Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

sashator

Jednička jak vystřižená přes kopírák- stejnej děj akorát posazenej do JV Asie, stejný rozuzlení, prohlížení si fotek na konci, apod. Nenadchne, neurazí. Zkrátka šedý průměr jak už to tak u sequelů bývá. ()

intheend

Jednička je skvělá, ale pokračování se moc nepovedlo. Celý je to spíš jednička v jinym městě. Opakující se děj a místama docela trapný scény. 55 % ()

Archvile

Ak to mám porovnať s jednotkou Pařba ve Vegas , tak o niečo slabšie, hlavne začiatok. Celkovo však vyzabávať sa na tomto dielku dá a o to hlavne Toddovi Phillipsovi išlo. ()

LiveInPeace

Paráda jako vždy vtip, akce postupný rozuzlování děje a parádní herecký výkony. Takovýhle filmy by měli točit častěji. Jedničku to ničim nepohoršilo =) ()

HELLERcz

Je fakt, že prostředí z prvního dílu mi sedlo více. Navíc mám taky pocit, že se ubralo na vtipu a drsných zápletkách, ale nijak dramaticky. Opět jsem se velmi bavil a Zach G. je boží. ()

A.MacGyver

Po výborné jedničce, která přišla s dokonalým nápadem přišla nudná, trapná, převulgarizovaná a napodobující dvojka. Dávám dvě jen proto, že jsem se dokázal dodívat... Doufám, že trojka v Evropě nebude ještě větší odpad a neudělá "nám" ostudu. ()

jarmil8

Nejsnadnější je natočit komedii bez vtipu a nejtěžší je se na to dívat. Vydržel jsem a doufal, ale marně. Tak alespoň pěkné obrázky z Asie to byly. ()

dwarwen

Pařbu ve Vegas jsem neviděl a tak mi "kopírování" nevadilo ani v nejmenším. Má to momenty u kterých jsem se od srdce zasmál, ale nijak velký dojem to nakonec nezanechalo. Jediné, co si pár měsících v kině pamatuji, jsou ty fotky na závěr. To je super zakončení. ()

zekon

Velmi slabý odvar Vegas. Takřka nulová snaha o něco jiného a to kouzlo hledání co bylo před pařbou tady vůbec není. Naopak větší část nuda. A kupodivu to nejlepší jsou titulky na konci s fotkama. ()

vikin

No tak ani není snad co hodnotit. Po jedničce, která byla výborná je dvojka, která je zbytečná. Jeden dobrej vtípek kterak Alan ukotvý motorák na zahradě je opravdu málo. ()

hiroito

Nic jsem nečekal, takže jsem ani nebyl překvapený. Protože mě bylo jasné, že hlavní u tohoto pokračování bude hlavně navázat na velký finanční úspěch předchozího dílu. Takže slovo trapnost to může dobře vystihnout. Moje hodnocení 40%. ()

Labacan

Celú dobu pri sledovaní mi to nedalo a musel som, bohužial, porovnávať z jednotkou. Dosť slabý odvar prvej časti, na druhej strane, čo som čakal, originálny nápad o pátraní po udalostiach prehýrenej noci už bol použitý, ale aj tak som čakal viac. Škoda.. ()

VanThomass

U dvojky Hangover je patrné, že se jedničky drží zuby nehty. Celkem často člověka napadne, tohle už jsem viděl, ale i přesto jsem se bavil celou dobu. ()

schindler

Říká se, že opakovaný vtip přestává být vtipem. V tomto případě je to tak na půl. Přeci jen první díl nabral takovou rychlost že druhý díl jede sice jen ze setrvačnosti, ale pořád ještě jede. ()

pavont

Dvojka uz klasicky sa snazi prekonat jednicku a to skoro vo vsetkom. Pri snahe ide par krat az za hranicu ale musim povedat ze som sa bavil. A o to tu ide. ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)