Rozprávkovo bohatému ománskemu šejkovi zostáva posledných pár mesiacov života. Kým mu vymeraný čas vyprší, chce dostať na tanieri hlavy mužov, ktorí zabili jeho troch synov. Ponúka svoje ropné polia, čo je veľmi lákavá ponuka, avšak zodpovedá neľahkému zadaniu. Obeťami šejkovej odplaty sa majú stať príslušníci britských špeciálnych jednotiek - elitní, všestranne vybavení vojaci, ktorí jeho chlapcov pripravili o život počas vojny o Omán. Túto pracovnú ponuku, ale bez konkrétnych detailov, dostane Hunter, legenda medzi nájomnými zabijakmi. Keď po prílete do Ománu zistí, že má zlikvidovať príslušníkov SAS, nechce sa na túto úlohu podujať. S tým sa tak trochu počítalo, pretože Hunter má byť len návnadou v zložitej hre, ktorej cieľom je najať Dannyho (Jason Statham). Hunterov žiak a priateľ je vo svojom odbore absolútna jednotka, bohužiaľ ho pred časom zavesil na klinec. Ak prácu vezme a zabije tri esá SAS, zostane Hunter nažive. V opačnom prípade má smolu. A keďže Hunter mu kedysi zachránil život, Danny nebude mať veľmi na výber. (TV Markíza)

Romeroo

Nerad používám slůvko průměrný, ale tohle bylo tak průměrný a předem nalinkovaný, že víc průměrný film jsem už neviděl nějakou dobu...čekal jsem skutečně malinko víc, to víc jsem neviděl ano v jedné části filmu, všechno bylo vskutku tak průměrné, že bych tento film navrhl na oscara za průměrnost :D ()

Forsetino

Dobrá akční jednohubka s bonusem v podobě Roberta De Nira. Občas jsem se trochu ztratil v tom kdo a proč, ale při tomto druhu filmu mi to absolutně nevadilo. První polovina utekla neskutečně rychle, v druhé části už to nemělo takový spád, ale nemůžu říct, že bych se nudil. Kvalití akční krimi a určitě zasloužené 4 hvězdy! ()

jprmusic

Mám rád Stathama a tak mu občas nějakou tu slabinku odpustím. Ale tenhle film je taj nějak divnej. Už jen poměrně nevyvážený výběr herců - na jedný straně esa, na druhý straně ty příšerně castingovaný Stathamovi parťáci. A navíc na to, že jsou všichni elitní zabijáci, chovají se jako amatéři. Nechají se sledovat, přejet autem, střílejí si kámoše, věřej nesprávným lidem - a na HBO ještě debilně nadabovanej Statham. Takže vzhledem k solidní herecký sestavě trošku zklamáníčko. ()

Divnejpavouk

To jste všicni spali u toho filmu nebo co? Nejde mi do hlavy to nízké hodnocení. No nic. Váš boj. Pro mě paráda. Ale ten kdo měl na starosti dabing by zaslouzil vasektomii podbíjecí palicí. ()

johnsnow

Po 20 minútach som nechápal čo je kto kto je čo a kde je ako alebo akú to má niť? Nie nie som popletený ale tento film je a jediné čo môžem pochváliť je Statham a Deniro ale tak dojebkaný scenár by nezachránil ani Spielberg. ()

iz67

Dost nudne, prekombinovane a smesne. Motivace jednotlivych osob nejasna. A nejhorsi jsou ty proslovy. Bojim se, ze nedokoukam. ............Bohužel dokoukal, a snižuju ještě víc, protože to bylo už fak moc. ()

borohub

Film to rozhodně nebyl špatný,bohužel ten konec mě nějak neseděl a nějak jsem to moc nepobral, kvůli tomu musím strhnout tu hvězdu. 80% ()

subic

Starý dobrý Robert De Niro s velkou bouchačkou, rváč Jason Statham a Clive Owen s knírkem a počechraným okem. Nutno říct, žena těchto 3 to celé stojí. Sem dobré a co dál? Zajímavý příběh, ale o to horší nudnější zpracování. Když opomenu docela velkou překombinovanost, tak kdo si třeba za pár měsíců vzpomene, o čem že to vlastně bylo? Takových ušmudlaných 51% ()

kubilov

Ne tak úplně bezmyšlenkovitá akční jízda v hlavní roli s Jasonem Stathamem jak by se mohlo na první pohled zdát. To se ale nepovedlo příliš ukočírovat a ta nesmyslná překombinovanost jde nakonec na úkor kvality filmu. Hlavní herecká trojka fajn, akce parádní, čistý 3* ()

Guran

Nejlepší herec je zde bezpochybně Jason Statham, De Nirova role byla sice malá, ale rozhodně zapůsobila a Clive Owen je rok co rok lepší a lepší. Snímek sice nenabídne nic nového, ale akce je zde dobře udělaná a hlavní postavy sympatické a mají slabiny, takže to není žádné pokračování Terminátora, nebo Ramba. Prostě skvělá akční podívaná. ()

knihovna

Díky bohu za to, že jsem primitiv, sexista, xenofob a bílej evropan. Sice jsem díky tomu na odstřel pro všechny neziskovky, feministky, EU komisaře a artové znalce, na druhou stranu je pro mě takovýhle film parádní jízda, kterou si rád užívám. Pravda není to Tarantino, neřeší to existencionální a jiné problémy, ale já jsem naprosto spokojen. Zda je to B nebo A je mi celkem u zádele. Za 5*. ()

Pitryx

Naprosto zbytečné retrospektivy s Ann. Zbytečně moc postav. Zbytečně dlouhé. To je asi tak vše co se dá snímku vytknout, jinak je to pravý akčňák hemžící se nesmrtelnými agenty s železnou kostrou a plechovou hubou. Zábava zaručena. Mozek vypnout. ()

JosefTomas

Film je dobře natočený, o tom není pochyb, ale je tu spíše ta nudnější část, když někoho zabíjejí (Pozor Spoilery),tak je to trochu nudnější, protože mají za úkol zabíjet tak, aby to vypadalo jako náhoda, jenže, tohle jsou praví nájemný vrazi, ne že přijdou, pic, pic a odejdou, vrah si to naplánuje do detailu. Takže tohle zvedá mé hodnocení, jelikož takhle pracují vrazi. 80% ()

The Skala

Film s rozhodně velkým potenciálem, ale ne úplně využitým. Přesto nemohu říct, že bych se v kině nudil. Je k vidění několik pěkných akcí, ale to přeskakování mezi jednotlivými místy na planetě tomu rozhodně nepřidalo. Přesto, že to má nějaký chybičky, tak podle mě si to ty čtyři **** zaslouží ;-) ()

g.laudeo

Zvláštní kombinace debilní zápletky, nevěrohodné motivace postav, "figurinovitosti" jiných (Strahovski, šejk) a prázdných dialogů s technicky dobře zvládnutou akcí a přitažlivostí hlavních charakterů (Owen, De Niro, částečně Statham). No a ta auta mého mládí.... :-) ()