Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

Danny F.

Zase něco provedli ti machři. Nemá to ten správný spád jako jednička, ale dobře pobaví. Dost jsem se nasmál hlavně se scénami s opicí. Zach Galifianakis je šílenec a upoutal mou pozornost. Ten mě vždy dostal do kolen. Jízda to byla dobrá a já se nenudil. Teď už jsem pochopil jak přišel ten mladík o prst (fotky na konci filmu). 80% ()

LEGACY

Pro mě mnohonásobně lepší, akčnější, vtipnější a výkonější než když naši cestovatelé pařili ve Vegas. Dobrým tahem bylo i přidání nových postav, převážně z asijského kontinentu. Našel jsem tu nový objev, mluvím o Masonu Lee, který mě prostě uchvátil natolik, že si ho přidám do oblibených i přes konkurenci třeba Di Capria. Bangkok je město, kde toho Todd Phillips mohl vymyslet hodně, své šance myslím využil i když scénka v bordelu (všichni výme jaká scénka) přehnal. Jinak se mi ale film líbil určitě více než ve Vegas a rád bych se se Stuem, Philem a hlavně Alanem rád vypravil do dalších propařených měst, kde pařmeni určitě jsou. Filmu dávám pět hvězdiček, kvůli slabému hodnocení, jinak bych volil pouze čtyři. Pořád ale tvrdím, že tento film nebyl krokem vedle a jsem rád, že byl natočen. Hodnotím 89% ()

JohnSmith

Poněkud slabší než pařba ve Vegas, ale i tak jsem se celkem bavil. Sice děj je poněkud jednodušší, ale hlavní trio válí celkem slušně. Nicméně, stačí jednou vidět. ()

Trustme

Někdy je lepší nechat kouzlo a noblesu jen na jedinečnosti prvního filmu a neždímat z toho pokračování i když z toho tečou prachy. Říkejte to, ale producentům... Na druhou pařbu jsem se těšil neskonale, protože z té první jsem byl nadšen a ještě dlouho si jí pamatoval. Změna prostředí z pošahaného Las Vegas do švihlého Bangkoku naskýtá plno orientálních i orientačních dobrodružství, ale kluci jako kdyby ubrali na vypravěčském mistrovství i třeskutosti zážitků. Nebo mě to spíš přišlo jako déjà vu. Stále je tu ovšem plno dobrých (ostrých) vtípků (Alanova erekční legrácka s plastovou lahví) či na závěr nečekaný pěvecký host svatební párty (cena boxerské asociace, za boxerem nejlépe přezpívanou verzi skladby Murraye Heada - One Night In Bangkok). Hvězdou filmu je opět bez debat Zach Galifianakis, jeho Alan je druh postavy, která je divácky oblíbená, ale v kinematografii vzácná. Postava pubertálně nevyzpytatelného imbecila, jehož stále nevyhraněná sexuální orientace mu činí nejenom problémy co si obléci, ale i zapadnout mezi kamarády. Jeho život je svobodně bezstarostný a sám sebe označuje jako syna v domácnosti... Je ale docela smutné, že u filmové komedie jsem se smál nejvíc fotografiím. Těm, co jsou u závěrečných titulek a prozrazují co všechno ta hovada v tom Bangkoku natropila. ()

zdenny

Tak toto bylo o poznání lepší než do nebes vyzdvihovaná "Pařba ve Vegas". Děj byl lepší, přímočařejší a samozřejmě i komediálnější. Tento film si nehrál na intelektuální komedii, jaké jsme mohli být svědkem v prvním díle. ()

sheldonka.

Bylo docela jasné, že po parádní jedničce tohle musí být horší. Vtipných scén bylo o cosi míň a už to ztratilo takové to kouzlo, které měla Pařba ve Vegas. Ale na druhou stranu hlavní hrdinové opět nezklamali. No nezbývá, než doufat, že trojka bude zase o něco lepší. ()

Brandon

Ve Vegas se vlčí smečce dařilo fórkovat lépe. Jediné co si odnáším z Bangkoku je připomenutí mých zážitků z Khao San Road a kýblu thajské whisky s colou, ledem a endiaronem :-)) ()

Aven

Nebyl jsem odvařen ani z jedničky a ta byla oproti téhle splácanině o dvě úrovně lepší. Je mi jedno, že film pouze tupě kopíruje schéma prvního dílu, ale to, že jsem se během sledování zasmál jednou mě teda u komedie jedno není. Sorry guys, ale na trojku už mě do kina nedostanete. ()

Sany33

Humorná stránka filmu je značne zvrátenejšia, čo automaticky ale neznamená, že i vtipná. Umelé znásilňovanie vtipu ho ťahá do šedého priemeru moderných komédií. Istotne sa vyskytne pár mimoriadne vtipných a úsmevných momentov, poväčšine však ide o nevýrazné šplechy. Zatiaľ, čo pôvodne bol mierne divné „dieťa“ Alan najsviežejšou zložkou filmu vďaka krajne nekonvenčnému humoru, v sequeli z neho samoúčelnosť niektorých vtipov robí iritujúceho hlupáka. Sequel teda doplatil na nepísané pravidlá Mekky filmu. Monotónnosť, ktorá nahradila originalitu a gráciu má aj svoje svetlé momenty, ale spev Mikea Tysona v záveru to istotne nie je. Jediná náplasť na dušu sa naskytá v záverečných titulkoch, znova obohatených o fotokoláž z „jednej noci v Bangkoku“, no cesta k nej je strastiplná a ubíjajúca. I to podtrhuje, že sa dvojka stala chabým odvarom svojho predchodcu. Zostáva len dúfať, že avizované tretie pokračovanie nebude opakovaním opakovaného vtipu. 45% ()

ghatos

Kopírka ani tak nevadí. Větší negativa vidím v nedostatečných nápadech a posledních 20 minutách (vyloženě vata). Místo uhozené svatby měl režisér čas investovat do děvek, drog a chlastu :) . 58%. ()

jitrnic

Mimořádně neinvenční pokračování, dvojka kopíruje všechny úspěšné postupy jedničky. Zcela tak chybí moment překvapení, herci jsou narozdíl od Vegas očividně svázáni tím, že to znovu musí být ukrutná sranda. I tak jsem se nahlas zasmál na čtyřech až pěti místech, další pokračování už ale fakt netočte. ()

zajda404

Nemůžu si pomoct, ale tohle byla pouze kýčovitá kopie jedničky. Tyhle dvě Pařby jsou v mnohém naprosto stejné, ale jeden zásadní problém je rozděluje: ve Vegas si diváci užili lehkou jízdu s pořádnou dávkou humoru, kdežto v Bangkoku viděli pouze křečovitý pokus několika 'cool' chlapů, snažících se si do poslední tečky zopakovat noc svého života. Ani je to viditelně nebavilo. Jo, a Alan byl tentokrát naprostý blb. ()

Myrreczech

Vegas mělo všechno co má komedie mít, skvělé tempo, vtip a absurdity. U Bangkoku se o to tvůrci snažili, ale nedosahují ani čtvrtiny kvality jedničky. Všechny povedené scény jsou okopírované z jedničky, všechny ostatní scény jsou prostě špatné. Celkově velice trapné a zbytečné pokračování výborné komedie. ()

WincKruspe

Trochu nuda a předvídatelný. Snad teda kromě transprostituta/ku. Kopie jedničky, akorád jinde a není to tak propracovaný. Co snad ještě pobavilo, tak byl poněkud falešný zpěv Mika Tysona. ()

Puyi

No...ale jo, bavil jsem se sice méně jak u přechozího dílu, ale i tak hodně... Podobnost s prvním dílem je sice obrovská, ale naštěstí ne zas taková, jak jsem se původně obával..:D a ne zas taková, že bych se na film ani nedokoukal (což taky hrozilo..:D). Pořád je to jedna z těch lepších komedií, herci podávájí kvalitní výkony z nic samozřejmě nejvíce vyčnívají Zach Galifianakis a čím dál více mnou oblíbený Bradley Cooper. Nejlepší jsou opět záverečné fotky. :) Další celkem zdařilá komedie od Todda Phillipse. :) ()

blackJag

Pro mě překvapivě o fous lepší než jednička, takže průměr. Stejná (bez prdele úplně) zápletka, jen přetažená do exotiky a trochu přitvrzená a umocněná. Snad ale právě tyto atributy udělaly z filmu poněkud živější kocovinu, než jakou byla jednička, sama o sobě utahaná jako mastný sopel. Galifianakis nezklamal, už na toho ksichta začínám být alergický, to samé Ken Jeong (jak se takový borec může dostat k filmu?), ostatní celkem v pohodě. Nejzábavnější byly stejně zase fotky při titulcích... Trojka už by musela být z Mezinárodní vesmírné stanice (aby byla zachována příslušná forma eskalace), tak doufám, že to už nás mine. II Scénář: Craig Mazin, Scot Armstrong, Todd Phillips. 50% ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)