Hra o trůny

• USA Game of Thrones (viac)
USA / Veľká Británia, (2011–2019), 67 h 52 min (Minutáž: 48–82 min)

Predloha:

George R.R. Martin (kniha)

Hudba:

Ramin Djawadi

Recenzie používateľa Ozzy2 k tomuto seriálu (8)

Hra o trůny (2011)

Je zajímavé, že všichni odpadáři přesně ví, jak se to bude vyvíjet po dvou, třech dílech a všichni do jednoho se mýlí.Půlka z nich se těšila na fantasy a nedostala ho.....no ty vole, tak nevím, co by chtěli.Poslední tři série už být víc fantasy ani nemohly....Pak je tu skupina, která brečí, že se seriál nedrží předlohy.Můžete mi říct jediný důvod, proč by to tvůrci dělali?Nebyla by to nuda?No a vesměs všichni tu nadávají těm, kterým se seriál líbí do zoufalců...ne, to vy jste zoufalci, protože shodit tenhle skvost po třech dílech, to je na pár facek.No a ti, co GoT přirovnávají k Ordinaci, nebo Ulici, tak ti zřejmě neviděli ani jeden díl a jen tu tenhle zvratek jeden od druhého kopírují, protože ,oni jsou právě sledovači těch Ordinací a Ulic a jsou zklamáni, že jim je v GoT servírováno úplně něco jiného, než na co jsou zvyklí a něco, na co jim jejich mozkové závity nestačí.Jak jinak by mohli srovnávat s něčím, na co se nedívají?Hele, vy pitomci, když se vám to nelíbilo, protože nejste schopni u seriálů přemýšlet, neurážejte ostatní.Zapněte si nějaké své hnoje z TV Nova a nepruďte tady.Děkuji ()

O medvědovi a krásné panně (2013) (S03E07)

Pomalu mě to přestává bavit, mé počáteční nadšení střídá lehké zklamání.Nastavovaná kaše, spousta dementních dialogů o ničem.Měl jsem pocit, že sleduju romantickou sračku od Rosamunde Pilcher. ()

Domů (2016) (S06E02)

kiddo, ty hovado, proč na to vůbec čumíš?Že psal scénář ožralej Hodor?Možná,ale ty taky nejsi úplně v pohodě.Zřejmě ti ten matroš nesedí. ()

Zimohrad (2019) (S08E01)

Tak fajn, nekoukatelné české sračky a výplody neumětelů alá Most!, Rapl, Zkáza Dejvického divadla se tu vynáší do oblak a tenhle nářez vám nevoní???Co jste čekali?Že se bude od prvního dílu vraždit a bojovat? ()

Rytíř Sedmi království (2019) (S08E02)

Hovádka lačnící po krvi tu rvou odpady...Fakt nechápu, proč na to čumíte.Vždyť je to naprosto logické, že v poslední sérii se musí vyjasnit vztahy, urovnat starou nenávist a zapomenout na nepřátelství a křivdy otců.A nadechnout se před velkou bitvou.A zřejmě ne poslední. ()

Dlouhá noc (2019) (S08E03)

Jsem docela zklamanej.Bitva celá ve tmě..no OK, díky dnešní technice pohoda, ale ta logika....to jako jen na to tupě čumět, jak je to pěkně udělané?Dennerys tam lítá hodinu na drakovi, ve větru a mrazu, pak se tam bije s tisícemi mrtvých a je stále hezky učesaná, v bílém kožíšku?A ta Arya, jak se dostala do zad Králi?Hlavně, že už je té zimy dost a teď vzhůru do teplých krajin za Cersei! ()

Zvony (2019) (S08E05)

Kdyby tam nebyla ta namyšlená. mocichtivá svině Dennerys a draci, byl by to nejlepší seriál všech dob.To tam ti vojáci ani nemuseli vůbec být, vše zařídila jedná šílená píča s drakem. ()

Železný trůn (2019) (S08E06)

Takže drak usoudil, že totality bylo dost a roztavil prokletý trůn, příčinu válek, smrt své vylízané lidské "matky" schválil, drapnul ji a odletěl s ní kamsi do prdele?Bran, ten nemluvný mrzák, který už nebyl podle vlastních slov člověkem přizná, že jel takovou dálku, aby se stal králem?Voják bez ptáka si tam klade podmínky, které jsou mu splněny a jediný právoplatný majitel trůnu a nároku na královskou korunu je poslán zpátky k noční hlídce, když zeď už je tam po likvidaci Nočních chodců k hovnu???Teda tak idiotskej závěr jsem opravdu nečekal, i když předchozích pět částí mě mělo varovat.Poslední řada, která měla být epickým vyvrcholením byla úplně nejhorší a zničila celý skvostný seriál. ()

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci

Začaly práce na třetí sérii Prstenů moci