Mark Hoffman (Costas Mandylor) pokračuje v krvavém odkazu svého mentora Jigsawa (Tobin Bell), jenž před léty celou zvrácenou hru odstartoval. Kdo si pro tentokrát zaslouží bojovat o svůj život? Jaké hračky čekají na ne zcela nevinné oběti? A hlavně, řekl už mrtvý Jigsaw své poslední slovo? Jednu z rolí v šestém dílu slavné krvavé série získala vítězka soutěže Scream Queen hudební stanice VH 1 Tanedra Howard. Název soutěže odkazuje na titul scream queen, který kdysi nosila herečka Jamie Lee Curtis za účinkování v hororech jako Mlha nebo série Halloween. (oficiálny text distribútora)

Vxxx

Čím dál jsou ty filmy spíš o vysvětlení minulosti, než ukazování přítomnosti... A já se ještě nerozhodla jestli se mi to líbí, nebo ne. 3* ()

mysiak

Tak séria Saw sa zdala že po pätke pôjde už fakt len k zlému..ale ona prekvapila...Saw 6 je po jednotke a dvojke asi najlepším dielom a dokazuje, že sa dá natočiť niečo čo má logiku..ináč tá Saw 6 je dobre prepracovaná ale pre nezainteresovaných komplikovaná...násilie je opäť "nečakane" brutálne..a úderná koncovka je len skvelým zakončením...Saw 7 sa bojím ()

MikO_NR_1909

Ťažko povedať, ale ani jeden diel ma nesklamal. Keďže sa tu bavíme o "Psychologickom Krváku", vysoké nároky sa kladú na detaily. Začiatok neskutočne brutálny až človeka odvracia, obracia pohľadom. Postupne sa načrtne obsah, ktorý by bez klasických chybičiek širšej logiky konkuroval jednotke a dvojke. Protagonisti si splnili svoj cieľ, navyše scény podvedomia (napríklad o poisťovaní - dobre zahrané a napísané, hoc predvídateľné) sú chytré. Rozhodne som rád za túto sériu, ktorá mi svojím spôsobom bude trocha chýbať. ()

Ghostface2

Saw 6 je v rámci série silný průměr.Pasti a vraždy jsou originální, povedené a zábavné, herci průměrní a film mě ani chvilku nenudil. Docela mě překvapilo a potěšilo to že se v tom ději pořád velmi dobře orientuji. ()

gogos

Saw graduje a finále se nezadržitelně blíží. Šestý díl patří zcela jistě do lepší poloviny. Ačkoliv mám čím dál větší problém s inteligencí policejního sboru či federálů, dá se zápletka hodnotit zcela kladně. Dílo je dokončeno a zdá se, že zbývá vyřešit konečně pouze dvě osoby... Ale jak všichni víme, nebyl by to saw, aby do toho v příštím díle zase něco dalšího nezamíchal... ()

kaylin

Šestý díl není sám o sobě špatně rozpracovaný, ale prostě se zde dovíte informace, které vás až tak strašně moc nezajímají. Neustálé flashbacky jsou spíš pro zmatení nepřítele, než proto, aby se příběh mohl rozvíjet skutečně správným směrem. Na druhou stranu jsou zde zvraty, které vás překvapí a které překvapí svou logikou. Ale asi je jasné, že bez znalosti předchozích dílů nemá divák jedinou šanci film pochopit. To je však případ celé série. Nejlépe je dívat se na všech sedm filmů jako na jeden hodně dlouhý, anebo zůstat u prvních tří. ()

Patw

Začátek mě teda rozdrtil. Ale děj byl v pohodě. Nejlepší opět byly momenty návratů do minulosti, kdy se prozradilo pár informací co nám do naší divácké skládačky chyběli. Nebýt toho tak filmu dám jen jednu hvězdičku. I nadále si ale myslím že SAW má už MOC přepracované "stroje" na zabití. V jednoduchosti je síla - vzpomeňme na první díl. Pro mě lepší průměr. ()

kajas

Pořád to samé dokola, mění se jenom oběti. Takovým zásadním problémem celé série jsou asi herci, kteří nedokážou ztvárnit sympatického člověka, kterému by divák v boji o přežití fandil. Musím se ale přiznat, že jsem se pobavila více než za minulé dva díly dohromady, a konec mě opravdu potěšil. ()

Dubro

Každý chvíľku ťahá pílku a túto jeseň ju potiahol Kevinko Greutert. Potiahol ju celkom slušne, no z radu veľmi nevybočil, len sa tak jemne vyklonil, aby vynikol v dave. Hlavne s úvodnou scénkou so slečnou Scream Queens z VH1. Musím však priznať, že tak, ako každé ráno je mi súdené vstávať do rachoty, čo ma vôbec nebaví, nebaví ma už ani každý rok čumieť na nejakú pílku a činím tak len z povinnosti. Hoci ani neviem ku komu alebo k čomu. Pokiaľ tomuto dnes už seriálu nedá niekto nový šat, ďalšie časti budú pozerateľné len za účasti sedatív. Skúsim Valetol. Pol kila. Zabaliť. ()

Eldrick

Vzhledem k tomu, že je to šestý díl, tak musim ocenit všechno to scénáristický vybruslení, jež tomu dává jakžtakž smysl a neni to pouze samoúčelný zabijení jako od dvojky. ()

honajz2

Tvl, tak tenhle díl byl - a nevěřím tomu, že to říkám - dobrý. Sice to obhajování Skládačkovi filozofie mi připadá hodně zcestné a hloupé a nějakým nelogičnostem se to stejně nevyhne, stejně jako zbytečným scénám, úvodní scéna a některé jiné jsou jak z parodie, ale jinak to šlape jak má, poprvé za šest dílů to dává nějaký smysl a snaží se to propojit všechny díly v celistvý příběh. Dokonce se tu objeví i dvě sympatické postavy (které teda dohromady namluvily max. 5-7 slov, ale i tak je to úspěch) a ten hlavní "hrdina", co prochází labyrintem, většinu času jedná i celkem logicky (!!!), což bych od téhle filmové série rozhodně nečekal. Podle mě je to ale tím, že buď za tím stojí dobrý režisér, nebo dobrý střihač. Nebo oba dva a povedlo se jim to natočit buď - v rámci série - celkem logicky a nebo se jim to povedlo tak dobře sestříhat, že jsem se na to nesoustředil. A poslední půl hodina je fakt hodně napínavá. Jinak z magora Hoffmana se stává čím dál tím větší magor, ale možná už by konečně mohlo být po něm... Nebo snad ne? Uvidím příště. Poprvé se dalšího dílu nebojím, ale přece jenom z něj nějaké menší obavy mám. Třeba z té série nakonec fakt něco bude. Silné 3* ()

HappySmile

Čtverka a pětka byly katastrofa, tohle už se vrátilo aspoň na laťku průměru. Holt max. 3 díly by stačily, ale obávám se, že se brzy dočkáme Saw XVI, pokud na to teda konečně diváci nepřestanou chodit (ale z vlastní zkušenosti musím říct, že člověk je holt tvor zvědavý a chce vědět, co teda vymysleli dál). Tenhle díl byl normální průměr. Tvůrci opět trochu pozměnili pravidla hry, což mě ale ze všeho nejvíc irituje, protože Jigsawovou filozofií bylo všem dát šanci přežít, což už se neděje. Chápu, že je potřeba dělat inovace, aby to nebylo pořád to samé, ale takhle ta série už dávno ztratila to, o co v ní původně šlo. STOP PLEASE! ()

rakovnik

Čekal jsem jen nechutnosti, kterých se mi dostalo bohužel hned na začátku. V postavách jsem se už po všech těch dílech moc neorientoval, ale mnohé flashbacky mi pomohly. I když mi spíše vadily, každopádně k doplnění příběhu se hodily. Myslím si, že film by fungoval i samostatně. V průběhu filmu nic nového, jen obměny způsobů možného usmrcení. Konec filmu byl překvapivý a rozhodně potěší, i proto slušné 3 ***. To je na šestý díl toho samého dokola stále dobré. ()

SallyZen

Tento díl se mi líbil více narozdíl od SAW 4,5. Ale dávám tomu stejné hodnocení, protože mi přišlo, že tady už vraždí lidi, kteří si to nezaslouží". SPOILER --> Například těch 6 pracovníků z firmy. Ano sice byli součástí hry toho Wiliama, ale oni vlastně za nic nemohli. Sice, to byli oni, kteří hledali ty chyby kvůli tomu pojišťění, ale celý to řídil ten Wiliam, stejně tak zbytečně zemřela i právnička apod... .KONEC SPOILERU. SAW mě takřka baví všechny díly, protože mě baví tahle série. Jináč Costas Mandylor je skvělý záporák, vůbec mi nesedí a to je dobře. 60% ()

O´Neill

Konečně můj první Saw na velkém plátně. Byl jsem velice natěšený, bohužel to na více než tři hvězdičky stále nemá. Všechny Pily (kromě jedničky) mají hodnocení stylem, že dáte tři hvězdičky, a nemůžete dát méně, ale ani více. Saw 6 toho není opakem. Děj ubíhá skvěle, hudba opět perfektní, bohužel však nco ztratilo z původní atmosféry ztratilo. ()

Petoss1

Možno menšie zmŕtvychvstanie, tejto už neoriginálnej série. Samozrejme, nástrahy sú to najlepšie, ale tentoraz aj samotný, zamotaný príbeh je pozerateľný a vyústi do zaujímavého konca. Po posledných dvoch spackaných dieloch viac než slušné. 65% ()

DruidKarel

847. hodnocený film: Je jasné. že stávající trend se snižující se kvalitou každého dalšího dílu, nenezastavitelný. Ale po totálních propadácích v podobě předchozích dvou dílů, je tohle docela milé osvěžení. hLAVNÍ NEPŘÍTEL A VRAH JE POŘÁD STEJNÝ ()

Juto

Saw 6 je oproti poslednému obrovským zlepšením. Príbeh bol zaujímavejší a zvraty boli celkom pútavé. Ako vždy sú pasce krvavé!!! 6/10 ()