Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

SallyZen

Velice povedené pokračování. Tentokráte se partička, nebo ještě lépe smečka hustejch týpků odváže v Bangkoku. Kolikrát je ten humor naprosto stupidní, ale celkově mě to baví, baví mě praštěnej Alan, kterej je tady opravdu podstatná osoba. Celkem dobře tu i figuruje příběhová návaznost a různé nápady, které se podařili. Jediné velké mínus této asijské pařby je fakt, že skvělý Bartha nedostal vůbec žádný prostor. To podělali a zklamali mě. Jinak určitě zábavná podívaná. 75% ()

ZoltanCZ

První díl podruhé. Sympatická herecká sestava naštěstí zůstala, jen tentokrát nebloudí po nablýskaném Las Vegas, ale po špinavém, smradlavém Bangkoku. Všechno je sprostější, šílenější, vulgárnější, úchylnější, větší a bohužel i horší. Přesto je to stále slušná komedie, která nabídne pár opravdu vtipných zápichů. 6/10 ()

Pugo

Chvalabohu som lístky do kina získal zadarmo... Už prvý diel bol pre mňa po toľkom nadšení okolia menším sklamaním a pre mňa bol len priemernou komédiou, kde na tri hviezdičky to vytiahli až záverečné fotky. Pri pokračovaní platí to isté, len s tým rozdielom, že fotky to tentokrát vytiahli na dve. Tých 5 momentov, čo som sa zasmial, je pramálo. A Zach Galifanakis je podľa mňa najpreceňovanejší komik súčasnosti; strašne mi liezol na nervy a vôbec som nerozumel zmýšľaniu jeho postavy. ()

Skleena

Ano, dvojka je odvar jedničky. Vlastně ani tak ne odvar, jako snaha o snad úplnou totožnost, jen v jiných prostorách. Jestli to bude fungovat, tak mi to ani nevadí, říkal jsem si. Ale bohužel. Pár odkazů na jedničku bylo fajn, ale jinak byl scénář hned po zpěvu Mika Tysona tím nejhorším, s čím Hangover 2 mohl přijít. Když se v jedničce postavy dozvěděly nějakou novou informaci o průběhu předešlého večera, celé to postupně zapadalo do jakéhosi příběhu, který na sebe aspoň trochu logicky navazoval - u dvojky mám pocit, že je to jen jedna velká naprosto nezapadající mozaika jednotlivých úletů se stejnými protagonisty. A tak nejvtipnějším okamžikem navždy zůstane fotka ze závěrečného "alba" s chlastajícím mlčenlivým mnichem někde v baru. Škoda, těšil jsem se. ()

O´Neill

Leč ne taková monstrozita jako první díl, ale stejně se mi po konci filmu honí jediná myšlenka - takhle má vypadat správná pařba! Závěrečné fotky zabily snad ještě více než v jedničce. ()

shyster

Rozhodně horší než jednička, ale i tu se najde dost povedených vtipů. Zápor je děj, který se snaží nacpat do krátké stopáže, co nejvíc lokalit a zážitků. Samozřejmě závěrečná koláž fotek je nejlepší. ()

WoWoW

Je to v podstatě to samé co ve Vegas a to skoro do puntíku. Pár dobrých vtipů se tu najde, ale potřetí už by se do toho autoři asi pouštět něměli. Takže Todd Phillips opět nezklamal, ale chtělo by to nějaký nový směr, aby se v pařbách neutopil. ()

Nach

Ač film od začátku do konce vůbec nevybočí ze zajetých kolejí prvního filmu, je stále o třídu horší. V každém záběru, každé komické situaci si budete právem říkat, že toto jste už vlastně minule viděli jen v lepším a originálnějším provedení. Alespoň já se této otázce (opakovaně) nevyhnul. 65% ()

bourec

Bylo jasný,že druhej film o partě frajerů,který vyvedou zase nějaký kokotiny už nebude takovej vodvaz.Jo,pořád je to legrace,pořád to má šťávu,ale už prostě člověk srovnává s originálem,a tady to dvojka jasně prohrává.Nakonec sem hodně bojoval mezi třema a čtyřma hvězdama,ale nakonec dám tři.60%. ()

Abes

Zajímalo by mě, co většině z vás v těch hlavičkách po ohlášení pokračování zaskřípalo, jaký vývoj jste vlastně čekali?! Od začátku do konce stejně šílené a vtipné jako jednička. ()

Streeper

Pokračování Pařby hodně vykrádá první díl, námět je vlastně stejný, akorát se ztratí někdo jiný a přibude tam více nových postav, jinak je to skoro stejné jak jednička. Je tam více trapnějších vtípků, které bych vynechala a nemusely by tam být. První díl se mi líbil daleko více. ()

Crawler-D

Ve slovenštině má název kuriózně roztomilý rozměr, jinak mě nenapadá co bych řekl, všechny racionální argumenty se ztratily v kocovině tvůrců, kteří používají stejný půdorys a nikam ho neposouvají. Navíc děj zasazují do lehce nevábných kulis a doufám, že nespoléhají, že film zachrání přemíra penisů. Už vůbec potom nechápu, proč hlavní atrakci a důvod návštěvy kina odsouvají půl hodiny, během níž se nás nudnou cestou snaží znovu seznámit s postavami a uvést chabé zázemí k další pařbě. ()

cubajz

na chlup vykradená jednička, akorát trošku víc prasácká a drsnější...a musím říct, že podruhé vidět to samé, akorát v jiném prostředí, není v tomto případě zdaleka tak okouzlující. ()

bukowski83

Tak což o to, mě tak nějak úplně nenadchnula ani jednička a popravdě tahle Bankogská jízda je ještě o hvězdičku horší. Vtipné je to jen místy a najdou se i takové chvíle, kdy jsem měl stochutí to celý vypnout, ale podařilo se mi to dokoukat a fotky na konci to zas krapet pozvednuly. Co naplat, Angláni jsou prostě v komediích mnohem lepší. 60% ()

DruidKarel

1132. hodnocený film: Po brilantním prvním filmu přišla nyní studená sprcha s nemilým překvaením v podobě nepovedeného navázání na úspěšnou "Pařbu ve Vegas". Herci jsou stejní, prostředí je exotičtější, ale celé to působí dost laciným dojmem a vlastně se ani moc není čemu zasmát. Hodně jsem pak byl zklamanej, když nedokázali využít ani potenciálu nápadu, kdy si rozvzpomínají herci na onu noc. Bohužel naprosto nezvládnutý film, který je jen průměrnou útěchou pro ty, kteří se nudí a nemají se na co podívat. 3* si film ode mě vyslouží a jen doufám, že přijde aspoň trochu satisfakce v podobě povedenějšího dílu. 3* ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)