Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

NifKor

Armáda mrtvých je přesně to co jsem čekal. Je to tupé, někdy strašně nelogické a je smutný, že jsem předpověděl osudy všech postav kromě Dietera. Film je příšerně dlouhý a strašně se někdy tápe kvůli čemu jsem se někdy i nudil. Příběh je někdy fakt směšný ale pořád jsou tu i nějaké fajn momenty ale také momenty, u kterých jsem se chytal za hlavu (sice nechápu, proč na začátku tu jednu borku nezachránili ale ok). Postavy pro mě působí jen jako postavičky, které pro mě nic neznamenaly a měl jsem je kromě Dietera (díky prequelu) úplně u prdele. Je to škoda, protože postavy mohly být něco co by film zachraňovalo. To rozmazání pozadí za herci snad ani komentovat nemusím... Kamera byla pěkná a film byl celkově pěkně natočený a měl skvělou hudbu. Akce v jistých scénách byla taky pěkná a přehledná, ale někdy byla fakt nelogická a za mě příliš na sílu protahovaná a někdy moc zbytečně vyhrocená. Film se také snaží vybudovat nějaké napětí, které ale prostě nefunguje. Ve finále jsem dostal to co jsem tak nějak čekal, lehce podprůměrný film, kterým Snyder ukazuje, že už očividně nebude tak dobrým režisérem. 4/10 ()

Corpsegrinder

Sedlo mi to, komediální stránka neni na hranici trapný parodie jako Zombieland 2 a akce je dobře natočená, přestřelky jsou v podstatě jako John Wick se zombíkama a neni to klasika "vyprázdnim zásobník do hordy 50 zombíků a umře možná 1". Bohužel se ve filmu až moc kecá a prostřední část se dost vleče, trochu to vynahradí finále ale né moc. Silnější 3. ()

Michnak

Na oko lahodný snímek se zajímavými akčními pasážemi, bohužel ale logicky a příběhově nedotažené. Nadchne tak maximálně bezmyšlenkovité diváky, kteří se nepotřebují do snímku tolik vžít, nebo v něm hledat smysl. Tihle lidé si většinou libují v označeních jako je "krutopřísný", "unfuckingbelievable" nebo "nej nej nej nejlepší film, co jsem gdy v životě vyděl". Krásným příkladem je recenze "ďábelského ptáka". Doporučuji přečíst pro pobavení. ()

POciSEM odpad!

Shit toho nejhrubšího zrna. Snyder asi díky svým fanouškům sám sebe považuje za boha a proto všechno co vyprodukuje v poslední době stojí za to co produkoval zatim jenom na hajzlu. Tentokrát se utrhl ze řetězu a svoje hovna hází až do zadních řad s kadencí minigunu. Celej film je nataženej jak flus po krabičce startek, protože tolik zpomalovaček nebylo snad ani v jeho příšerný 20ti hodinový lize vyjímečných a to co tu předvádí všichni herci, za to by zasloužili postavit ke zdi a jednu na komoru. Dospělí se nechovají ani v béčkách jak 6ti letý retardi bez mozečku. Kapitola sama pro sebe jsou rádoby drsňačky se kterýma se taky roztrhl pytel. Batista jedinej má aspoň kapku charizma ale ani on to nevytrhne a hned zase zapadne. Mno a myslící mma zombík co likviduje lidi efektnim superman punchem to už je absolutní dno. Snydere radši už se na to vyser. Tenhle tvůj videoherní štyl byl neotřelej v začátcích ale teď už je těžce vyčpělej. Nechápu jak tenhle paskundální vydudlanec mohl natočit 300, Watchmeny nebo úsvit mrtvých. I Uwe Boll by to svedl líp. ()

SpaceOdyseus

Je to bida. Paradoxne mi nevadi vizualni styl, jakym to Zack cele natocil. Je to jeho artisticka volba a to respektuju. Co mi ale vadi je fakt, za scenar psalo asi desetilete dite. Je to debilni i na hororove becko se zombikama a to je co rict. Vadi mi, ze schematicke postavy hraji naprosto nesympaticti herci, s cestnou vyjimkou hlavniho drsnaka. Vadi mi, ze vejicka ve forme heistu je trestuhodne nevyuzita. At se Zack podiva, jak se Guy Ritchie skvele popral s netradicni variaci na heist. Jemu to moc nevyslo. ()

Litvicek

Zatím největší zklamání roku 2021. Snyder u kormidla, výborné téma, Zombie žánr a Dave Bautista na palubě, co se může zkazit? Upřímně, fakt netuším. Tohle bylo zbytečně dlouhý, oplácaný nesmysly ale co je hlavní, vůbec to nebavilo. Ten nevyužitý potenciál, to je zkrátka obrovská škoda. ()

Sayko odpad!

Možná jsem měl jen vysoká očekávání od opěvováného Snydera, nebo jsem měl bad trip, tak či onak byl tohle jeden z nejhorších, ne-li nehorší vysoko-rozpočtový film. Slátanina na entou. Hloupé chování postav, žádná emoční stavba, aby ze mě cokoliv vydolovali. Otřesná kamera, ze které mě příšerně bolely oči a jsem upřímně rád, že jsem na to nešel do kina, ale co bylo teda nejdebilnější, to byl samotný příběh. Banda "týpků" s nekonečnými zásobníky se snaží získat prachy z casina uprostřed Las Vegas obloženého zombies (kterých podstata nebyla vůbec vysvětlena a nedávala absolutní smysl). Co od toho divák po zhlédnutí traileru čeká alespoň, je humor. Bohužel i ten ve snímku chybí. Nenašel jsem jediné pozitivum, proč bych na Armádu mrtvých měl koukat znovu. Dvou a půl hodinový brak. ()

Hanys_

Drax nabírá superteam neznámých herců k vykosení jednoho casina plného zombíků. K ozvláštnění tady slouží fakt, že někteří zombíci se vyvinuli v lehce přemýšlivé typy, a tak už není tak snadné je sejmout. Je to takové mdlé, furt se tady sice něco děje, ale s minimem originálních nápadů. Další Úsvit mrtvých se rozhodně nekoná. 5/10 ()

Alaitos

Snyder si po Watchmen střihl další parádní úvodní titulky. Zbytek filmu je však zbytečně dlouhý a ne tak zábavný jak mohl být. ()

woodsman

epiiiiiiiiiiic dalsi Snyderov paradny film po dlhej dobe niaky zombie film ktorych je dost malo postavi vsetky topka hudba tiez paradna ten zombie vudce bol top celkoho aj ta kralovna a ta podoba superman a lois bola jasna mohlo by byt kludne pokracovanie dufam ze bude ()

merit1

Možno by som dala aj o hviezdu viac, pretože ma tá jazda celkom bavila, ale nevyužitý potenciál, načrtnutý v alfa zombíkovi proste mrzí. Mohla to byť nová Planéta opíc, namiesto toho sa polovicou filmu ťahala otrepaná rodičovská a záchranárska linka. Nebudem riešiť blbosti typu "môj šéf nechce peniaze, ale hlavu pre armádne účely", keď armáda oblieha zdroj a kedykoľvek by si pre nejakú tú hlavu zabehla. Podobných vecí by som našla mnoho. Radšej spomeniem plusy a tým pre mňa boli postavy a tempo filmu. No a odkazy na Botticelliho, Miesa Van der Rohe a Celliniho Persea rozhodne potešili tiež. ()

Hyb_rid

Jediná povedená část je asi prvních 20 minut respektive po konec úvodních titulků. Tam to má našlápnuté být super béčko, bohužel se pro mě z nepochopitelných důvodů najednou začne film brát vážně až na to, že k tomu aby působil jako dawn of the dead mu chybí postavy, které se chovají jako lidé. Nevím jestli Snyder zase natočil 9 hodin materiálu ze kterých sestříhali 2:30 které jsou kýbl nudy a pro docenění uvolní Snyder cut, který bude mít 5 hodin a bude dávat smysl. Každopádně nejzajímavější záhada, kterou jsem řešil drahno asi od poloviny filmu byl mrtvý pixel prakticky uprostřed obrazovky ale naštěstí se ukázalo, že se na to prostě jen editor vysral a moje tv je v cajku :D Takže pro příště Zacku když už opisuješ od Aliens tak to alespoň dělej pořádně. ()

cmenda

Tohle je teda vážně hrůza nevím  co je to sakra napadlo  natočit  takhle dlouhej a pitomej film i když si vybrali celkem slušný téma tak  z toho  vyšlo  něco  co vypadá jako zdegenerovaná koza  co kulhá a nakonec spadne . Fakt šílený. ()

Lefty86

Tak nějak jsem od toho nic nečekal a tak jsem nemohl být zklamaný. Je to film na 100 minut. Sekání a střílení hlav, ne na dvě a půl hodiny. Prostě by to měl být akční masakr a to plní jen z půlky. Ale jako taková jednohubka v pohodě. ()

D.Snake

Nevím co dnes lidi čekají od zombie filmů, ale já buďto poctivou řežbu nebo evoluci žánru jako takového. U Army of the Dead jsem se dočkal obojího. Za svěží přepracování klasicky romerovských zombie pravidel (nechci příliš spoilovat) jsem více než ochoten odpustit lehce klišoidní archetypy postav a situací. Nebýt jich, neváhal bych hodnotit pěti hvězdami, protože si v dohledné minulosti nepamatuji zábavnější zombieovku. Skvělé masky, dobrá akce, a samozřejmě jako vždy - Snyderův dokonalý smysl pro scénografii. Nice. ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (viac)