Atraktívny a bezstarostný mladý muž Nikki (Ashton Kutcher) pozná svoje kvality – má peknú tvár a je dobrý v posteli. Ľahko očarí každú ženu, na ktorú sa pozrie. Bola by škoda, keby svoj výnimočný šarm a fyzické prednosti nedokázal poriadne speňažiť. Najčastejšie zvádza dobre situované dámy z Los Angeles, ktoré mu môžu poskytnúť dostatočný komfort, luxusné darčeky a more sexu. Jeho posledným úlovkom je krásna právnička Samantha (Anne Heche) v stredných rokoch, ktorá mu ponúkla viac, než mal kedykoľvek predtým. Žijú v nádhernej vile nad mestom a spokojnosť vládne na oboch stranách. Jedného dňa však padne kosa na kameň a Nikkimu zamotá hlavu príťažlivá servírka Heather (Margarita Levijeva) - rafinované dievča s podobným životným štýlom, ako vedie on. Nikky sa zamiluje do chudobného dievčaťa, ktoré ho považuje za boháča a hrá s ním rovnako zákernú hru. Nikki sa musí rozhodnúť medzi láskou a peniazmi. Dokáže rozmaznaný mladý muž skoncovať raz navždy so svojou doterajšou bezstarostnou existenciou, aby prežil skutočnú a krásnu lásku? (TV JOJ)

dopitak

Líbí se mi, jak občas někdo ohrnuje nos jenom proto, že mu připadá, že by tak měl činit. Tohle je přesně ten případ. Za poslední rok jsem viděl tolik filmů, o kterých lze s čistým svědomím prohlásit, že byly mnohem horší než Spread... Nemíním se "pana Moorea" jakkoliv zastávat, o jeho neherectví netřeba polemizovat, Anne Heche taky dvakrát nemusím (i když dlouhé vlasy jí přidaly asi dvě stě procent na atraktivitě), a jediná zajímavá se tak jeví Ruska Margarita Levieva (i když ve filmu je hezkých žen dostatek). Samec je však více než pokusem o herecký koncert poměrně trefnou sondou do života pohledných mužů bez servítek k ženám. Mám důvod se domnívat, že takhle to totiž opravdu někdy chodí, i když jak jsme z filmů uvyklí, občas je nutno trochu scénáristicky nadsadit (vždyť život je tak nudný, když je zfilmován bez přikrašlování..). Pokud se chcete dozvědět, jaký film opravdu je, přečtěte si komentář paní režisérky (AngelAngie), já s ním naprosto souhlasím. Eroticky odvážné, nikterak však urážející, to samé lze říci i o soundtracku (John Swihart). ()

slunicko2

Mírná komedie v mezích zákona. 1) Nomen omen. Filmový samec je pohledný a přitažlivý Ashton Kutcher a spolu se svým kamarádem, 26letým mladším klonem Jasona Priestleyho Sebastianem Stanem jsou jediným důvodem, proč jsem na film koukal._____ 2) Žánr lehká komedie (v čem je to drama, nechápu) s mírným softpornovým nádechem dodal přesně to, co se dalo čekat. Tak proč si stěžovat?_____ 3)  9.10.2023 - opakované zhlédnutí mi potvrdilo vše, co jsem dříve uvedl. ()

teutates

V úlohe tzv. "samca" by som si dokázal predstaviť mnohých, ale "Kačera"? fuuu... ten "chlap"... vyzerá ako chlapec, má jeden ksicht, ktorý akože prevedie v pomyselných ďalších "30" aaa v podstate je to stráta času. Samozrejme "mladé" slečny nebudu súhlasiť, pretože "Kačer" je úžasný ako Pattison a ja len slepo závidim... a inak nábeh na erotický film, no super, som odvarený a "Kačer" je sladký... uúu. 3/10 Jediná rola, kde "Kačera" uznávam je v seriáli "Tie roky sedemdesiate...", kde si strihol úlohu "Kelsa" - myslím, že vystihol jeho osobnosť, takže to zahral skvele! yeah Michael Kelso. ()

jojinecko

Ľahká komédia ako tvrdí distribútor??? Ak áno, tak trpká komédia... a ľahká len zdanlivo, na prvý povrchný pohľad... "To fuck or to be fucked up", tak to niekedy v živote chodí (nemyslím to samozrejme "doslova":). Ok, nie je to brilantná dráma, nemá brilantných hercov, ani brilantný scenár, režisér nie je nový režisérsky guru, ten film zapadne...Ale páčilo sa mi to...a veľmi! Vôbec nie nahotou (ktorá tu nebola prvoplánová, nech si kto hovorí čo chce!), ale svojou jednoduchosťou, priamočiarosťou a istým mixom naivity a inteligencie...Páčil sa mi nápad, prevedenie, myšlienka..až po tú záverečnú žabu! Veľmi príjemné a nečakané prekvapenie... ()

Skejpr

Strašné překvapení. Příběh mladého muže, který si ve měste snů žije ten svůj. Jenže každý sen musí jednou skončit. Povrchní videoklipová stylizace je zcela na místě, koresponduje s životy postav a jakožto rámec objímající celý film je pradaoxně i vězením, z něhož se charakterům nedaří uniknout. Ashton Kutcher po Buttefly effectu opět dokazuje, že charakterní herectví mu nedělá nejmenší problém, ostatní slečny jsou taktéž velice schopné, ale především se rády svlékají, co si budem povídat :) především Anne Heche za to má body nahoru... Závěrečná metafota s žábou a myškou je geniální... ()

• Auto, ktoré požičiavala Samantha (Anna Heche) Nikkimu (Ashton Kutcher) je Mercedes-Benz G 500 a jeho cena sa pohybuje okolo 80 000 eur. (Cako_SK)
  • Anne Heche a Ashton Kutcher se nejvíce během natáčení soustředili na jejich sexuální scény, které chtěli udělat pobuřující a svým způsobem ojedinělé. (newpage)