Scrat sice způsobil rozpad kontinentů, ale i přes veškeré nástrahy se nakonec zvládl dostat do bezpečí. Jenže ne na dlouho. Ocitne se na pustém ostrově, najde mapu s pokladem a nakonec je zajat piráty. (TwoFace)

Okara

Bohužel nepříliš povedený rádoby trailer na Ice Age 4, kde je ovšem "dobrodružství" Scrata trapné a který na mě ale doslova zapůsobil opačně - nevím, zda se na to chci ještě podívat, protože piráti z toho pravděpodobně udělají jen další tuctový animák, kde se kouzlo původní Doby Ledové absolutně vytratí. 50% ()

korbitch22

Nezastavitelné výbuchy smíchu a maximalní dojetí nad nejlepší animovanou postavičkou,která kdy spatřila světlo světa,kdo ví jak dlouho nás bude ještě pixar nakopávat 3-5 minutovými spoty a pár štěky v celovečerních hitech Doby Ledové,než tahle šílená potvůrka dostane svůj vlastní celovečerák jako Kocourek v Botách. ()

Stanislaus

Sice na tak vydařený "Ice Age" kraťas jako ten předešlý, ale i tak jsem se pobavil a asi to říkám nejspíš pokaždé, ale Scrat je prostě BŮH!!! ()

SOLOM.

Ani tentokrát Scrat nezklamal, ale na můj vkus to bylo až moc krátké. Rozhodně mě ovšem tento trailer zaujal a na čtyřku se určitě podívám. ()

ScarPoul

Do objavenia sa pirátskej bandy sa jednalo o ďalšie z povestných Scratových dobrodružstiev, ktoré bolo nápadité a dalo sa na ňom zasmiať. Ten koniec to výrazne oslabuje. Dokonca sa vďaka postavičkám pirátov celkom obávam 4 dielu. Viem si totiž predstaviť zaujímavejšieho protivníka. ()

gogos

Patrně nejslabší Scratův kraťas... Je to bohužel dáno pouhým vystříháním několika scén z Doby ledové 4. Časy, kdy Scrat zažíval vlastní dobrodružství jsou asi nenávratně pryč... Přesto dokáže Scrat stále pobavit! 3* ()

kaylin

Oproti prvnímu dílu je tohle v podstatě bez nápadu a ani to není tolik zábavné. O nějaký ten kontinentální drift tu už opravdu nejde, prostě jen o jeden dva dobré gagy, které jsou roztahané na necelé tři minuty, kdy následně zjistíte, že tohle je primárně reklama na celovečerní film a nic moc jiného. ()