Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

Playman

Zack Snyder dřív točil docela hodně cool filmy. Jenže pak dostal neomezenou tvůrčí svobodu... :D Army of the Dead vypadá jako kdyby jeden z filmů společnosti Asylum dostal budget 70 mega, ale scénář a herecký výkony zůstaly stejný. :D Proč to má 2,5 hodiny netušim a svym způsobem to podivně kopíruje Aliens. ()

noriaki

Má to všechny nectnosti typických Netflixovských sci-fi. Čili přepálenou délku, špatný scénář a mizerný dramaturgický dohled. Plus všechny nectnosti filmů Zacka Snydera, čili samoúčelné opájení se režisérovou genialitou, přepálenou délku, špatný scénář a mizerný dramaturgický dohled. Díky téhle kombinace vznikla dvou a půl hodinová béčková nuda, která se na komedii bere zbytečně vážně, na horor je zbytečně krotká a na akční film zoufale poklidná. Dokud Snyder nezadusí svoje přebujelé ego a nedostane nad sebe schopného dramaturga a nesmlouvavého producenta, tak od něho nechci nic vidět. ()

MikyAff

V mnoha ohledech předvídatelné, až to pěkné není. Jenže jakmile od toho očekáváte přesně to, co tenhle film je - průměrný zombie biják, s průměrnými postavami - jsem schopná mu odpustit nějaké fuck logic momenty za těch pár vtipů, co mi rozesmály a nebo za to, že stopáž pěkně utekla a po dlouhé době jsem měla nějakou postavu, které fandit (blázen do trezorů 4ever v mém srdci). Taky trochu jiné pojetí zombie bylo celkem fajn. Na nedělní večer do deště celkem fajn volba. ()

elanius

(45/2021) / Ťažké hodnotenie. Aj napriek istej zábavnosti tu máme tempom nevyvážený zombie film, kde hlavne úvod bolí. Mne vôbec netreba trištvrte hodinový úvod a nejakú z päty vytiahnutú zápletku. Úplne predsa stačí boj o prežitie netreba tomu nič nastavovať a venovať tomu polku filmu. Akcia ničím neprekvapí, ale ani nesklame. Postavy sú tak prefláknuté typy a tie kecy k tomu, je to nutné? Nemohol by ten film proste mať normálne postavy z mozgom? Ako vravím, pozrieť sa to dá. Ale invencie tu je nula. Škoda. (4/10) ()

Yoshimitsu

Zombíky mám rád, tak mi tenhle titul nemohl, útect. Jsou tu dva tábory lidi, kteří to buď milují a nebo nenávidí nic mezitím moc není. Mně to neskutečně sedlo když neberu prvních 10 min. po, kterých jsem to chtěl vypnout, tak to byla bomba. Las Vegas po apokalypse bylo moc hezky vizuálně zpracováno a zombíí tygr byl už jenom třešnička na dortu. Doporučuji a dávám 100%. ()

TKKMR

Zack Snyder točí iba áčkové bijáky a na tomto tvrdení sa nič nemení ani po Army of the Dead. Čakal som nadupanú akčnú postapo zombie zábavu a tú mi Armáda mŕtvych dala. ()

Trustme

Nečekal jsem žádné veledílo a asi ani Zack Snyder nezamýšlel stvořit zombie epos, i když stopáží se blíží daleko za běžnou hodinovou sazbu pro nejnižší žánrovou kategorii. Ono je to totiž takové skoro televizní zpracování. Prostě vezme se objektiv ideálně s clonou f/1,4, zde asi byl dokonce použit f/0,95 a rozostříte všechno, co je pár centimetrů za hlavou postavy, tak, aby se nemuselo řešit pozadí (kulisy, efekty, bordel v reálném záběru, lidi). A nebo je to tvůrčí záměr v nějakém skandinávském psychedelickém dramatu. On to sice Snyder má rád ty hrátky s ostřením/neostřením, ale nevím fakt proč v zombie taškařici to použil, pač šetřit na výpravě a "exteriérech" nemusel. David Michael Bautista, Jr. se stává dalším herecky nadaným bývalým wrestlerem a při předávání Oscarů by mohl brzy ohrozit i Dwayna Douglase Johnsona. Tento roztomilý méďa kolohnát v jehož rukou vypadá karabina M4 jako vzduchovka se zde příjemně prezentuje do sympatického akčního hrdiny, jenž zahraje jak starostlivého otce, tak žoldáka, co umlátí i zombie slona, žirafu, tuleně. Úvodní titulková klipová otvíračka je naprosto geniální a safraporte, karkaholte proč takhle nadsázkově & černohumorně není vystajlovaný celý film!!! Ty vtípky tu sice jsou sem tam, ale jen tak po kapkách (hit od Boy George hrající něžně ve výtahu nebo vtípek na druhou s finální písní od The Cranberries). Film je dlouhý se zbytečným balastem (buď točím o zombie Armádě mrtvých a nebo o otevření sejfu v hotelu, kde se motají zombie..) Snyder je režisér, co mohl mnohem víc vizuálně tlačit na pilu, stejně jako mnohem víc měl tlačit tu opravdovou pilu černoch Vanderohe. Rodokapsový děj pominu. Škoda, udělat kacířsky zombie řežbu v hodnotách velkofilmu, tak to mohlo být v dnešní době opěvované kultovní dílo. ()

Timak

Hloupoučké až běda. Ale co taky čekat jiného že ... ale bylo to celkem zábavné a některé “chuťárny” stály za to. ()

JohnSmith

Nebylo to špatně natočené, ale dlouhé to bylo zbytečně moc. Každopádně nelze u Snydera mluvit o nějaké původnosti, jelikož vykradl co mohl, od Resident Evilu, přes Aliens vs Predator po Aliens a mnoho dalších. Ale on to asi myslel jako poctu těmto filmům:-)) A předvídatelnější už to ani být nemohlo. ()

hroubek

Přiznám se, že jsem se dobře bavil. Vím, že film má asi milion logických chyb, je dlouhý jako týden před výplatou (i když mě osobně utekl rychle) a jeho stylizace je lehká geekovská onanie od Snydera. Na druhou stranu, je to přesně ten typ béčkového filmu, který já mám celkem rád, a rád si ho pustím po dlouhém dnu v práci. Snyder ví, že točí béčko a užívá si to jako malý kluk. Možná až moc si to užívá, a popravdě bych se nezlobil za větší producentský dohled, který by Zacka trochu krotil. Snyder má zas tolik nápadu a je jako dítě v cukrárně - chce zkusit všechno. Jenže bolí z toho břicho nás, a ne jeho. Ale jak už jsem psal, já jsem byl celkem spokojený. Prostě jsem si ten film užil, vypnul jsem a nic jsem neřešil. Snyder má řemeslo v ruce, takže je ve filmu spoustu parádně a hezky natočených scén, nechybí akce, hlášky a trocha humor. Dokonce jsem si užil i některé postavy. Co mě naopak hodně naštvalo je celá ta mytologie okolo nemrtvých, bez ní bych se v pohodě obešel a pak chování některých postav (tohle dost bolelo a občas jsem si říkal, že zde měl být někdo soudný, kdo Snyderovi řekne, že tohle je až moc hloupé). Armáda mrtvých je fajn akční béčko, které mě pobavilo, ale rozumím každému komu to nesedne. ()

bizz_mjc

Armáda mrtvých není úplně blbá, ale tak ňák mě vůbec nedokázala vtáhnout. Hororová, až na zombíky a nějaký ten splatter kolem, není, jde o drahý béčkový akčňák, který už od úvodní scény říká, udělej si popkorn a udělej si ho hodně. Bezpohlavních dvě a půl hodiny. ()

VanTom

Na žánr jsem samozřejmě neočekával žádný extra sofistikovaný scénář (natož v chování "vetřelčího" týmu), i když ke konci se už nesmysle vyloženě hromadily a čas se stával čím dál tím relativnějším. Zombíky jejich nový model skoro nepřipomínal (zbytečně), líbil se mi akorát nemrtvý tygr. Ale přes přepálenou délku jsem se nijak zvlášť nenudil, akci Zack Snyder pořád umí libovou, jenže tohle rozhodně nebyla nostop jízda a marně (a plytce) se tu budovaly vztahy, které se ve výsledku nezúročily. 5/10 ()

Wade

Pouštěl jsem si AotD s jasnou představou co chci a možná proto nejsem vůbec zklamaný. Úvodní otvírací scény jsou naprosto perfektní a já si opravdu chrochtal blahem. Poté přijde dostatečně zábavný střed s přípravou a průběhem plánu. Dále se nám ukážou pořádně postavy u kterých mě překvapivě žádná nesrala. Nejsem sice moc fanda inteligentních zombie, ale překousnul jsem to. No a nakonec finále, které sice mělo svoje mouchy (ano koukám na tebe scéno s helikoptérou) ale já se prostě bavil. Stačí vypnou a film už se postará o zábavu.  75% --- 7/10 IMDb ()

Sany33

Príbeh: Civilizáciu ovládla zombie nákaza a všetci nakazený boli situovaný okolo Las Vegas. V komplexe kasína sa nachádza balík prachov, ktorý čaká na nových majiteľov. V ceste im stojí iba Zombie armáda. Herecké obsadenie: Dave Bautista (nar. 1969, USA) sa hrá na The Rocka (nar. 1972, USA) a snaží sa preraziť na poli filmového priemyslu. Moc mu to ale nejde nakoľko nie je vôbec tak zábavný a sympatický. Potom už to môže hrať iba na akciu a to jednoducho nestačí. Prevedenie: Graficky sú to vskutku orgie a akcia strieda akciu. Na druhej stane postavy sú nezaujímavé a zle napísané. Armáda zombie a prevedenie s tým že sa vedia množiť je pre mňa novinkou. Pocity: Najväčším prešľapom je neemotívnosť postáv, ktoré aj keď možno niečo hrajú nedokážu preniesť podstatné emócie na finálneho diváka. Pridaná hodnota: Filmov s podobným námetom je mnoho. Inovatívna je armáda zombie a potešilo aj grafické prevedenie. Najviac ma mrzí, že Netflix vypúšťa rad za radom podobné priemerné filmy a hltia nimi zbytočne trh. 56% ()

Brain-D

Můj druhý komentář a po vlně pár letošních snímků musím ubrat hvězdičku a rozhodně se jedna o průměrnou zábavu a Zack jakoby chtěl snímek stihnout strašně na rychlo. Pár nápadů tu bylo, ale když si na to vzpomenu s odstrupem, tak snímek ztrácí víc a víc. 60% ()

lykan9

Abych řekl pravdu, tak je Armáda mrtvých docela zklamáním. Vzhledem k tomu, že se jedná o film Zacka Snydera, tak jsem čekal víc nebo možná stačilo ubrat. Začátek byl zbytečně dlouhý, citové výlevy zbytečné a závěr byl takový nijaký. Postavy však byly vykresleny sympaticky a některých mi bylo docela líto, když skonaly. Nejvíce se mi líbil výkon Matthiase Schweighöfera, který byl opravdu vtipný a jeho postava byla zajímavá. Bohužel Snyder toho nevyužil v dostatečné míře. Jako je to v celku slušná podívaná, ale mělo to být rozhodně víc. ()

Kali4

Už to nejspíš začínám chápat - vedení Netflixu se*e na produkci a domnívá se, že stačí do všeho jen narvat prachy. No, nestačí. Jak se ukazuje, pokud vznik filmu/seriálu nikdo neřídí, výsledek je (opět) průměrný, vykrádá ostatní tam, kde tvůrci postrádají kreativitu (téměř všude), a scénář stojí narovinu prakticky za ho*no. Pár momentů tu je, dejme tomu, to protože Snyder ještě nezapomněl točit. 50 % ()

Jaro.Krafcik

Prehnaná dĺžka ale aspoň opäť dabing. Snyder po justice league skúsil zombíkov a podarilo sa mu to znovu. Ja som sa bavil ale kľudne to mohlo byť o dvadsať minút kratšie a bolo by to fajn. Prostredie Vegas výborne, ale je to určite slabšie ako taký zombieland. Malo to byť hodnotenie s číslom 9.900, nevyšlo a zase si niektorí uleteli na hodnotení. 4* ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (viac)