Ako je možné prežiť vo svete, ktorý doslova zo dňa na deň prevalcovali davy zombíkov? Nuž, dvaja muži, ktorí by ani nemohli byť rozdielnejší, zjavne našli odpoveď na túto neľahkú otázku! Večne nervózny a ustrašený Columbus (Jesse Eisenberg) je síce naozaj ukážkový zbabelec, no prekvapivo sa mu zatiaľ podarilo vyhnúť sa všetkým útokom nemŕtvych – vďaka tomu, že sa striktne drží svojich dosť zvláštnych, ale účinných „47 pravidiel prežitia v Zombielande". Jeho život sa začne uberať zaujímavým smerom, keď sa ako jeden z posledných ne-zombíkov vo svojom nemŕtvymi obsadenom rodisku zoznámi s drsným Tallahasseem (Woody Harrelson). Ten, na rozdiel od Columbusa, zjavne nemá strach vôbec z ničoho. Spolu sa rozhodnú zrealizovať vskutku odvážny plán – raz a navždy skoncovať so všetkými zombíkmi. No ešte predtým budú musieť voľky-nevoľky čeliť najväčšiemu strachu zo všetkých... Samým sebe! Ešteže im osud priveje do ceste dvoch ďalších ne-zombíkov – temperamentnú Wichitu (Emma Stone) a drobnú Little Rock (Abigail Breslin), ktoré si medzičasom už tiež našli svoj vlastný, dosť svojrázny spôsob prežitia v chaose, ktorý vládne všade naokolo. Nanešťastie ale netrvá dlho a budú sa všetci štyria musieť naozaj poriadne zamyslieť nad tým, čo je horšie – nejako to spolu vydržať alebo... Sa zombíkom jednoducho vzdať? (TV Dajto)

Easykk

Skvěle natočené zombi-jatka a jejich rozvedení do víc než úsměvných rozměrů s pekelně neživým Billem Murraym :)) Ale nejen Murray jako třešnička na dortu dal tomuhle filmu šťávu, byly to zásady a obecně hra s titulky a celkové parádní vraždění zombíků na medaile ;) Prostě paráda s koncem víc než uspokojícím a né že ne..uuuááááá :))) ()

Thomassi

Neuvěřitelně zábavná jízda po Spojených státech, které ovládají krvežíznivý zombies. Podařený začátek, který nám radí, jaké zásady bychom měli dodržovat, protože tady jde skutečně o kejhák :-) Ale tak nějak celý fílm jsem se bavil, chvílemi jsem se řezal smíchy a hodně rychle mi to uběhlo - mělo to prostě Náboj. Scénka s Billem Murrayem se mi zaryla do paměti, navíc super hlášky a nadupaná hudba. S herců nejvíc válel naprosto úžasný Woody Harrelson, který pokosil snad celý LA a Emma Stone je kočka. Nezapomenutelná podívaná. ()

katuska138

Průměrná zombie komedie. Nic převratnýho, víceméně nic originálního, nijak upoutávajícího. Jen těch pár hlášek a to, že ty postavy jsou docela fajn, jim odepřít nemůžu. ()

Duotone28

Pekná sračočka...Trailer síce fajnučký, slušne navnadil a pobavil....ale s filmom to už bolo dosť horšie. Nudné...a hlavne nezábavné! Nazdar ()

salalala

Poměrně povedená a vtipná komedie o zombících, která se nesnaží být něčím jiným. Má neuvěřitelně sympatické a cool hrdiny, kterým ale kraluje neskutečný Woody Harrelson. Dlouho jsem ho neviděl takhle v pohodě hrát. Roli si užil a byla to bomba. Výtečně ho doplňují jak Jesse Eisenberg, tak i obě ženské představitelky. Film není dlouhý, takže si udržuje poměrně příjemné tempo a místy je opravdu hodně vtipný. Dlouho jsem žádnou komedii neviděl, asi proto hodnotím tak vysoko. Nejvtipnější moment široko daleko je geniální cameo Billa Murrayho, které je naprosto božské. Režie je tak hodně dobrá, sice v půlce se film začne trošku opakovat a některé momenty působí až příliš křečovitě, přesto se podle mě jedná o příjemnou a oddechovou komedii. 70% ()

FilmFan24

Legrační dobrodružství plné pravidel k ochraně před zombie! Sympatické postavy a humorné situace ve kterých jde velice často o život. Billa Murraye převlečeného za zombie jsem opravdu nečekal a právě scény s Ghosbusters v luxusním sídle patří k tomu nejlepšímu. Jenom škoda, že film působí víceméně jako sled legračních scének směřující k závěrečnému krvavému finále. P.S. Komu byl několika rminutový výstup Billa Murraye málo, vězte že po závěrečných titulcích ještě přijde na řadu. Každým dalším shlédnutím snad ještě lepší..hlavně Bill Murray jako zombie!!! ()

runner85 odpad!

videli ste už niekedy veľkú sra*ku ? videli ste už niekedy obrovskú sra*ku ? ak áno a myslíte si že vašeho veľkého favorita nič neprekoná tak toto je ten správny kandidát !!! ... ani Emma Stone ktorá v jednej scénke vyšpuluje prdelku to nezachránila ... soráč najhorší film všetkých čias !!! ()

gegina31

Vedle soumraku mrtvých nejlepší zombie film. Mám ráda, když je v takových filmech humor a tady ho nebylo málo. Štěk Billa Murray perfektní. ()

JohnMiller

Ok.. Má to pomerne dosť originálnych prvkov na zombie film.. Vlastne jeden z najoriginálnejších.. Ale aj tak ide o hlúpučký romantický film ktorý je oblečený do pozerateľnejšieho šatu. Nepáčilo sa mi to ale uznávam.. Zle to nakrútené nebolo. ()

Blackhand47

Po hromadě nepříliš pozitivně laděných filmech o zombie apokalypse tu máme konečně i vcelku normální komedii, která naštěstí ještě tak úplně nehraničí s parodií. Hlavním hrdinou navíc není úplný drsňák, ale totální introvert, čímž je snímek zase o něco více originální. Malá parta hrdinů má mezi sebou skvělou komedii a i cameo Bill Murrayho bylo velice dobře zvládnuté. Vůbec by mi nevadilo, kdyby byl film o pár minut delší, ale na druhou stranu letos vychází pokračování, které bude snad alespoň tak povedené jako první díl. 80% ()

Toj

Celkem jsem se bavil. A to jsem to vůbec nečekal... A tenhle film byl po Adventurelandu další krok k uvědomění si, že Jesse Eisenberg a Michael Cera nejsou jedna a táž osoba (kdo má ty kudrnatý geeky rozpoznávat!). ()

Dexter1

Bavil som sa neskutočne. Tento film je o prostých ľuďoch, ktorý cestujú naprieč Zombielandom a len tak mimochodom sa snažia prežiť. Woody je neskutočný macher, ktorý si každého jedného zombieka vychutná. Ako bonus je fakt nabúchaný soundtrack. 5* nedosiahol film kvôli tomu, že zo všetkých pravidiel sa dozvieme asi len šesť základných. Ale zase pozdvihujem remeselnú stránku a vždy nejaký ten nenápadný nápis toho pravidla. ()

Vědma

Zombie road movie, která mě bavila od začátku do konce. Nic převratného, ale pro jednou únosná délka a sympatičtí hrdinové a originální vstup Billa Murraye. Lunapark byl dobrý nápad, vždyť kam se vydat jinam v Zombielandu, že? Možná příště bych prosila do Disneylandu, nebo do Bílého domu za Obamou :-). ()

jurama525

Vtipne na noc Woody hraje užasně . No Bill Murray řekl bych trošku nevděčna role ddd. Zabava akce a hlavně zombie doporučuju všem Navic Emma Stone je kočka ()

marleyy

80% Bravurní výkon Woodyho a Murrayho... V porovnání se Soumrakem mrtvých, bych řekl, že to je stejně dobré. Avšak na každém z těchto filmů je vidět kde byl vytvořen. Amerika mají specifický humor a Anglie ještě víc..:-)) ()

Petroff

Teda, já filmy se zombíkama nerad, ale tohle bylo prima pobavení, Woody Harrelson válí a Jesse Einsenberg po Adventurelandu zase ve filmu kde jde hodně o zábavní park, zrovna teď hraju RollercoasterTycoon, asi nějaký znamení... Dost se mi to líbilo, mohlo to bejt ještě trochu uhozenější ... ale jinak v pořádku... ()

Dubro

Áno, tak husté úvodné titulky tu už dávno neboli a spolu s celkom slušne našlapaným úvodom to celé vyzeralo na natrhnutie bránice spojené s defekáciou spojenou zas s natrhnutím možno aj posledného otvoru. Tempo a nápady sa však časom vytratili ako predvolebné sľuby a po akcii s BM (fakt to nie je Bob Marley, ani BatMan, ani Brooks Mel či Brando Marlon) film prakticky stál na mieste bez nápadu a ten pr.ser nevyriešila ani záverečná povinná jazda v lunaparku. Za Woodyho v prvej polovici dám tých 70. ()

Virová nákaza ve filmech

Virová nákaza ve filmech

15.03.2020

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa ušetří miliony

04.01.2019

Už je v podstatě jasné, že studio Disney místo klasického pokračování Pirátů z Karibiku hodlá celou sérii rebootovat. Poslední díl totiž vydělal „jen“ 794 milionů a to je po miliardových dílech pád,… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

Disney zvažuje restart Pirátů z Karibiku

24.10.2018

Scenáristé Deadpoola a Zombielandu Rhett Reese a Paul Wernick měli údajně mít první schůzky se studiem Disney o potenciálním rebootu miliardové série Piráti z Karibiku. Zatím není jasné, jestli… (viac)