Prianie smrti

• Slovensko Túžba smrti (viac)

Lekár Paul Kersey (Bruce Willis) má všetko, čo si len človek môže želať - zaujímavú prácu, krásnu rodinu a nádherný domov. S násilím sa stretáva iba na operačnej sále pohotovosti, kde pracuje ako chirurg. Jedného dňa sa však všetko zmení. Po brutálnom napadnutí v ich vlastnom dome jeho manželka (Elisabeth Shue) zomiera a dcéra (Camila Morrone) zostane v nemocnici ležať v kóme. Rúca sa mu celý svet a policajti len bezmocne krčia plecami, pretože podobných prípadov riešia denne desiatky. Hnaný túžbou po pomste, Paul berie zákon do vlastných rúk a ozbrojený vyráža do ulíc, aby nevinným životy zachraňoval a zločincom ich bral. Chicago má nového hrdinu, ktorý verí, že spravodlivosť ešte existuje. (Cinemart SK)

Yamatosan

Jsem ani nezaznamenal, že má klasika tento remake. Eh, co na to říct? Zas jeden remake, co svět nepotřeboval. Je to sice film z dob, kdy ještě Bruce zvládl opravdu hrát opravdu hlavní postavu, ale už je to taky dost to, čemu říkáme willisovka. Ten film je tak nudně bez nápadu, záporáky jsem doslova nerozeznal jednoho od druhého, děj se posouvá od jedné náhodě ke druhé (OMFG, ta bowlingová koule!), je to bez čehokoliv, co by zaujalo. No a Willis to sice ještě uhrál, ale už je hodně vidět, že to tam není. ()

Bragi66

Revenge film bez zvláštního výrazu. Pomalý rozjezd a není moc nápadité. To třeba dobře postavený film Uprchlík (a to je z roku 1993), to je jiná káva. ()

NEOONE odpad!

Pokusím se dát dohromady všechno, co mě na tomto filmu nějak emočně zasáhlo, překvapilo, pobavilo, upoutalo, vtáhlo do děje, donutilo někomu či něčemu fandit nebo zaujalo vizuálně, tak tady to je: . ()

evita_

Trochu som sa obávala filmu s Brucom Willisom, ale napodiv príjemne prekvapil...miestami vtipné a miestami extrémne brutálne, kedy som sa na to dokázala pozerať len cez prsty a túliť sa k spoločnosti v kine, aby sa som sa cítila fakt bezpečne...povedala by som, že úplne dokonalý a ideálny film na tretie rande :-) ()

mdf

Klasické Přání smrti a nebo 96 hodin a jiné to určitě není. Už velmi ohraný námět,má stále velký potenciál,který se dá využít.Tady je po dlouhé době vidět bývalá akční hvězda Bruce Willis,ale nic převratného se neděje a jeho hvězdná léta už jsou asi už dávno pryč.Prostě úplně normální béčkový thriler s malou,ale dobrou akcí,který mi v hlavě nezůstane. ()

ProchySBK

Bruce Willis trochu v jiné poloze a přesto tak jak ho známe. Občas něco nevyjde, občas to totiž připomíná naše životy.. Ale jde si za svim, tak jak to umí a tak jak to naučil všechny dnešní hvězdy akčního žánru.. Díky za fajn film. ()

Horal.P

Jo, není to na 5 bodů, ale na 3,5 ,ale stejně jsem dal 5 , protože po dlouhé době vidět Bruce Willise v akční pecce, je zázrak. Jen netočit dvoku, trojku atd... JInak fakt parádní zábava na jeden večer :-) ()

VincentB.

Vzatie spravodlivosti do vlastných rúk. Námet ktorý nikdy neomrzí. Každý tajne túži potrestať zlých a zastať sa nevinných. Bruce Willis nie je ani zďaleka môj obľúbený herec ale táto rola mu sadla perfektne. Príbeh je veľmi jednoduchý, postavy a motívy sú jasné. Proste dobrý nadpriemerný holywoodsky akčný krimi triler. Čo mi vadilo boli menšie nejasnosti, ktoré mi trochu zbrzdili užívanie si deja. Napríklad kto je bradatý chlapík, ktorý s nimi oslavuje a má dobrý vzťah s mladou dcérou. Jej starý frajer? Je to jej strýko. (možno moja nepozornosť?). Ďalej ako vedeli, v shope s kradnutými vecami, že je to TEN doktor? (moja nepozornosť?). Chcem oceniť tzv. neviditeľné efekty. Všetky roztrhnuté hlavy a podobne. Bol to maximálny realistický dojem. Film splnil presne to čo si dal zrejme za úlohu a preto hodnotím 90%. ()

viax

Milý, zase se kouknout na Willíska, jak jde proti zločincům. Škoda jen, že léta běží a už se musí fyzicky šetřit, nepobíhá bosý po skle a neskáče z letadla... Ale stejně jim to nandal. Go and be smart, baby! Jupí! ()

KcarlosK

Nikdy jsem nepochopil smysl remakeů. A to i po více než 40ti letech. Přesto je fajn vidět Bruce v roli, v které ho máme nejraději, že? ()

honza.kuzel

Bez velkých očekávání naštěstí nemůže dojít k velkým zklamáním. Tak nějak to platí i pro tento film. Od začátku do konce celkem předvídatelné (rozuzlení, guns shop, ..) a naivní (aneb jak se z chirurga stát chladnokrevným zabijákem snadno a rychle). Bruce celkem v pohodě, především vzhledově - na svůj věk vypadal dobře. Hrát až zase tak moc neměl co, jako většina herců v takto jednoduchém filmu. Spíš na odpočinutí nebo jako kulisa - při snaze o plnohodnotné sledování může začít nudit. ()