Spencer  (Ashton Kutcher) je taký normálny tajný, nájomný zabijak, ktorý pracuje pre vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásna počítačová expertka, ktorá sa práve spamätáva z bolestivého rozchodu. Akčná komédia, ktorá neodolateľným spôsobom potvrdzuje známe pravidlo, že protiklady sa priťahujú. V tomto prípade ale priťahujú ešte oveľa viac, napríklad ďalších nájomných vrahov. Mladý pár bude musieť vymeniť pohodlie novomanželského života za nabitú zbraň a dobrú mušku. (TV Markíza)

Necrotongue

Vrahouni dokázali být na chvíli celkem zábavným filmem, jehož největším problémem bylo to, že netrval jen chvíli. Tím pádem se ukázalo, že ve zbytku času nemá zase až tolik co nabídnout, takže přišel čas na typická romantická klišé i na značně pitomou druhou polovinu snímku. Ta mě přesvědčila o tom, že si scénáristé a režisér musí zřejmě dobře rozumět, ale nemohou totéž žádat i po mně. Takže po letech musela hvězdička dolů (a to jsem byl ještě hodný). ()

Morholt

Dialogy a zápletka stály za jedno velký H. Celé to tak nesla na hrbu Katherina Heigl, které se tak tak doklopýtala do cíle a prokázala velký komediální talent. 30% ()

ScarPoul

Film, ktorý sa nehraje na nič iné ako nám ponúka, čo ho zachraňuje vo všetkých možných aspektoch. Kutcher a Heigl sú pre mňa sympatický herci, ktorý potrebujú naozaj dobrý príbeh a poriadnu rolu aby dokázali čo v nich skutočne je. Kutcher to už niekoľkými filmami aj dokázal. Obidvaja sú vo svojich postavách znesiteľný aj keď neprinášajú nič nové. Rozhodne je to jeden s tých lepších filmov, kde Heigl len uteká a kričí. Luketic je celkom schopný čo sa týka aranžovania scén a dynamika filmu tiež nechýba. Všetko to vlastne padá na predvídateľnosti a akejsi strnulosti príbehu, ktorý aj napriek napredovaniu stojí v starých známych vodách tohto žánru. Dokonca by som povedal, že konečné rozuzlenie príbeh ešte viacej zabije než aby ho spravilo vtipnejším, alebo zaujímavejším. Na jedno pozretie v obyčajných víkendový večer s lepšou polovičkou si neviem predstaviť nič lepšie. Ale inak si radšej pustím niečo omnoho sofistikovanejšie alebo podstatne uletenejšie. ()

BoPo

Predvídateľná záležitosť, ktorá ide v stopách filmu Mr. & Mrs. Smith, len s tým rozdielom, že tu len jeden z dvojice je tajný agent. Ďalším rozdielom je že Kutcher je slabší herec ako Pitt, no Katherine Heigl je krajšia než vychrtlá Angelina. V konečnom dôsledku ma menej ambiciózny pokus bavil viac, ako hviezdny Smithovi. ()

MoiJe

Ziadna chemia, ziadny poriadny vtip, ziadna rozumna pointa, ziadna poriadna akcia... a Kutcher jak furt mieril cez tu svoju ofinku... :D ()

moviesfan

Nejdříve bych zmínil klady, protože jich bude méně. Ústřední dvojka je mi sympatická, Katherine měla dobré hlášky, které mě občas pobavily. Film sám o sobě už nebyl nijak extra kvalitní, dialogy taky nestáli za moc. Přesto docela pohodové pokoukání. ()

Suzie05

Prvních asi patnáct minut bylo dost nudných, ale pak se to docela obstojně rozjelo a Ashton s Katherine dokonce i začali hláškovat. To si alespoň ty tři hvězdy zaslouží. ()

Ajinka126

Obrovské zklamání ze strany Katherine Heigl. Po zhlédnutí Ugly Truth, jsem byla přesvědčená, že už je na nějaké úrovni ve vytváření rolí pro romantické komedie. Ale tohle bylo otřesné. Možná to bylo celou tou kombinací = špatně zahrané + hloupá role + otřesný dabing (ale ten jí promíjím). Ale není právě na herci, aby dodal něco solidního ze sebe i hloupé roli, kterou ztvárňuje? Možná je můj negativní postoj ovlivněn i tím, že ze srdce nesnáším uječené ztvárnění postav. Původně jsem si myslela, že kámen úrazu tohoto nenáročného filmu bude pouze Kutcher, ale vedle zmítající se a uječené Katherine to s podivem podělali oba. I když druhou polovinu filmu už mě zase bavila o něco víc Katherine. Věděla jsem, že půjde o slabý film, když jsem si ho pouštěla, ale že se to bude táhnout jak nedovařená nudle, na které občas narazíte na něco dobrého. No, na to jsem připravená nebyla:) Čekala jsem víc akce. A jestli Vám mám radit, pusťte si to až tak od 45 minut.. do té doby se tam nic neděje. ()

Rosana

Tak to bylo dost děsné a skoro o ničem. SPOILER: páreček - dominantní muž, který je tajným špiónem - prdlá blondýnka se klony k tomu, aby byla domácí puťka - je docela profláklý a omýlaný. A děj filmu "všichni nás chtějí zabít, já tě ochráním a společně všechny padouchy postřílíme a budeme žít šťastně až do smrti!" mi přijde jako nějaká šablonka. Mimo jiné jsem dneska úplně náhodou viděla i film "Zatím spolu, zatím živi", který je prakticky to samé, jenom tam je trocha pseudopointy. Obávám se, že z psychologického hlediska by tohel prostě nešlo... ()

MartinezZ

23.7.2010 ~ Nepodařená komediálně-akční parodie akčních komedií. Ono se to ale, zdá se, samo za parodii nepovažuje. Bohužel. ~ Katherine Heigl (xichtík známý ze seriálu Chirurgové) a Ashton Kutcher (toho mám v povědomí pouze z Osudového doteku a Samce) se potkají v Nice. Katherine je tu se svými rodiči na dovolené poté, co dostala kopačky od přítele, Ashton tu má jako tajný agent ála James Bond tajný úkol. Ashton toho už ale má plné zuby a chce práce zanechat a Katherine je výborným důvodem. Oba se zamilují a vezmou, aniž by Katherine o minulosti svého vysněného měla ponětí. Probuzení do reality jí čeká ve chvíli, kdy se na Ashtonovu hlavu vypíše odměna a po obou začnou jít všichni "spící agenti" z okolí, a že jich není málo. Mezi Katherine a Ashtonem to jiskří, ale oba si musí své vyříkat dříve, než chytí kulku. ~ Ashton je jako profesionální tajný agent a zabiják nepřesvědčivý, Katherine hraje blondýnku, která není úplně blbá, jenom jako blbá vypadá a to tak dobře, že je tupá blondýna. Celý film tak působí jako poměrně dobrá parodie, u níž si aktéři chtěli odpočinout od "běžných" filmů, bohužel je tak nějak cítit, že to parodie být asi neměla. Nechápu, vzhledem k výše napsanému, kde vzal František Fuka, že jsou oba hlavní představitelé hvězdy první kategorie. Do těch mají oba ještě hodně daleko (chtěl jsem napsat kurevsky daleko, aby to lépe vystihlo, jak daleko k hvězdám první kategorie podle mě oba mají, ale přišlo mi to až příliš expresivní, tak to raději nenapíši). ~ Výsledkem je tak něco nedomrlého, co by nemuselo být špatné, kdyby to nebylo tak špatné. A nenápadité a nezajímavé a nepřesvědčivé a kdo ví, co to vlastně ještě všechno bylo. ()

ArsenalEagle

Celkem snesitelná komedie v hlavní roli s Ashtonem Kutcherem.. Pokud máte přítelkyni, tak se jí to líbit asi bude, a vy (páni) to můžete snést. Svižná, průměrná, až ne tolik pitomá,... ()

Popluh

Nikterak originální či záživnou akčně romantickou komedii by možná zachránilo skrz na skrz příjemné a typově dokonalé obsazení se sympatickou dvojicí Kutcher-Heigl, závěrečné vyústění však Vrahouny posílá definitivně do vod lehce zapomenutelného podprůměru. Tohle nemělo potenciál minimálně od doby Mr. and Mrs. Smith a ani to nebyl žádný převratný filmový zážitek což z Vrahounů dělá zbytečnou a po všech stránkách nedotaženou napodobeninu. 40 % ()

Riddick77

Kariéra Katherine Heigl má povážlivě klesající tendenci, od Zbouchnuté přes 27 šatů (pro mě osobně vrchol její komediálně-romantické kariéry) k průměrnému Chceš mě, chci tě (klika, že má vedle sebe Butlera) a nakonec k tomuto nudnému!, nudnému!!, nudnému!!! počinu. Nechápu význam tohoto filmu, protože je zábavnější dívat se do mikrovlnky (vypnuté).1/10 a ta 1 je za odvahu toto uvést do kin a neustále chlastající a poměrně vtipnou matku! ()

Vojcl

Po dějové stránce dost přitažené za vlasy, akční scény spíše průměrné a celkově je to snímek kategorie na jedno podívání. Na druhou stranu, díky několika vtipným sekvencím a přijatelné stopáži se dá přežít bez újmy na zdraví. Katherine Heigl znovu prokázala své komediální vlohy a příjemní jsou i veteráni Tom Selleck a Catherine O´Hara. ()

Alementina

Tohle se nedalo ani dokoukat. A hlavne mi rozum nebere, co by nejakej typek mohl videt na husicce, kterou tu Katherine hraje. Zacinam na ni byt asi alergicka ()

Her0.89

Ashton i Katherine byli dobří. První půle filmu se mi taky líbila, ale pak jsou najednou všichni agenti a člověk se v tom pomalu začíná ztrácet. A nad tím koncem budu přemýšlet ještě hodně dlouho... ()

blackrain

Příjemná a svěží letní podívaná. Ashton Kutcher a Katherine Heigl vytvořily sampatický pár. Její rodiče jsou také povedený páreček. Tatík má na srdci pouze blaho své dcery a matka je praktikující alkoholička, které nedělá problém nalít si víno do hrnku na kafe. K velké škodě bohužel přispívá fakt, že v poslední době se podobně laděných komedií vyrojilo příliš mnoho. Takže hrozí, že se všechny slijou do jednoho a já si budu maximálně pamatovat pouze malinkaté útržky. ()

ABLABLABLA

Podle mě skvělý film. Neříkám, že byl dokonalý, ale, co se týče filmu v rámci komedií, tak byl skvělý. Samozřejmě příběh byl stejný jako u většiny filmů tohoto typu, ale dokázal to podat vtipněji než jiné. Katherine Heigl mám jako herečku ráda a ani v tomto filmu mě nezklamala a Ashton Kutcher ve filmu opět vynikal jedině svým tělem a připitomělým úsměvem, který je ale docela milý. Jinak jako herec nic moc...jak jinak. Ale to filmu ani moc nevadilo...Už jsem ho viděla 3krát a klidně si dám v brzké době opakování:) ()

Bat55

Taký priemer, od ktorého som čakal oveľa viac. Ashton Kutcher a Katherina Heigl sa k sebe proste nehodia. Takému Pittovi a Jolie to v Mr. and Mrs. Smith klapalo oveľa lepšie. A akcia tam bola svižná, nápaditá a film aj v neakčných scénach zabával, tuto je to miestami nuda, miestami celkom obstojné. Ale nič viac. /50%/ ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)