Štyridsaťročný Cal Weaver (Steve Carell) prežíva svoj sen - má dobrú prácu, pekný dom, skvelé deti a za manželku si zobral lásku zo strednej školy. Keď ale zistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádza a chce sa s ním rozviesť, jeho "dokonalý" život sa zrúti ako domček z karát. A čo je horšie - Cal sa ocitne vo svete slobodných, lenže sám už niekoľko desiatok rokov nerandil, a tak zažíva jeden neúspech za druhým. Voľné večery trávi sám v miestnom bare, kde utápa zlú náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) - pohľadný športovec ľahko po tridsiatke. Aby Jacob pomohol zabudnúť Calovi na jeho ženu a začať nový život, otvorí mu celkom nové obzory: flirtujúce ženy, pánske jazdy a tiež nový štýl. Cal a Emily nie sú jediní, kto hľadá lásku. Calov trinásťročný syn Robbie sa zamiloval do sedemnásťročnej pestúnky Jessicy, ktorá si zase robí zálusk na Cala. Napriek Calovmu "znovustvoreniu"  sa jeho srdce nedá prerobiť a zdá sa, že práve to ho stále vedie tam, kde začal. (TV Markíza)

julinkaa10

Určitě jedna z nejlepších romantických drama-komedií, co jsem kdy viděla. Moc se mi zamlouvalo obsazení a scéna z Hříšňáku byla perfektní! ()

Martin741

Reziser John Requa natocil vybornu romanticku komediu, ktora sa len tak hemzi slavnymi menami /Gosling, Julianne Moore, Bacon ....../. Vyborne dialogy, slusna praca rezisera akvalitne herecke vykony zabezpecuju filmu odo mna vysokych 85 % ()

Figu

Přijde mi to jako takovej standartní klasickej filmek pro baby! Jenže oproti klasice je tu i spousty myšlenek, emocí, srandy a Goslinga! A to je asi to nejvetší tahadlo filmu! Ano Ryan! Samozřejmě i pointa zatracené lásky je geniální! Nemluvě i o obsazení samé stár! Carell i Mooreová tvoří dokonalou dvojci, teda né moc v ději, ale jinak se skvěle doplňují, Marisa Tomei i z minima udělala max a pan Carroll Lynch jakbysmet! Jestli se davu lidí líbí vánoční Láska nebeská, tak se i zde davu lidí musí líbit jarňoletňopodzimní Bláznivá, zatracená láska! Navíc trochu doják v závěru! 75% ()

O´Neill

Dvě hodiny skvělé komedie, která i ve spojení s mým ne příliš obdivovaným žánrem - dramatem, je skutečně velice dobrá podívána. Celý film to tady vtipkuje, nechybí ani zmiňovana dramatičnost, a herci jsou po všech strankách úžasní. Hlavní námět Hitche je tady jen takový rozjezd, který je určitě vítán. Od zhruba půlky filmu to nabírá dost slušné grády, a při poslední garden scéně jsem dostal neskutečný výbuch smíchu. Steve Carell je zde asi nejvíce příjemný ze všech jeho filmů, hlavně tedy proto, že nehraje úplneho debila jako jinde, a Ryan Gosling se stává, po Driverovi, a nyní i po tomhle, jeden z mých oblíbených herců. ()

Elyssea

Příště by to chtělo mnohem víc Emmy Stone a Ryana Goslinga. Jejich dialogy a scény patřily k nejzábavnějším v celém filmu. ()

bourec

Ani sem do doby ,co píšu tenhle komentář nevěděl,že prvním jejich filmem byl Phillip Morris,protože tomu filmu sem se vyhnul velkým obloukem.Ale druhej film se jim neskutečně povedl.Neotřelý,herecky dobře obsazený.To balení holek,a následně ty Goslingovi lekce a rady ,skvělý,a když pak film ubral v půlce na tempu,bylo mi to dost líto.Fakt sem si myslel,že to půjde jinym směrem.Ale ta rozpačitost u mě trvala jen chvíli,protože konec znovu parádní.Fakt dost dobrý.90%. ()

shyster

105 minut jde o skvělou podívanou a párkrát jsem i začal uvažovat o přirovnání k Lásce nebeské. Jenže, co pak přijde v tělocvičně, je typický příklad americké zvrácenosti. Takhle to posrat. Škoda, předešlé minuty jsem se dost nasmál. ()

Petoss1

No teda, dlho som nevidel takú peknú romantiku. Pustil som si to len kvôli hercom, ktorí nesklamali a k tomu som ešte dostal humor, dobré tempo a celkovo skvelý film. Goslingovi už žeriem všetko, je geniálny. ()

BarryLyndon

Jeden z nej romcomů za poslední dobu a Gosling v nejzábavnější roly od Zápisníku jedné lásky. Emmě tam jela huba jako kulomet. Carell byl správně trhlý a Julianne Moore to pořád seklo i v padesátce a vcelku ustála i nejcivilnější roli z hlavního hereckého obsazení. Bavil mne Bacon v roli "záporáka", ten chlap to tam pořád má, tím myslím charisma nebo koule, vyberte si. ()

Streeper

Možná jsem od toho čekala daleko víc, než jsem čekat měla. Je to hezký film, u kterého se párkrát (ale vážně málo) zasmějete a já se převážně u filmu nudila. Každopádně herecké obsazení stojí za to. ()

joker.george

Stejně jako Láska nebeská, dokázala i tato Láska krásně zobrazit milostnou vášeň mezi generacemi a navíc prakticky v rámci jediné rodiny... Ale to zároveň byl jediný menší nešvar, protože občas to působilo až příliš násilně našroubovaně, i když film nikdy neztratil nadhled, humor a měl navíc neuvěřitelně sympatické herce i herečky... ()

Rodriguez

Bláznivě ztracený chlapík, kterému se život obrátí naruby, když mu jeho manželka oznámí, že se chce rozvést. Cal zjistí, že neumí randit, že se příšerně obléká....a tak po večerech posedává v baru, kde si ho všimne jeden mladík. Nabídne mu, že mu pomůže. 60% ()

enjoi

Tak musím říct, že velké překvapení. Filmy podobného ražení (romantické komedie) mi moc nesednou, ale tohle byla výjimka. Docela originální příběh podle mě za 4*, ale bylo pár momentů, kdy jsem se opravdu zasmál (nechci spoilerovat) a za to přidám ještě 1* (škoda, že nejde 1/2). Rozhodně doporučuji. ()

vykur!

Cal: Who told you that Emily and I are getting divorced? Cal's Boss: Amy heard you crying in the bathroom - we all thought it was cancer. Cal: Oh... Cal's Boss: Thank God, man... *laughing* Cal: Yeah, just my relationship... ()

Kwaichi

Láska je taká jednoduchá, no zároveň aj neuveriteľne zložitá. Je ťažké sa v nej vyznať, ak sa riadite rozumom, najlepšie je to všetko nechať na hlas vlastného srdca. Láska nezáleží od toho koľko máte rokov, ako ukazuje film, ľúbiť môžu ako mladí, tak aj starí, je to len o tom, či viete ísť za hlasom svojho srdca, nestačí mu len načúvať. ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Loni se mu dařilo s Muži v černém 3, letos jeho sci-fi v Shyamalanově režii Po zániku Země nutí spíš k opatrnosti. Na jaký další projekt se soustředí? Inu, na Focus. Lehkonohou krimi s prvky… (viac)

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (viac)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011