Izba mŕtvych

• Česko Zjevení (viac)

Keď sa doma začnú diať zvláštne veci, zistia Kelly (Ashley Greene) a Ben (Sebastian Stan), že ich straší postava, ktorú náhodou vyvolali počas parapsychologického experimentu na univerzite. Desivé zjavenie sa živí ich vlastným strachom a mučí ich všade, kam sa pohnú. Ich poslednou nádejou je expert na nadprirodzené javy (Tom Felton), ale aj s jeho pomocou môže byť už neskoro na záchranu pred desivými silami. (TV Markíza)

kinghome

To byla zase sračka. Podprůměrná duchařina bez atmosféry, já k tomu ani nemám moc co říct, prostě to byl hnus, ale znám i horší, proto ty 2*. ()

venison

Prvních 20 minut vypadalo na velmi slibný béčkový neoriginálně laděný horůrek v amíkovském stylu.. Zbytek filmu pro mě byl jen informační šum, protože jsem vůbec nepochopila souvislosti, logiku souvislostí a pointu celého příběhu.. Žádné "bububu" scény, jen spousta plísně a pár nesmyslných událostí.. Nuda, nuda, nuda.. ()

Danny F.

Opravdu to nepřekvapí a nijak obzvláště nevyděsí. Dlouhý rozjezd abych na konci zjistil že se nic neděje. Atmosféra nijaká, ale zamrazilo mě při pohledu na dívku co se plazila z poza pračky. Jinak nic víc. 40% ()

VanTom

Naprosto prázdná a o ničem duchařina pozbude náznaky atmosféry během prvních 10 minut, pak jen mechanicky nudí. Vysokoškolský experiment přivede do našeho světa cosi vražedného, co začne bezpříčinně strašit (třeba posouváním nábytku – už mi to připadalo jako v pornu, kdy stupidní dějová omáčka pouze propojuje nesouvisející "strašecí" čísla), zamilovaní hrdinové to popírají, pak utíkají (slečna většinou v kratičkých šortkách, či přímo v negližé, aspoň to), pak hloupě umírají. Fatalistický konec. ()

Guzo

Asi jako většina hororů z poslední doby (čest výjimkám) dost nemastné, neslané. Příběh se rozvíjí slušně, nejsou tu žádné extra viditelné nedostatky v efektech (není jich tu celkově moc a to je dobře), ale chybí tu hlavně atmosféra a ta je podle mě na hororech nejdůležitější. Navíc konec byl dost ušitý horkou jehlou.. 45 % ()

zolo23

Plagát zaujímavý, na tie "ruky" som sa nesmierne tešil, ale škoda že ich uvidíte až pri záverečnej scéne. Dúfam, že to nebol SPOILER:) Film, ktorý má snahu niečim prekvapiť, ale bohužiaľ sa mu to nedarí. Atmosféra celkom ujde, pri niektorých scénach mi mierne nabehli zimomriavky (scéna v kumbále, ktorá však mierne vykráda The Grudge) a to je asi tak všetko. Tom Felton o.k. ()

Gekacuk

Film samotný rozhodně žádným zejvením není. Je to slabší duchařský film, natočený za levný peníz. Ničím nevyniká, nikde nepřekvapí. Jediná (opravdu nečekaná) lekačka se odehraje před domem sousedů. Zkrátka horor, u kterého se nikdo nebojí, ale skoro každý se nudí. A. Greene je sice velmi hezká (možná jediný důvod, proč film dosledovat do konce), ale to samozřejmě nestačí. Ještě že je film tak krátký. Stejně jsem se už po 20 minutách díval na hodinky a toužebně očekával konec. ()

Šakalík

Další z dlouhé řady filmů, které nenaplnily svůj potenciál. Apparition je z technického hlediska znamenitá duchařina, která ale nemá koule. Za celý film se de facto nic nestane a mnohé scény, které by mohly mít pořádný říz, nejsou dotažené do konce. Třeba hned prvotní seance vypadá velmi zajímavě, jenomže se v ní divákovi nic neukáže, kromě letmého bliknutí baterkou na dívčinu trčící ze zdi. Kdyby si s tím někdo pohrál, mohla to být děsuplná záležitost, která by dala dalšímu ději úplně jiný náboj. Místo toho se ústřední dvojice nastěhuje do baráčku, kde začne strašit a zase – natočené to je docela dobře, ale nemá to atmosféru a tak to všechno přijde v niveč. Ani ten podivný závěr tomu kladné body nepřidá, takže z mého hlediska to je s bídou na tři hvězdy. ()

KoRner

Celkom slušný bubák so sexy Ashley Greene. Lenže kvôli tomu koncu som s treťou hviezdou trochu váhal, akoby si tvorcovia nevedeli rady ako to zakončiť, tak to proste v jednej minúte stopli a dosť. ()

MareT. odpad!

Film tak zbytečný až hrůza. Jsou na to dva a ani jeden z herecké dvojice nedokáže film alespoň trochu utáhnout. Příběh je na úrovni odmítnutého filmu ve velkých studiích, scénář je poskládaný z vytrhnutých stránek hororů posledních třicet let a navrh jsou postavy zajímavé jako čaj o páté s anglickou královnou. Věřím, že i ta královna by byla zábavnější:)) ()

kery-

Viděl jsem to v jednom tahu mezi filmy Píseční žraloci a Vraždící buldozer, takže mi to tak hrozné nepřišlo. Délka více než sympatická, herecká dvojka taky. Má to tempo a docela i atmošku, sice z toho smrdí klišé, ale i tak se mi to líbilo a docela se divím tak slabému hodnocení, sám bych to viděl tak na 60-65%... ()

Pat.Ko

1 hviezdička za Ashley Greene a za Toma Feltona 2 hviezdička za scénu v hoteli Film ma nijak nefascinoval, chýba mu dávka dramatického napätia, priveľmi nestrašidelný. Okrem scénky v hoteli, tá scénka vo mne vzbudila aspoň na chvíľu napätie. Jediné čo ma zaujímalo bolo to, ako sa to celé skončí, ak by sa to skončilo inak, bol by som aj za ďalšiu hviezdičku, no škoda. Zbytočná práca, zbytočné peniaze ()

mosnak

Klasická duchařina! Pár lekaček a pak už jen kombinovat nekombinovatelné. Tyhle filmy mě jednoduše nebaví a to hlavně proto... protože postavy se vesměs nechovají logicky. Slabučké.... 30% ()

Cement73

Ked vidím film druhý krát a ledva sa rozpomínam o čom to bolo a ako sa to vlastne skončilo, tak to nemohol byť dobrý horor... Proste nemohol... Podpriemer v rámci žánru. ()

Ronaldo79

Tuctová duchařina, která pouze recykluje dříve viděné snímky, natočená na horor za velký prachy. Výraznější pochvala směřuje k povedenému soundtracku. ()

Flopik

No som milo prekvapený.Nečakal som vôbec nič , len že sa budem nudiť.No práve naopak , na moje prekvapenie som sa v celku dobre bavil.Napätie to malo , aj atmosféru . Bolo to v celku originálne , aspoň pre mňa. No sklamalo ma to že počas celého filmu som nevidel toho ducha.Myslím že žiadna lakačka ani nič.Najviac ma asi vystrašilo to Dievča s vetou : Tvoj dom mi zabil psa . Hlavná hrdinka sa mi páčila a aj jej polonahé telo :D. Zato dávam hviezdu hore a preto moje konečné hodnotenie je 3* a 50%. ()

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

24.08.2011

Tak můžeme zjednodušeně definovat komiksovou sérii J. Scotta Campbella Danger Girl, která se chystá na filmová plátna. První nástřel obsazení? Milla Jovovich, Kate Beckinsale a Sofia Vergara. Pořád… (viac)