Krúdovci

• Česko Croodsovi (viac)

Dobrodružná animovaná komédia je o prvej pravekej rodine na svete, ktorú čaká nielen veľká skúška, ale aj najväčšie životné dobrodružstvo, keď podnikne ohromujúci výlet do neznámej krajiny plnej najneuveriteľnejších a najnebezpečnejších stvorení. Tatko Grug miluje a chráni svoju rodinu. Riadi sa svojráznou filozofiou pre prežitie v dobe kamennej: „Nehľadaj nič nové, nikdy sa neprestaň báť.“ Drží sa jej však len do chvíle, kým zemetrasenie nezničí ich rodinnú jaskyňu, kde dosiaľ spokojne bývali. Jeho rebelujúca dcéra Íp túži spoznať niečo viac, ako len jedno miesto a verí, že za veľkými skalami je veľký svet. Otec Grug musí nakoniec uznať, že lepšie, než tu len prežívať, je začať znova skutočne žiť, aj keď to bude niekde inde. Rodina sa musí presťahovať a spoznať nové svety. A tak Krúdovci vyrazia na cestu do neznáma. Podniknú ohromujúci výlet do krajiny plnej neuveriteľných a niekedy aj poriadne nebezpečných stvorení. Tam stretnú aj okúzľujúceho mladíka Ľuda , ktorý im ukázal mnohé nové objavy, napríklad oheň alebo topánky. Rodinke Krúdovcov predstaví nové možnosti a nový svet a ich pohľad naň sa vďaka tomu navždy zmení. Krúdovcov čaká nielen veľká skúška, ale aj najväčšie dobrodružstvo ich života. Stanú sa prvou modernou ľudskou rodinou v praveku. (TV JOJ)

golgoth

Rozprávka na ktorej sa niekto riadne vyhaluzil. Mixovanie zvieratiek bolo fakt zaujímavé. Dúfam že rodičia učia deti, že nemajú brať všetko v telke vážne. Ale k filmu: fajn, pozerateľné a mierne viac. ()

Pufintak

Vynikající grafika tak jak to od DreamWorks známe, který v současné době v počítačové animaci rozhodně nemá konkurenci. Jen škoda, že film nedisponuje trošku lepším příběhem (rozhodně nepatří mezi nejpropracovanější), krom toho v zásadě totožný již tu od DW byl (Ice Age 2). Krom toho postavičky jsou zřejmě nejméně sympatické z dreamworkovské produkce za posledních několik let (jistě, kromě modrozelené kočky). Na druhou stranu oplývá mnoha vtipy, i když i zde je potřeba podotknout, že Kung-Fu Pandě nebo Wreck-It Ralph nesahá ani po kotníky. ()

PORTER44

Vynikající animák,tentokrát o rodince z pravěku a jejich cestě plné dobrodružství.Skvěle vizuálně,skvělý příběh a skvělý dabing s dobrými hláškami.Dobře vymyšlené postavy a obludky.Moje děti už to vyděli snad šestkrát. ()

xChorosh

Pokud se člověk nad tím filmem zamyslí, má super hlubokou myšlenku.. A právě proto se mi ten film tak moc líbil.. Ten podtext toho filmu je super.. :-) ()

Perconty

Parádní podívaná plná humoru . Konečně se amíkům zas něco povedlo. Docela jsem se pobavil ,když jsem tam zaznamenal u narážky na Avatar či Černo černou tmu jen doufám ,že to nezmrvý dalším dílem. ()

Onlajn

Tenhle film se mi po dlouhé době tak líbil, že jsem málem dal plný počet. Zajímavý příběh, skvěle animačně udělané a naprosto skvělá hudba, hlavně ze začátku filmu. Ale i tak mi to místy přišlo jako nějaké klišé. Takže dávám 80%. I tak jsem se u tohoto filmu skvěle bavil. ()

p.hubicka

Tohle je snad nejlepš íanimák.. tohle mě maximálně dostalo a i když to vidím do týdne tak x ( dvouletá dcera taktéž miluje) pořád se na to dívám ráda a nenudí mě to. Parádní zvěř, která je originální a líbí se mi na filmu snad nejvíc. Je to vtipné, nenudí to, prostě best :) ()

PinkButterfl

Príjemná animovaná rodinná komédia. Priemerné hodnotenie dávam len preto, lebo filmy ako napr. Doba ľadová či Toy story mám oveľa radšej a majú preto u mňa vyššie hodnotenie. Inak sa mi Krúdovci páčili, aj som sa zabavila, oceňujem animácie aj príbeh :) Rada si film pozriem zase :-) ()

A.l.a.d.a.r.

Po dlouhé době zase kvalitní Animák :) dost odvaz už i pro to že je tam spoustu vtipných sekvencí které nejsou vtipem určené pro děti ale pro rodiče.. zabaví celou rodinu i proto že si drží svoje tempo až do finále..([SPOILER]: stromová scéna s Douglasem mě lehce otřásla protože to člověk v pohádkách nečeká...pak jsem si až do konce filmu nebyl jistý jak vlastně to finále dopadne i když co si budeme povídat pohádka je pohádka :) [SPOILER]) ()

marcelita

Ani nevím co jsem dělala,že jsem tento animák přehlédla v kině a nechala si ujít jistojistě výborné 3D,které i na mé tv v obyváku bylo zřetelně úžasné.Jak poslední dobou sleduji tak animace je čím dál dokonalejší,postavy vymazlenější,a obraz věrohodnější(oni dýchají,mají spoustu krásné mimiky v obličeji)je to prostě nádhera po technické stránce. Pokud jde o samotný příběh,tak ten je jednoduchý,ale příjemný...čas jede a já se nenudila ani na chvilku,bylo to vtipné...né bůhví jak,že by jsem se válela smíchy,ale tak nějak mile.Opravdu moc krásný film-proto i to hodnocení .-) ()

Laslo

Krúdovci boli hneď na začiatku filmu zábavný a srandovný.Táto rozprávka ma nadchla a veľmi sa mi páčila. Ich babka a iné postavý ma zabávali.Musím povedať že rešisérovi Chris Sanders sa mu to veľmi podarilo. I keď ku koncu to bolo veľmi smutné a dojímave potom sa to hneď napravilo na zábavnú a podarenú rozprávku. Preto músím dať jednoznačne 5* Odporúčam ()

zimi

Trochu přehánění, ale jinak to jde, něco mezi 3 a 4 *, najdou si děti i dospěli, což je u animáků důležité!!!! Tak doporučuji a krásné barvy i příběh ujde. ()

emma18

Nejde mi do hlavy ako to môže mať 79%. Zaslúži si to oveľa viac, na tomto animáku som sa skvelo bavila a schuti zasmiala od prvých momentov až do konca. 100% ()

+sfinx+

Sympatický rodinný film. Postupem času se sice takovéto snímky začnou navzájem podobat, ale alespoň to prostředí je originální. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

28.01.2021

Nicolas Cage neschopným únoscem

Nicolas Cage neschopným únoscem

17.05.2015

Asi vám neuniklo, že je kariéra Nicolase Cage, ehm... hodně zajímavá. Občas se sice objeví filmy jako Kick-Ass, Joe nebo Croodsovi, jinak ale diváci jen zdrceně vzpomínají na časy Skály, Con Airu a… (viac)

Oscarové nominace 2014

Oscarové nominace 2014

16.01.2014

71. Zlaté glóby - výsledky

71. Zlaté glóby - výsledky

13.01.2014

71. udělování Zlatých glóbů v hotelu Beverly Hilton skončilo. Moderátorská dvojice Tina Fey a Amy Poehler dala rychle zapomenout na nepříjemnost, kdy prasklý vodovod kolem poledne zatopil červený… (viac)