Běžný den v kanceláři se promění v děsivý boj o přežití poté, co 80 zaměstnanců kolumbijské společnosti Belko v Bogotě zjistí, že jsou pěšáky ve smrtící hře. Zatímco jsou uvězněni v budově, hlas z interkomu vyděšeným pracovníkům oznámí, že musí být během třiceti minut dva z nich zavražděni. Poté následuje další ultimátum. Z přátel se stávají nepřátelé a vznikají nová spojenectví, neboť na konci zůstanou naživu jen ti nejsilnější. (Cinemax)

Hedy

Klasický den v kanceláři se ukáže být celkem zvláštním místem pro takovou nevšední hru. Co si to nalhávám. Hra takového formátu se objeví minimálně jednou do roka. Skupinka kravaťáků je uzavřená v kovové krychli a je jim řečeno že se musí zabít jinak budou zabiti. To se ovšem nelíbí některým zaměstnancům a rozhodnou se proměnit kancelářní budovu na Dóm hromu. Bohužel ze všech hráčů jsou nejsympatičtější vrazi, takže i přes to že jsem si je oblíbil ze všech nejvíc tak se prostě musím smířit s tím že ke nakonec umřou. Já patřím k těm lidem kteří v takových filmech fandí tomu kdo chladnokrevně povraždí největší počet lidí. Jsem jednoduše maniak co přeje vrahům vše nej. Jediné co kazí tento film je fakt že hlavní postava kterou si máte oblíbit je ukňouraný, tupý, ubrečený posera který se stane drsňákem na posledních 10 minut filmu. Jinak mi absolutně znechutil celý film a toužil jsem aby to byl on jehož mozek vymaluje bílou stěnu. Naneštěstí se tak nestalo a já jsem byl v podstatě celý film konstantně nasraný protože jsem toho kreténa nemohl vystát. Film je tisíckrát zopakovaná hra na zabíjenou. Vyšlo to jenom v Battle Royale pak už každý film šel tak nějak do sraček. Tenhle film je jediná výjimka a je krom hlavní postavy skvěle zpracován jak z hlediska efektů tak z hlediska atmosféry a děje. Kdyby byl hlavní postavou chladnokrevný maniak s pistolí tak bych bez váhání dal filmu pět hvězdiček. Místo toho musím překousnout nutkání dát filmu tři hvězdičky kvůli hlavnímu velečurákovi. Dávám čtyři ale jen tak tak. ()

johnsnow

Gunn sa s tým teda nesere a servíruje tu poriadny krvák, síce to prvú hoďku má slabší rozbeh ale ku koncu to naberie na divokosti a koniec vnadí na pokračovnaie tak uvidí sa ale skôr nie ako áno, aj keď ja by som ho privítal. 4* a plusom je aj pekná hlavná hrdinka. ()

Vikta odpad!

Snad nikdy jsem si nepřál tak moc, aby všichni ti xichti co nejrychleji vychcípali... Nesympatickej cast, otřesnej scénář, do očí bijící nesmyslné chování - film jsem protrpěl... ()

soviczka

Solidní team building...:D Každý korporát je vlastně sociální studie a psychologická sonda do duše všech rukojmích... eee... tedy zaměstnanců. Tuším, že umění zabít držákem na lepící pásku by se ještě někdy mohlo hodit. A dávám plusové body za Rusalku. ()

adamix

Squid Game ma rozmaznalo. Vidieť tento film pred juhokórejskym hitom a s prepracovanejšími postavami, na ktorých by mi skutočne záležalo, keď im kolega vystrelí mozog z hlavy alebo prerazí lebku skrutkovým kľúčom, určite by to zanechalo vo mne väčšiu stopu. Casting ale fajn, vtipný úvod nahliadajúci na bežný život na pracovisku som si užil, akcia taká stredná. Ale zmysel toho experimentu je rozhodne zaujímavý a nikto z nás by ho nechcel zažiť na vlastnej koži. Lepšie 3*. ()

RafaKrakal

Zajímavý námět a drsném sociologickém experimentu, velmi dobrá akce a za mě docela překvapivý závěr. Belko experiment je trochu kříženec Saw a Escape game, ale velmi dobře fungující a pokud chcete sáhnout po nenáročném, ale přesto ne hloupém filmu, je to za mě ideální volba. ()

DonBraso

Přesně před měsícem jsem viděl Battle Royale a teď tohle,nemalá náhoda inu.Od režiséra Wolf Creeku jsem nečekal těžkotonážní zvraty a namáhání mozkových blan,což se zde ukázalo jako pravda pravdoucí a kupodivu to bylo dobře.Dalo by se namítnout,že z tohohle se dalo vytěžit opět o něco více,což samozřejmě dalo,ale koncept vyvraždění za pár minut to splnilo měrou vrchovatou.Nejhorší už jsou ty počty,kde se zase zbytečně kupí chyby.Z fleku vidíte,že tolik zaměstnanců tam není,pak se z toho ještě začne dělat hra,kdo nejvíc zastřelil či poslal někoho k šípku v dalším bodovým žebříčku,který naprosto nedává smysl,protože by tam nakonec muselo být lidí tak 30 a né přes 80 o čemž nás tajemný hlas přesvědčuje.Tohle jsem nepřekousnul jak takovou blbůstku někdo nedokáže vynulovat.Režisér asi rád si honí ego,že když řeknem 80,tak je to lepší než 40,protože to zní vyjímečně. Nezní!Samozřejmě pár známých herců tu najdeme,chvilku slušný gore,nápad už známe,přesto nebyl špatný,jen opět chyběla nějaká věc,proč se tohle děje.Otázky a odpovědi,tak to tenhle film vážně není.Selekce odpalovacích hlav je dobrý mementum v první části,pak už je to jakási režisérská berlička v neinvenci,což opět činí ten nesmysl,že někdo napsal do námětu,že tam bude tolik zaměstnanců.Přesto všechno já se docela bavil,mělo to říz a jako bezmyšlenkovitá akční budovní ruská ruleta z Bogoty nebyla vůbec špatná a celou dobu jsem myslel,že hlavně skončí úplně jinak,ale to jsem se sakra spletl,tady prostě scénář nebyl:)70% ()

sabo5

Super film z pořádnou porci brutality a krve která se mi líbila. Film měl geniální nápad který se povedl a možná bych dal i 5* kdyby se hlavni postava Mike nechoval jak blbec za celý film jsem si přál aby zemřel nejhorší smrtí a nic sry za spoiler ()

Bajislaw

Osmdesát úředníků dostane za úkol navzájem se povraždit, pročež se navzájem povraždí ve víceméně neprediktabilním pořadí. Ano, je to docela nuda. ()

srolyma

Slušný survival, taková Hunger games pro dospělé. I s tím, že vítěz soutěže je už od začátku více než jasný. My úředníci oceníme zabíjení pomocí kancelářských potřeb. Velmi inspirativní. ()

cerdax2

Nastoupis do firmy, dostanes vlastni kancl, byt a auto, prvni den jako z raje, ale pak se z amplionu ozve hlas, ktery Ti ten den zmeni v peklo. ()

J.Mayen

Typicky pro jihoamericky staty, je to presne jejich styl. Snazi se hojne obsazovat spis bily herce, v USA a zapadni Evrope je to spis naopak. Celkove myslenka nebyla spatna,ale byla zkopirovana (Escape Room, Experiment apd.) Velky zklamani z logiky chovani ucastniku, chapu ze scenar neovlivni, proto chyba ve scenari. Je tu jeste spousta veci, na kterych se musi zapracovat/pridat. Dve hvezdy za slusny gore. ()

jack_scott

Velmi originální vyvražďovačka, která se jen tak nevidí. Jako člověka z korporátu mě z toho lehce zamrazilo. Lidi jsou různí, a nejde komukoliv věřit. Námět každopádně řácky šílenej, provedení a herecké výkony slušné. 80%. ()

moriero

Pointa na konci mi přišla hodně béčková, ale jinak jsem se maximálně bavil. Mělo to drajv a trefné obsazení. Některé tváře už jsem jako kancelářské krysy viděl v jiných filmech, takže mi jako tyto nové postavy připadaly ještě trefnější. Nemělo to slitování a některé popravy byly skutečně brutální. Španělské verze klasických pecek zněly krásně úchylně a taková předělávka hitu I will survive na začátku - tak to už byl úplný výsměch jejich osudu. Moc mě bavila ta nejnovější a nejvystrašenější zaměstnankyně. Scéna objetí na výtahové kabině neměla chybu. Za mě 80%. P.S. U nás v práci bychom po sobě šli hned po první výzvě. ()

hony23

Nebudeme si nic nalhávat, zápletka originální není. Zavřít skupinu lidí do uzavřeného prostoru s nechat je se navzájem pozabíjet, to už tu bylo mnohokrát. Za zpracování ale musím dát palec nahoru, děj hned od začátku nabere slušné grády a protože tuto vybíjenou hraje 80 lidí a brutalita je solidní, tak na nudné chvilky nezbyde čas. Třešničkou je solidní soundtrack s chytlavou hudbou. ()