Réžia:
Matti GeschonneckKamera:
Ngo The ChauHudba:
Florian TessloffHrajú:
Heino Ferch, Nina Kunzendorf, Friedrich von Thun, Andrea Sawatzki, Mark Waschke, Sibylle Canonica, Hanns Zischler, Matthias Brandt, Suzanne von Borsody (viac)Hrajú
Heino Ferch
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Comedian Harmonists (1997)
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Nina Kunzendorf
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Dáma v zlatom (2015)
Plukovník Stauffenberg (2004) (TV film)
Kým nás viera nerozdelí (2010) (TV film)
Friedrich von Thun
Protektorát Čechy a Morava
Najlepšie filmy:
Schindlerov zoznam (1993)
Hitler: Vzostup zla (2003) (TV film)
Ginger a Fred (1986)
Andrea Sawatzki
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Život - stavba povolena (1997)
Banditky (1997)
Dýchání pod vodou (2008) (TV film)
Mark Waschke
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Kód za miliardu dolarů (2021) (seriál)
Habermannův mlýn (2010)
Sibylle Canonica
Švajčiarsko
Najlepšie filmy:
Mimo ticha (1996)
Zlaté rybky (2019)
Hotel Lux (2011)
Hanns Zischler
Nemecko
Najlepšie filmy:
Francouzská revoluce (1989) (TV film)
Európa Európa (1990)
Stretnutia Anny (1978)
Matthias Brandt
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Blaženosť (2012)
Temný les (2020) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Suzanne von Borsody
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Lola beží o život (1998)
Leanderova poslední cesta (2017)
Cesta za černými rytíři (2017)
Arthur Klemt
Rakúsko
Najlepšie filmy:
Denník Anny Frankovej (2016)
Rommel (2012) (TV film)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Ulrike Kriener
Najlepšie filmy:
Elementární částice (2006)
Muži (1985)
Zemský soud - Příběh jedné rodiny (2017) (TV film)
Thorsten Merten
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Curveball (2020)
Dýchání pod vodou (2008) (TV film)
Elementární částice (2006)
Ulrich Thomsen
Dánsko
Najlepšie filmy:
Rodinná oslava (1998)
Adamove jablká (2005)
V sieti CIA (2007) (seriál)
Rike Schmid
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Komisař Maltese: Hon na mafii (2017) (seriál)
Ťažkí borci (2006)
Don 2 (2011)
Thomas Loibl
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Oranžové léto (2011)
Toni Erdmann (2016)
Konferencia vo Wannsee (2022)
Hans-Jochen Wagner
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Všichni ostatní (2009)
Lore (2012)
V pondělí uděláme okna (2006)
Johannes Allmayer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Nikdy neodvracaj zrak (2018)
Kolónia (2015)
Vincent jede k moři (2010)
Elisabeth von Koch
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Opičiak Dodo (2008)
Hildegard Schmahl
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Nikde v Afrike (2001)
Malý Winnetou (2022)
Temný les (2020) (seriál)
Norbert Heckner
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Posledné dni Sophie Schollovej (2005)
Miesto činu (1970) (seriál)