Príbeh začína vo chvíli keď sa skupina ostrých chlapcov dostáva na miesto určenia – na ostrov Vilena a postupne zisťujú, že misia, v ktorej majú zlikvidovať nebezpečného diktátora, nebude ani zďaleka jednoduchá. Niekto sa veľmi usilovne snaží zmariť všetky ich plány. Nebojujú len proti priamemu nepriateľovi, ale aj proti nepriateľovi, ktorý je medzi nimi. Keď ich okolnosti donútia „obetovať" vnútornú spojku – bojovníčku za slobodu Sandru (Giselle Itie), Barney (Sylvester Stallone) sa rozhodne manipulácii vzdorovať. Spoločne so svojimi mužmi sa vracia na ostrov Vilena. Nielen preto, aby zachránili rukojemníčku, ale možno aj preto, aby zachránili svoje duše. (TV Dajto)

toomm

Je určitě příjemné vidět tolik minulých ale i současných akčních "hrdinů" po hromadě, ale tak nějak se nabízí otázka co z toho? Fanoškovi akčních filmů možná výše zmíněné stačí (a já se ani nedivím), ale co když jím někdo není jako třeba já? Expendables se snaží tvářit jako cool akčňák 80. let. Bohužel jím ale není. V akčních scénách jsem se chtě nechtě trochu ztrácel, zejména v té záverečné, což je velká škoda. Čekal jsem asi víc. 65% ()

blondboss

Teda vidieť najväčšie akčné esá svojej doby v jednom filme, tak to je naozaj skvelá podívaná :) Škoda len, že Arniemu a Bruceovi tam prischlo tak málo miesta, ale inak som sa naozaj nenudil. A poslednú polhodinku možno zhodnotiť azda ako jatky prirovnateľné k poslednému Rambovi. A všetkým týmto akčným esám skvele sekundoval Jason Statham...Každý film má svoju slabinu, a v tomto prípade to bola absencia nejakého zmysluplnejšieho deja, ale tak povedzme si pravdu, o tom ten film zrovna nebol :) 80 % ()

cromagnon

Bitky nastříhaný tak, že by v nich vlastně mohl účinkovat kdokoliv, tento nešvar bych od tributu 80kovým nářezům nečekal. Hm, co ale vlastně tehhle film měl být? Nostalgie se v mém případě nekonala, nenašel jsem jediný důvod, proč hrdinům fandit. I když Statham na basketu byl poměrně přesvědčivý hajzl. Stalloneovou motivací byla rajcovní latinka, kterých jsou v telenovelách mraky. Pokud smyslem filmu mělo být, že uvidíme některé akční hrdiny pohromadě, tak na mě to nefunguje. To, že někdo někde je, aniž by by měl jakýkoliv další význam...atd., řeči o samoúčelnosti apod. Rourkeovo rozjímání o zlu v duši to nezáchranilo, to bylo vyloženě debilní. Brutalita příjemná, ale nijak šokantní, narozdíl třeba od posledního Ramba. Jednou stačilo. ()

Roumen

Jako fanoušek Stalloneho klasik z 80' let jsem, přiznám se, byl poněkud skeptický. To jsem ale ještě netušil, že po pár minutách se budu válet smíchy při skvěle napsaném scěnáři, který si s onými klasikami z let dávno minulých v ničem nezadá. Odsýpající akce s obrovským počtem výbuchů a výstřelů za vteřinu, ideální podívaná pro lehce nudná odpoledne s hvězdným obsazením. Už se nemohu dočkat pokračování. ()

Jaffaro

Ked som si pozrel trailer nevedel som sa dockat co z toho vsetkeho bude. Sly ale nesklamal a napchal tam svalov, olova a akcnych scen kolko sa len dalo. Pribeh nebol bohvieako zaujmavi a Rourke si v nom prilis nezabehal, Bruceova plesinka sa tam tiez blysla len na par sekund ale predsa herecke obsadenie, nahanacky a ohnostroje boli dost dobre na to aby ma na tie necele 2 hodiny zabavili. Film sa mi pacil takze ho hodnotim dost optimicticky co by som ale vytkol je dost jednoduchy scenar :) ()

Libbets

Postradatelní jsou nepostradatelní. Doba, kdy byli mými hrdiny Arnold, Sly nebo Bruce je už dávno pryč (vyrostla jsem na Terminátorech a Smrtonosných pastech), ale taková dávka nostalgie a navíc s tolika skvělými efekty se jen tak nevidí. Scéna, kdy tihle tři stojí na metr od sebe a vtipkují, je prostě nejlepší z celého filmu. Škoda, že Arnie "chce bejt prezident". ()

maldoror16

Čekal jsem od toho víc, ale bavilo a nezklamalo... sympatické ohlédnutí za 80. léty, skvělá a místy nabušená akce (místy zas ne úplně povedená) s pár fajnovými narážkami a mnoha odkazy na klasiku... žel některé pasáže fakt slabé a "vomáčkové" a záporáci dost odfláknutí a nezajímaví... po herecké stránce rozhodně uznání Lundgrenovi, Stallone mě teda nenadchnul (vůbec Rambo 4 se mu po všech stránkách povedl mnohem, mnohem více). Takže 50%. ()

spacemaster

Warning shot! Little low... Nejlepší hláška v celým filmu. Krásná scéna s vysvobozováním rukojmí shrnuje podstatu celého filmu. Brutální, vtipný a hlavně nepostradatelný snímek se navždy zapsal svými varovnými výstřely a věšením pirátů na moji TOP10. Jednoznačně pozitivní návrat akčních hvězd i když Lungrena jsem nikdy moc nemusel tak tady proti němu nemám žádné námitky. ()

weasel.p

Patvar. Návrat Ramba jsem bral,ale tohle ne. U mě se žádný retro vzpomínky na starý dobrý fláky z osmdesátek nedostavují při pohledu na tyhle akční dědečky. Jet Li se popere s Lundgrenem,ukáže se Arnie a Willis-no a -mě to vážně nebere. Nejvíc mě pobavila scéna,kdy se Statham pracně prodere skrz čumák letadla aby moh ukázat jak umí pálit do půl těla ven z letadla a přitom stačilo zmáčknout knoflík na kniplu..prostě fakt mi to přišlo jak film pro dementy,ne že by ty osmdesátkový nebyly,ale měly svýho ducha,tohle je všechno jen na efekt a kvantitu,nemluvě o vyložených trapárnách-mnohokrát zde uváděný Rourke a jeho procítěný pláč nebo Statham,kterej to na "školňáku" nandal týpkovi (a jeho partě poskoků dopředu odsouzených k nakládačce) co vztáh ruku na jeho vyvolenou..pro mě prostě blbost a podivnost. ()

Gadamf

V tomto filme boli 3 veci: strieľačky, drsné kecy a nezrozumiteľné kecy. Moje hodnotenie spočíva len z prvého menovaného, keďže jedine tá akcia stála za niečo. Inak vo filme padla presne jedna vtipná hláška. ()

zdeci

Stalloneho křivá huba, ta Rourkova již tradičně jaksi ohořelá (rozhodně vypadá hůř jak Lauda :-), prostě nic nového, objevného!!! Snaha o vtip, sebeironii, parodii (jak jsem to bral já) mi přišla býti příliš umělá, prostě mi to tam nezapadalo. Jinak za to práškovací letadlo, které platí nejen na Jožina, ale evidentně i na armádu z Vileny, dávám 3 hvězdy. ()

waltosin

To byl teda dost velkej nářez, brutální masakr! Bohužel když se zrovna nezabíjelo tak jsem se docela nudil, dialogy nebyli prostě nic moc, ale ještě jednou připomínám že to byl jinak skvělej akčňák s nestárnoucím Sylvestrem Stallonem, kterej je pořád ve formě a určitě ještě nepatří do starýho železa! 60% ()

Mikecat

Rambo 7, heh:) Super kamera,super hudba,super obsadenie,výborne zahrané,5* nie za amerikanizmus s beretami proti AK47 phe,ani by si neprdli.....,ale celkový dojem 96%,oplati sa pozriet.!!!!!!PS: "sme tu 4,5 chlapa" - chudak Jet Li:))) ()

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

Čtvrtí Postradatelní mají zelenou

31.08.2021

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo čtvrtý díl v akční sérii Postradatelní pod produkčním dohledem Millennium Media a Sylvestera Stalloneho. Vedle toho pak máme i první střípky obsazení. Kromě… (viac)

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

Jak to vypadá se čtyřkou Expendables?

08.07.2019

Sylvester Stallone (Rambo V: Last Blood) má momentálně plné ruce práce s posledním Rambem, předtím zase dokončoval práce na dvojce Creeda, a do toho má oznámených ještě několik dalších projektů.… (viac)

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

Wonder Woman vzkřísila Rudou Sonju

06.11.2017

Už řadu měsíců je jasné, že úspěch amazonské princezny přižene do kin další superhrdinky. V Sony chystají týmovku s Black Cat a Silver Sable, v 20th Century Fox řeší spin-off Logana s X-23, a jak… (viac)

Creeda 2 natočí Stallone

Creeda 2 natočí Stallone

10.10.2017

Boxerská sága o Rockym se před dvěma lety dočkala spin-offu se synem Apolla Creeda. Film za 35 milionů dolarů vydělal 173 milionů a dovedl Stalloneho ke Zlatému glóbu a nominaci na Oscara, takže není… (viac)