Běžný den v kanceláři se promění v děsivý boj o přežití poté, co 80 zaměstnanců kolumbijské společnosti Belko v Bogotě zjistí, že jsou pěšáky ve smrtící hře. Zatímco jsou uvězněni v budově, hlas z interkomu vyděšeným pracovníkům oznámí, že musí být během třiceti minut dva z nich zavražděni. Poté následuje další ultimátum. Z přátel se stávají nepřátelé a vznikají nová spojenectví, neboť na konci zůstanou naživu jen ti nejsilnější. (Cinemax)

Martin741

REziser Greg McLean ma nazhavil roku 2005 filmom Wolf Creek., Z toho som odvaleny, tak to bolo dobre. Potom trochu zakopl s Wolf &Creekom 2, to alemne nevadi, od prirodzenia som tolerantny. Tomuto proste musim dat 80 % nech a deje co sa deje. Uz uvod v style - "Zabili by ste niekoho keby to malo znamenat vase prezitie" je kvalitny. Potom nasleduje klasicka brutalna strasidelna hororova jazda. Objavene vdaka tomu, ze filmovu teoriu som uspesne vymenil za filmovu prax : 80 % ()

Vyhy

Mám rád podobná béčka, která sice úplně nezaujmou dialogy nebo skvělými efekty, ale diváka to zabaví, místy šokuje a hlavně to má neotřelý nápad. Známí herci, krásný soundtrack, brutální řežba a občas inspirace do našich kanceláří :). Za mě spokojenost. ()

William_

Taková akcička by mohla čas od času proběhnou i u pár kancelářských budov tady u nás, co říkáte? Každopádně film Vám dá přesně to, co od něj očekáváte. Finální řezačka opravdu stála za to. ()

bourec

Jasně rozdaný karty,slušně obsazený,a i když přitlačení na pilu krvavosti by neuškodilo,tak film natočenej drsně,reálně co se týče psychiky jedince.McLean mě neskutečně nasral filmem Darkness,ale tady si spravil reputaci,a u mě zabodoval.Ty s hodnocením vodpad bych taky hodil do davu v podobný situaci,asi by se za pár sekund posrali.80%. ()

dubinak

Velice slušná napínavá záležitost s charakteristickými postavami, dobrou pointou a ještě lepším závěrem. Kdybych měla vytyčit zápory, asi řeknu, že se jede hodně rychle na počty mrtvých a to je asi tak všechno, Víc má Belko totiž kladných vlastností. Například, že postavy jednají v rámci možností docela logicky, jsou sympatické, stopáž krásně odsýpá, příběh drásá nervy a navíc netradiční konec si žádá řádné ohodnocení a to jest čtyři hvězdy, protože Belko je opravdu kvalitní "experiment". ()

C0r0ner

Kdo nemá rád brutální násilí ve filmech, na tohle nemůže koukat, protože vybuchující hlavy, nože v tělech, sekyra v ksichtě v plném záběru a mnoho dalších chuťovek rozhodně nechybí. Scénář pár mušek měl, ale jinak je to parádně narafičená taškařice plná mrtvol, která utekla jako nic. 85% ()

fugazi

Scénář, kde má umřít 80 lidí v jednom kanclu snad ani neni možný natočit nudně. McLean to ovšem dokázal a posral všechno, co James Gunn vymyslel ... 4/10 ()

Pajky3

Solidní napětí, rychlé tempo a několik povědomých obličejů potěšilo nejvíce. Zajímavý nápad, který mohl být ještě o dost zajímavější, ale i tak obstál na výbornou a udržel si mou pozornost od začátku do konce. Jestli se mi něco nelíbilo, tak zbytečné detaily (sekera, sešívačka), protože nebyly třeba. ()

Gaaron

Gunnovina až na půdu (což je fajn), která by ale potřebovala výrazně přitvrdit buď v humoru (který je tam aktuálně spíš ukrytý v odkazech, což je taky fajn), nebo v gore. Takhle na Gunna nezvykle a zbytečně zastaveno napůl cesty. ()

PROCESOR

Tak to bylo docela masíčko. Myslel jsem, že tam bude více psychologie, ale stala se z toho čistá řezničina a takové  filmy moc nemusím. I když vím, že podobný motivy jsou dneska moderní viz. úspěch seriálu Hra o oliheň. Vlastně jsem to dokoukal s určitým sebezapřením abych věděl, jak to skončí. ()

Juto

Najsilnejšou stránkou tohto filmu je jeho premisa. Existuje toľko možností pre tento zábavný, satirický pohľad na to, čo ľudia dokážu spraviť v určitých situáciách. Film ponúka plný skvelých možností, kde sa môže posunúť.  Väčšinou však zostávajú len možnosťami. Scenár nie je zlý pre svoj žáner, ale nemyslím si však, že prevedenie tohto scenára bolo také dobré, ako by malo byť. Postavy, ktoré sa rozhodovali a rozdeľovali do skupín, mohli byť fascinujúce a strhujúce, no nedosahovalo to úroveň, akú by malo mať. Série zabíjania by mohli byť skvelé na sledovanie, ale nakoniec je to dosť rutinná a nevýrazná záležitosť. 6/10 ()

laik_60

myšlienky takýchto pokusov a experimentov sú hodne myšlienok nacistických koncentračných táborov. A nieto robiť z toho zabavný "hororový film". :( ()

KajusaK

Za mě moc ohrané, takových filmů s tímto koncem jsem viděla alespoň 10. Předvídatelné od začátku. Pár scének bylo top, ještě s podkladovou hudbou ale slabé 4*. ()

majo0007

Jakožto zdejší hororový kokot hodnotím tak: koncept odkukaný z Battle Royale (miesto ostrova je budova), lováše ako z Hunger Games to nedonese. Potešilo aspoň skromné gore. Škoda, zajtra zabudnete. Opäť sa potvrdila stará pravda - trailer je lepší než film! ()

Deyw

Hmmmm...tezko hodnotit..sou to takovy hodne silny 3 hvezdy, ale kdyz sem stedrej tak tomu napalim 4, protoze napad dobrej (tleskam gunne!), napeti, postavy bavi jako svine a pointa a hlavne ten zaver, predcasny finale je strasna kravina to sem si rikal doprdele..ale pak samotnej zaver to uplne rozsekne, coz sem necekal a spadli me trencle..jinak herci pecka.. rooker si odskocil ze strazci toho nepocitam, jinak goldwin pekelnej - starsi 60ti let ke zdi! :D a mcginley famozni :D bavilo jak svin! :) ()

URBAN

V celku ošemetné toto hodnotit. Je to dobře zpracovaný horor, jenomže mohl nabídnout více. Úkoly mohly být trochu jiné a psychologie postav byla tady dobrá, ale jen dobrá a když je to hlavní na čem film stojí by se na tom mohlo zapracovat a závěr mě spíše zklamal, když kolem toho byl celou dobu oblak tajemna. ( 9.7.17/MAC ) ()

HorrFi

V extrémních situacích když jde člověku o život, tak myslí v první řadě hlavně sám na sebe a až pak přichází na řadu ostatní a z člověka do kterýho bysme to neřekli se najednou může vyklubat někdo úplně jinej a o tom přesně byl Belko experiment.. oceňuju solidní tempo, sympatický postavy a celkovou myšlenku tohohle filmu.. ()

Cedr

Nenáročná oddechovka s typickou anime/manga/VN zápletkou. Technicky vzato se film dotýká i zajímavých témat, ale vzhledem k tomu jak je scénář prezentován, je těžké je brát vážně. To však neubírá na zábavnosti filmu. John C. McGinley je super ve své roli. ()

Khumbac

Gore-psycholog-thriller. Nejlepsi postava byl ředitel, hlasem a charismatem. Dementnost scénáře s čipem do hlavy...Tak co vážení necháte si voperovat čip do hlavy např. za plat 10000kč? Nad bezmyšlenkovitým výletem od reality se to skoro ani nedalo, škoda, slabé tři hvězdičky. ()