Prianie smrti

• Slovensko Túžba smrti (viac)

Lekár Paul Kersey (Bruce Willis) má všetko, čo si len človek môže želať - zaujímavú prácu, krásnu rodinu a nádherný domov. S násilím sa stretáva iba na operačnej sále pohotovosti, kde pracuje ako chirurg. Jedného dňa sa však všetko zmení. Po brutálnom napadnutí v ich vlastnom dome jeho manželka (Elisabeth Shue) zomiera a dcéra (Camila Morrone) zostane v nemocnici ležať v kóme. Rúca sa mu celý svet a policajti len bezmocne krčia plecami, pretože podobných prípadov riešia denne desiatky. Hnaný túžbou po pomste, Paul berie zákon do vlastných rúk a ozbrojený vyráža do ulíc, aby nevinným životy zachraňoval a zločincom ich bral. Chicago má nového hrdinu, ktorý verí, že spravodlivosť ešte existuje. (Cinemart SK)

patient333

Solídne Bčko, tak troška Ctihodný občan ale pri zmysloch. Po dlhom čase pozerateľný Willisov akčný film, i keď miestami tie efekty zlomených krkov a rozmliaždeného mozgu patria skôr do minulého desaťročia ale okay. Je to taký film, ktorý vás prinúti rozýšľať nad kúpou zbrane, aby ste ochránili rodinu - teda hlavne ak ste američania. Ale celkovo si myslím, že to bolo zaujímavo poňaté. ()

Qwat

No jo no, Eli Roth prostě není dobrej filmař, to jsme věděli. Člověk tomu chce fandit, chce fandit těm hodným, co vyřídí ty gaunery, ale jde to těžko. Chybí tomu lepší scénář, režie, atmosféra. Prostě akční béčko, odpočinková střílečka, a protože jsem tomu fandit chtěl, tak jsem těch 50% zaokrouhlil na 3 ***. ()

hmyzovrah

Je vidět, že Willis to v sobě stále má. Film mi malinko připomíná vyvoleného. Film se rozjížděl pomalu, ale postupně nabral na tempu a Willis na konci zcela dominoval. Sice je to béčko, ale sec sakra dobré béčko. ()

Rorschach_SK

"Kto si? - Tvoj posledný zákazník." Bruce Willis je späť a ako lidl Punisher, taktiež po traumatickom zážitku, znižuje kriminalitu v jeho meste. Uveriteľné? Nie. Aj keď mám Bruceho rád, ťažko mu môžem veriť úlohu po tom, čo som ho videl vykynožil teroristov naprieč USA. Na drámu je to málo dramatické, na akčný film zas ten akcie veľa nie je - ako 5 krát vyluhovaný čaj. ()

Marwin3D

Evidentně a očividně je to tady samej mentál.. kterej si ani v nejhorším případě nedokáže představit.. natož prožít.. takovouhle situaci.. Banda dementních naivních intelektuálů.. který si myslí.. že se jim nikdy nic takovýho nemůže stát.. protože svět je naprosto bezpečnej a plnej zákonů.. nebo.. že jim pomůžou policajti a nějakej zázrak.. Takže už se proberte!!! Svět je zlý a krutý místo!!! A pokud chcete někdy něco takovýho přežít.. musíte se na to připravit!!! Absolutní meganářez.. naprostý souhlas a přání smrti všem těmhle zmrdům na celým světě!!! Oko za oko.. Kat za Kata!!! 5*!!! ()

Foltest

I když je film prezentovaný jako akční, přestřelek v něm příliš není. Dějově také nic moc, protože hrdina se ke všem důležitým odhalením dopracuje prakticky náhodou. Vlastně ani nevím, proč se mi to nakonec poměrně líbilo. Podprůměrný film. ()

funesfilm

Iná, novšia verzia staršieho filmu s Charlesom Bronsonom. Opäť tá istá zápletka. Otec, manželka, dcéra a gangstri. Už to pomaly prestáva byť zaujímavé. A čo vari nemôže byť ohrozený manžel či syn? Asi nie. Po dlhej dobe však Bruce Willis tak, ako sme ho poznali z 80. a 90. rokov minulého storočia. Už len za to, je moje hodnotenie lepšie. ()

UnCool

Úžasně jednoduché klišé, typicky béčkový příběh. Ale sakra zábavné áčkové zpracování. Bavil jsem se od začátku do konce. Trochu jako Payback s Gibsonem. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Pokud chceš opravdu chránit to, co je tvoje, musíš to zvládnout sám..." Bruce Willis jako lékař Paul Kersey, kterému se během chvilky rozplynul celý svět. Když není doma navštíví jeho dům lupiči, kteří mu zabijí manželku a dceru dostanou do kómatu. Bruce se poté změní v bezcitného mstitele a začne po nocích střílet kriminálníky a násilníky. Nutno podotknout, že nejde o typický akčňák, prolínají se tu i prvky dramatu a dějová linie celkově nese větší váhu než ta se střílením a honičkami. Ovšem určitě potěší nestárnoucí Bruce Willis se zbraní v ruce a s kapucí přes plešku, když si vyráží zchladit hněv na pár gangsterech. Akce je se spoustou krve a pár nechutnostmi. Ve výsledku se jedná o senzační film, kterému 5* nedám jen proto, že existuje originál, který má lepší atmosféru. - 80%. ()

bkf1

Nečekal jsem, že Willise uvidím v něčem, co má "kvality" nějakého, při nejlepším, TV-filmu a ještě navíc spíše trochu podprůměrného TV-filmu snad německé nebo české produkce. Úplný odpad to není, ale víc než 30% si tato velmi levná nuda prostě nezaslouží. ()

r3musko

V 90tych rokoch by to bol hit. Bruce je najskôr dobrák, potom drsňák a nakoniec zaze dobrák. Film si s logikou ťažkú hlavu nerobí a aj vďaka tomu je to veľmi príjemná jednohubka. ()

LEFTFLANK

No to sa tu zase zoradila partička ***, ktorý to zodpadujú lebo BTW a bla bla bla. Ja som sa sakra po čase opäť bavil! Áno, klišé sem, predvídavosť príbehu tam a čo? Konečne to nie je blbé ako F&F, Bruceov doktor nie je až tak superchytrý, ale dosť chytrý aby postrielal a postrelil dosť blbov, ktorých iq ťažko preshuje hranicu 50 bodov, za účasti aspoň nejakého tréningu, nie je to ako mnohí napovedajú z "luzra SWAT". Zjavne mnohí očakávali príliš veľa, a tak boli sklamaný. Ja naopak som čakal príliš málo a som spokojný nad mieru. No nie je to žiaden starý etický western o konaní dobra. Ono to dobro si proste dnes občas zašpiní ruky, ale má chrbticu na správnom mieste. Nenechajte sa odradiť. Vypnite mozog na pol plynu a užijete si super takmer old school film. 75% ()

Hansolo35

Oproti původnímu démonickému Bronsonovi je tenhle remake bez chuti a zápachu. Willis nemá koule, což mě dost překvapuje. Vždycky jsem ho měl za drsňáka. Bohužel korektní Hollywood se už bojí natočit něco fakt drsného. Na tomhle snímku je to hodně vidět. ()

Mily

Některé scénky jsou vtipné a příběh o pomstě pochopí každý... Přesto dávám 3 hvězdy, jelikož mě film bavil. ()

pepazapo

Obstojný remake s Brucem Wilisem jeden z mála filmů s wilisem na .který se dá koukat a nemáte pocit že film natočil někdo za tři týdny děj má hlavu a patu a mě se celkem líbil. ()