať viac na scenári, trocha viac akcie, (to by musel zrejme o trocha vyšší rozpočet, nie 27 melónov) výbuchov a bol by to jasne kandidát na blockbuster roka. Bradley nesklamal, Bobby potešil, Anna Friel mala dostať väčší priestor. 75%. ()

lazyfucker

přítomnost božského De Nira dopomohla k tomu, že jsem jal to sledovat;) námět pro mne zajímavý, 'průlet' městem byla kamerová dokonalost, Cooper sympaťák, ale vrchol topornosti... Jinak nic z čeho si kecnout na prdel, trochu mi vadila ta přirozená blbost hlavního hrdiny, který byl bez pilulky takřka imbecil - měl to hrát Johnny Depp a bylo by to super. Největší košt celého filmu byl typicky De Nirův xicht - nasereš mě a v poušti bude o jednu díru víc, jinak to byla ne špatně vyplněná sobotní dvouhodinovka. ()

martan1

Velmi slušný výkon Bradleyho Coopera v hlavní roli je asi největším plusem tohoto filmu. I jinak se jedná o kvalitní snímek, ale nejde o žádnou senzaci. Také se pořád nemůžu zbavit dojmu, že "všemocný" člověk, který dokáže za týden vydělat dva miliony dolarů, by asi dokázal rychleji přijít na způsob, jak se zbavit závislosti na droze. Nebo by si aspoň dokázal onu drogu sám vyrobit. ()

IngKING

Tento film asi sponzorovala farmaceutická spoločnosť... Nápad skvelý, realizácia až tak skvelá nebola, hoci začiatok filmu bol fakt skvelý. Čakal som trošku iný koniec, ale tak hlavný hrdina predsa nesmie zomrieť, či áno? film = ľahký nadpriemer ()

Two.Swallow

Mělo to děj, mělo to herce, mělo to hudbu, mělo to náboj. Naprosto bezohledně k jiným žánrům jsem ho přirovnala ke svým oblíbeným už v první chviličce. Na Cooperovi je vidět, že s každou svou rolí prostě roste a zrovna tady to přispělo na sakra dobré kvalitě. ()

symbiotic

V každém z nás dříme elitářský pud, který reaguje na podnět v podobě smyšleného příběhu jakýmsi "schizofrenickým uspokojením". Hollywoodští tvůrci, alespoň ti úspěšní, to vědí. Tady k tomu ještě vsadili na skvělého koně, který sylem start-cíl nedal šanci ani favoritovi. Bradley Cooper má v sobě obrovský potenciál. Cítím, že ho za chvíli uvidíme v něčem opravdu velkém. ()

cachanell

Pro mě zajímavý kousek. Pět hvězdiček, protože mě překvapil a pro kameru, pro ztvárnění. Trochu bych ubrala v některých scénách, např. scéna v bytě s ruskými zabijáky, byla až moc. Ale nevadí, v kontextu souměrný a vyvážený kousek. ()

Lucpro

Podotýkám, že po shlédnutí tohoto snímku jsem měla chuť sehnat si onu zázračnou pilulku :D Je to skvélý nápad a propracovaný příběh. Navíc se dobře kouká na neokoukanou tvář hlavního hrdiny v podobě Bradleyho Coopera. Tento film je skvělá oddychovka. ()

mikado007

Myslím, že mnoho z nás chvílemi touží po takové zázračné pilulce, jakou zde vlastní hlavní hrdina. Film je velice nabitý, zajímavý, téma je dotažené a určitě se dotýká mnoha lidí. Ještě nikdo, komu jsem tento snímek doporučila, mi ho nehodil nespokojeně na hlavu. ()

Fujin

Ačkoli se jedná o velmi zábavnou záležitost s velmi vhodně vybraným Cooprem...k žádným "wow" momentům se během sledování nedopráškujete. Škoda. ()

vixina

Zo začiatku sa to črtalo celkom pekne, ale všetko sa to začalo zadrhávať, keď scenáristi nevedeli, čo za konflikty by vymysleli. Oči som si začala zakrývať pri pseudo-upírskej scéne z núdze, ktorou môj pomyselný pohár už nadobro pretiekol (a ktorá mi zaváňala nepekným deus ex machina). Keby mal na konci príbeh nejaký výsledok... alebo keby boli rozvili ono NZT (ktorého bolo na svete toľko, že to mohli byť cukríky, a predsa pochádzali odnikiaľ)... dokonca som si povedala, že odo mňa dostanú body k dobru, ak odhalia význam tých troch písmen! Asi som žiadala veľa. ()

Arkwuill_S

Rychlý svět s materiální podstatou vás úplně pohltil, vy jste se zřítil až na dno, nemáte nic, jen tak se brouzdáte ulicemi a hledáte, co by vás mohlo spasit. V tom přijde nabídka, jak si v tomhle ulevit a přijít na jiné myšlenky, byť jen krátkodobě - droga. Nemáte co ztratit a tak to zkusíte... je to jako kdyby jste si nasadil brýle a uviděl svět v úplně jiných barvách, než kdykoliv předtím. To, co se zdálo být předtím nemožné je nyní úplnou samozřejmostí. Jenže, co když pramen jednou vyschne a ještě k tomu se objeví další žíznivci? Není to zběsilá střílečka nebo snímek se spoustou trikových efektů. Je to o příběhu a nápadu. Mně se to hodně líbilo, až jsem z toho byl paf. Zajímavý vývoj, děj a závěr, aneb už vím, o čem je ve světě ta vysoká hra politiků, boháčů a jiných vlivných lidí. Rozhodně palec nahoru! ()

bertrand

Tak jsme si to zapnuli, zvědaví, proč se na ČSFD hodnotí ty novinky tak vysoko a co je ten pan Cooper vlastně zač. Šlapalo to pěkně, napínavě a chytře. Ale sledovat týpka, který myslí jenom na to jak si udělat dobře, hlavně aby nemusel moc makat a ve finále ještě zjistit, že se mu to vyplatilo... takových máme kolem sebe dost, na to nemusí pan B. chodit do kokina. Pan Cooper má ovšem pochvalu. ()

Stephenz

Pre mňa najväčšie prekvapenie roka. Vynikajúci thriler ktorému nechýba nápad dotiahnutý do konca. Výborne herecké obsadenie a výkony, perfektný scénar a kamera. Pomalší rozbeh vás vtiahne do deja aby vás zo stupňujúcim tempom rozbil famózny záver. Presne tak ako to mám rád. Škoda že takýchto filmov nie je viac, dlho ma tak film nepobavil. ()

afrikovsky

Předem musím říct, že film my doporučil kamarád, že prý je to dobrý. Po vzhlédnutí musím říct je to svěží, originální a hlavně mě to neskutečně bavilo sledovat jak to dopadne. 105 minut chytré a svěží zábavy. ()

PF 2017

PF 2017