Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

Vecko99

Po dobrém prvním dílu přišlo vystřízlivění v podobě mnohem horšího druhého dílu, který okopíroval úplně stejnou zápletku, stejné momenty a pokud by tam nebylo pár dobrých vtipů a jiné prostředí, tak by člověk nepoznal, který je to díl. ()

Triple H

Absolútne identická kópia jednotky, s minimom inovácií - až to trošku zaráža popravde. Dokonca aj nápady ak nie priamo kopírujú, tak sú jednotkou výrazne inšpirované. Nuž a dvojka je teda kvalitatívne v zásade na rovnakej úrovni - len moment prekvapenia (bol tam vôbec?) už vyprchal. Opäť mám rovnaké dojmy - tzn. "triezvy" úvod ma aj celkom pobavil, rovnako ako strih a následné prebudenie. Avšak odtiaľ to už bola len rutinná záležitosť, kde ma k uchechtnutiu len miestami primäl pán Chow a Zach Galifianakis, ktorý tu svojho asociálneho dementa dotiahol asi do dokonalosti. Z pripravovaného tretieho dielu nemám dobrý pocit - už tu sa evidentne varilo z vody. ()

Motinski

Film ktorý trpí najviac tým že nám ponúka identickú príbehovu kostru ako minule. Trochu iné situácie, rovnaký princíp, Osobne mi to ale vôbec nevadilo a opäť som sa bavil. Film má výborne tempo, fajn prostredie špinavého Bankogku a ostrihaného Alana. Lepšie to snáď ani dopadnúť nemohlo. V komédiách kde zohráva dôležitú úlohu alkohol, táto séria nemá konkurenciu. ()

Remivsremi

Klasické pokračování komediální série. Vše je téměř stejné, jen se změnilo prostředí a tentokrát to nemá takový dopad. Jako party film ideální. ()

Gothar

Z kina som odchádzal s pocitom, že som videl skvelú komédiu a viac mi nebolo treba :) Vtipných scén bolo dostatok a vďaka tomu, že jednotku som videl veľakrát a obľúbil som si hlavne Phila, tak som sa smial už od začiatku (It happened again, alebo tak nejak). Trochu mi vadilo, že Alan dostával viac priestoru ako ostatní, viac by sa mi páčilo, keby to bol práve Phil :) Ale to je jedno, pobavil som sa výborne a aj keď to nemá na komédie ako Hot Shots, tak je to stále nadpriemer a v dnešnej produkcii rádoby komédií zameraných na fekálny humor je Hangover 2 pekným príkladom toho, že dobrá komédia sa dá urobiť aj bez zbytočných nechutností. ()

Jizni Tlapa

Nebyl jsem určitě sám, kdo si zatvrzeně myslel, že T.Phillips se ani zdaleka nemůže přiblížit jedničce. To, že se mu to povedlo, je milým překvapením. To, že to udělal stejnou dějovou linkou, už tak velikým překvapením není. To, že ale dokázal jít v několika scénách mnohem dál a dát tomu místy "dvojitý koule"(někdy doslovně), je naprosto nečekané a dvojku řadí hrdě (lehce za) po boku jedničky!mám jedinou mini výtku..a sice, pro mně tam mohl být i "boháčův balíček" .-) ()

baruss

Dvojka je len trápna kópia jednotky. Jednotka bola bola pre mňa hlavne thriller z bežného života, v ktorej exceloval pošuk Alan. Tak dvojka je nuda s extrémne retardovaným Alanom. ()

kinghome

Skvělí film,který překonal veškeré mé očekávání! Je sice pravda,že to je na 99% zkopčená pařba ve vegas ale je to tak skvěle zpracovaný a ohodně víc odvázaný,že se mi to prostě líbilo ohodně víc než pařba ve vegas! Černej humor je prostě boží a ty scény s prasetem, nebo když (spoiler) se Stu dozví,že mu ho strkala "ženská" do prdele je to prostě nezapomenutelný! Po počátečním úžasu a druhém shlédnutí už to taková paráda neni. Ale pořád to je nadprůměrná komedie. ()

nemik22

Pařba ve Vegas v černobílém. Komu se nelíbila jednička, dvojka se mu taky líbit nebude. Možná je trochu škoda, že je scénář do puntíku okopírovaný z předchozího dílu, můžete předvídat kdy a co se stane. Nicméně ztřeštěnosti a problémy téhle partičky pěkně gradují a to se mi líbí. Zach Galifianakis mě hrozně baví a má velkou zásluhu na tom, že tahle komedie patří k těm nadprůměrným. ()

ivan_drago

Nějak už to není napodruhé vtipné... Ale ta chemie mezi hlavními hrdiny stále funguje, kdyby jen nebyla kažena debilními vedlejšími postavami a stejným schématem vyprávění. ()

Mrkvič

Oproti jedničce celkem čajíček, ale na druhou stranu mě to už tak neštvalo. Sice jsem se moc nezasmál, protože zase každý vtip má dopředu známou pointu, a kde mě to překvapilo, bylo spíše neznalostí (díky bohu za zapomínání) prvního dílu. Co ale stojí za to, je vystoupení "hvězdy" v závěru, a závěrečné titulky, kde jsou ty fotky prostě luxusní a i hlavně díky nim jsem rád, že jsem film viděl. ()

Mr.Bulanek

Nesmál jsem se, nebavil jsem se, na to ze to má 102 minut tak vlastně nic nevyřešené protože oni nic nedělali. Lepší věci vymýšlíme i my s kámošem. Nebudu to hodnotit protože jsem ten film ani vidět nechtěl ale byl mi puštěn, a ani jsem neviděl jedničku a jestli je stejná tak ani nepustím. Za mě Odpad! ()

adams89

Pokračování na sebe dlouho čekat nenechalo a není se čemu divit, když jednička v kinech vydělala takový ranec peněz. Přesunem do Asie tvůrci neprohloupili, exotika a ústřední herecké trio se k sobě docela hodí. Philova hláška na začátku, "Už je to tu zase", exkluzivní. Už to ale celkově nemá ten správný říz a moment překvapení jako tomu bylo před dvěma lety. Nicméně zábava je to pořád solidní a na další pokračování se už teď upřímně těším. ()

KanjiVital

Pařba ve Vegas přenesená do Bangkoku. Téměř stejný děj, akorát s Asiaty a rockovou opicí místo batolete. Vrchol trapnosti? Automobilová honička s přeskokem auta, za který by se nemusel stydět ani sebehorší akční asijský film z kategorie "B", a Tysonova parodie na zpěv! ()

exhoubus

Tak teď nevím… film ve mně zanechal rozporuplné myšlenky a váhal jsem mezi 3 a 4 hvězdičkami. Hodně situací bylo totiž okopírováno z Vegas a film byl stavěn přibližně na stejném schéma, takže jsem někdy už věděl, jak daná situace skončí, ale celkový dojem příběhu nebyl špatný a celkem jsem se i nasmál. Rozhodně ale ne tolik jako u Pařby ve Vegas a film také nebyl tak originální, jako předchozí díl. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)