Neporaziteľný: Vykúpenie

• Slovensko Neporaziteľný 3: Vykúpenie (viac)
všetky plagáty

Odvtedy, čo ruský trestanec Boyka (Scott Adkins) utrpel v drsnom súboji vážne zranenie kolena, už, žiaľ, nie je obávaným bojovníkom, akým býval... Vlastne je už dobrý akurát tak na to, aby v base čistil záchody, takže mu rozhodne niet čo závidieť. To sa však zmení v momente, keď sa dozvie, že sa chystá nový vražedný turnaj väzňov, ktorého sa zúčastnia len tí najlepší bojovníci z rôznych kútov sveta. Boyka totiž vie, že práve účasť na turnaji a prípadné víťazstvo mu môžu opäť vrátiť jeho hrdosť, postavenie a možno dokonca i vytúženú slobodu. Presne tú má totiž víťaz turnaja prisľúbenú ako odmenu... (TV Markíza)

Deyw

Bože...ten Boyka je neuveritelnej rubac...super film...luxusni fighty..obsazeni super..nic lepsiho me vtomhle roce asi nepotka..uz se tesim na dalsi dil nevim proc,ale v jinych filmech je mi adkins nesympatickej mam ho zafixovanyho jako Boyku..lets go boyka u mě absolutní špička žánru.doporučuju všem ! ()

okkac

A do třetice to nejlepší. Boyka jako hlavní a více kladný hrdina a do toho turnaj mezi věznicemi, takže je film zápasy narván vrchovatě a každý souboj je lahůdkový. Jak s Lateefem, tak i se záporákem Zarorem. ()

tom88

Pokračovanie slušnej rezby a tentokrát bez Whitea, ale za to s klaďasom Scottom Adkinsom. Opäť je to iba béčko s chabým obsahom, ale zato skvelými bojovými scénami, ktoré nadchnú a zdvihnú pozornosť diváka. Dialógy nie sú pútavé, dohromady sa nič moc nedeje, klišé ako sa patrí. Hlavne, že je sa na čo pozerať. Rus, Amík, Kolumbijec a Brazílčan sú proste super. Lateef Crowder mohol síce dlhšie pobudnúť na plátne, ale predviedol svoje divadlo. Celkový dojem nie je zlý, no aj tak by som dal najradšej priemernejšie hodnotenie. Dvojka s Whiteom sa mi páčila o niečo málo viac, no trojka má predsa o niečo lepšiu úroveň. 70% ()

panMartin

Jo jo takový filmečky mam strašne rád kde lítá krev rozbíjí se čelisti v ringu. I když jednoduchý film ale každej boj jsem si 100% vychutnal. Řeknu jen že bych nechtěl jít s Adkinsem do ringu když jsem viděl jeho proporce. ()

HorrFi

Film kde je zbytečný hodnotit děj, scénař nebo režii, souboje byly perfektní a to si myslim že je hlavní, pro mě nejlepší UNDISPUTED ()

URBAN

Tady tentokrát nešlo o příběh kdepak , ale o to kolik padne ran a světe div se ono to funguje i přesto že to v podstatě na ničem nestálo a nemělo žádné pevné základy . ( 22.1.14/MAC ) ()

SeanLSD

Adkins bol dostatočne dobrý na to, aby sa mohol premlátiť na stranu Dobra - a pritom nemusel ignorovať svoju minulosť, čo je v tomto žánri oproti 80. rokom náramný vývoj. A tak si po vzore svojho idola Jeana-Clauda mohol natočiť svoj vlastný SÚBOJ CTI. ()

matezzz

Plné hodnocení vyloženě za tu báječnou akci, které je nám servírována obrovská porce. Děj plný klišé mi tady nevadil, naopak, k takovému filmu pomalu i patří aby člověk nemusel přemýšlet a naplno si užil bombastické souboje. UPGRADE: Teď, když jsem viděl dvojku, těch 5* je ještě pevnější. ()

JaT

-Nic jsi mi nedlužil. -Jo, dlužil. -Tam odkud jsem, není ani hovno zadarmo. -Tam, odkud jsem já, bylo všechno zadarmo. A všechno to byly hovna. ()

miguel_111

Čo sa týka deja tak ten je taký otrepaný, že človeku sa s toho všetkého až mozog zastavuje, ale budiš. Z parchanta, ktorým Boyka bol sa stáva "svätoušek" to tiež nevadí tak budiš, ale to, že sa Boyka nakoniec spriatelí s ukecaným čiernim "Amikom" to už bolo fakt dosť veľa, ale beriem a vôbec mi to nevadí, kedže v tomto filme o tieto veci vôbec nešlo. Čo sa týka bojových scén tak tie boli bravúrne zvládnuté a suprovo natočené na Number 1. Pre mňa 80% ()

trojtmberk

Já musel projít dveřma do minulosti. To už vážně tak docházeji nápady, že je potřeba se vracet o dvacet let zpátky a pokoušet se probouzet něco, na co se už tenkrát dalo koukat jen se sakra velkym nadhledem? Prd pocta starejm mlátičkám, jenom pár steroidama vyhnanejch, fixama pomalovanejch a zamračenejch chlapů s ruskym přízvukem se hodinu a půl řeže. ()

Saraph

Většinou vídáme hlavního klaďase probíjet si svou cestu leckdy i ve filmech na pokračování, od čehož však Undisputed upustil a udělal z hlavního rivala, záporáka, toho hodného a sympatického človíčka. Jestli jste viděli dvojku, určitě jste byli seznámeni s tím, jaký tvrďák Yuri Boyka byl. Kdo by do něj tu přeměnu řekl. :) Samotný příběh nebyl nijak komplexní, držel se přibližně stejného námětu jako ten předchozí, což byla dle mého názoru správná volba. ()

Jizni Tlapa

Ač považován za fanouška všech mlátiček, tady se přiznám bez mučení,ukupnutí palice a bez úderu z otočky ve výskoku ,že jsem měl veliký problém dokoukat toto, dle mého názoru podprůměrné béčko!!Jedna hvězda v hodnocení je za kameru a způsob natočení akčních scén. Zbytek hnus a bída. Opravdu veliká nuda prošpikovaná nudnými dialogy, bez zápletky, bez charismatické akční hvězdy. Scott Adkins a jeho neměnný "herecký" výraz ve tváři v každém záběru by opravdu zasloužil pěst. Špatně. Jestli z toho režisér Florentine chtěl udělat grotesku (a to doufam,že ne), pak ani tak se mu to rozhodně nepovedlo! ()

Mrkvič

Oproti druhému dílu se ubralo na efektivnosti soubojů. Jejich trapnost je menší, ale choreografie zase horší. Nýmandi čekající na ránu. To z toho fakt někdo může být tak odvařenej? Celý film jsem si říkal, že se aspoň vynechaly trapácký rozumy sešlejch dědků od vedle, ikdyž rozumy amíka byly podobně traumatizující. No a nakonec nakládačka, zranění a ještě dav skandující odpadlíka. To už se nedalo vydržet. Aspoň že mezi všema postavama bez charisma ční Adkins a Ivanir. Díky nim jsem to dokoukal jen s jedním usnutím. ()

viperDavid

Třetí díl ze série je zdaleka nejlepší. Perfektně provedené scény, hnusný ruzský kriplové s kopem jako od medvěda. Kérky od prdele až po xicht ;) A nakonec i tomu zmrdovy z jedničky začnete bez milosti fandit. ()