Správať sa zle k svojmu okoliu sa nevypláca, o čom sa presvedčí aj drsný hokejista, ktorý musí za trest jeden týždeň plniť povinnosti tajomnej Zubnej víly... Derek Thompson je bývalá veľká hokejová hviezda. Hokeju síce zostáva aj naďalej verný, ale na ľade teraz slúži ako „zúbková víla" – s obľubou vyráža svojim súperom zuby. Pre zranenie sa mu totiž príliš nedarí, a tak svoju zlú náladu dáva každému patrične najavo. Keďže je pragmatik, sú mu ľahostajné nádeje a sny malých fanúšikov. Derek neverí na žiadne zázraky a je k deťom kruto otvorený. Jedného dňa takmer presvedčí Tess, dcérku svojej priateľky Carly, že žiadna Zúbková víla neexistuje, a tak je zbytočné ukrývať vypadnutý zúbok pod vankúš. Trpezlivosť dôjde nielen Carly, ale vzbudí to aj veľkú nevôľu v rozprávkovej ríši. Preto Derek dostane špeciálny trest – na jeden týždeň je premenený na Zúbkovú vílu so všetkým, čo k tomu patrí.  Nesmie však porušiť žiadne pravidlá, inak zostane raz navždy Zúbkovou vílou... (TV JOJ)

Danny F.

Hahaháá, to byla opravdu super komedie. Hodně pobaví. Dwayne Johnson by se měl držet drsnějšího žánru, ale i přes to jsem jeho osobu v tomto filmu přehlížel a vychutnával jsem si humoru jako by sem patřil. 70% ()

Brain-D

Dětská kravinka, která i přesto že je to jedna z rodinných komedii, kde ze sebe dělá "The Rock" největšího blbce, tak mě i tak bavila. ()

zigíš

takže za prvé: zúbková víla môže byť klíďo aj chlap, jedna sa dokonca volá ziggy (!) a dealuje čarovný prášok neviditelnosti a smršťujúcu pastu. za druhé: dwayne ´the rock´ johnson je v komediálnej polohe boží. za tretie: no, už vlastne nie je ..výborná komédia:) ()

Kurikmoon

Strašné kliše, more gýču pochovali všetky svetlé momenty. Ak nemáte chuť na niečo naozaj mimo, tak nepozerajte. Ale boli dva dobré momenty. Tooth fairy skok Johnsona z balkóna, to som mrel. A malá Tess. Hlavne v závere, keď zisťuje, že víli existujú. Jednu hviezdičku si môžete pridať ako TF sledujete z drobcami. ()

KASUGI odpad!

Ultimátní divákova tortura. Rodinná komedie? Rozeberme si slovo rodina: Otec, matka a třeba osmiletá dcera a pubertální syn. Nějak si nedovedu představit, jak jde tahle skupina do kina a pak odchází a smějí se...? Otec s matkou musí trpět u wrestlera v růžových šatičkách s křídly, osmiletá dcera zase u toho, když Rock navštíví svou přítelkyni se synem. Pubertální syn u obojího. Jako ty voe, kdyby to aspoň byla nějaká klasika, třeba Sněhurka, ale takové ty dementní pohádkové postavy vymyšlené dementníma amíkama - víla Zuběnka. Co to kua je?!!! Jedna z těch typických odporně amerických rodinných komedií k zblití. ()

Jaro.Krafcik

The Rock a jeho komédie, má ich aj dobré ale v tejto mi veľmi nesedel a radšej by sa mal držat akčných filmov. Dobré prepojenie s hokejovou témou ako komédia Goon. Ale stále si myslím že v tomto filme hral nasilu. 3* ()

Richard_Ba

Príjemná komédia. Vieme kam smeruje, vieme čo očakávať od Dwayna, poznáme už dobre americké komédie, takže keď budete vzdychať aké to je "slabé" tak to už môže vďačiť len vlastnej blbosti, že ste si to pustili. Film vyhovuje štandardu zabaviť diváka, Dwayne je sympaťák, humor má skvelý. Užíval som si to, ako sa len americká komédia užívať dá :) ()

jenik71

Dwayne Johnson jako hokejista, který létá. Ne že by měl takovou sílu v nohách a na ledě všem soupeřům hravě ujel, on má opravdu křídla, stejně jako je mají víly v pohádkách. A jako pohádka se tahle komedie musí brát. Bohužel ji nepovažuji za nějak zdařilou, snad jen pro malé holčičky předškolního věku. Dwayne Johnson, pokud má hrát v komedii, by si zasloužil určitě lepší scénář. ()

Hollohlaway

Je to rodinné, musíte s tím počítat. Ale několik vtipů tam bylo, a The Rock v sukýnce? Must see :-) Dokáže si ze sebe dělat legraci, což je sympatické. Jen musím vypíchnout naprosto tragický český dabing. ()

Soweek

Zní to trochu paradoxně, ale z rodinných filmů, která Dwayne natočil je tento asi nejlepší. Ono to asi bude tím, že se na filmu podílelo pár britských komiků a dokonce sme zde mohli zahlédnout na moment Setha McFarlana. Ničím nepřekvapí, ale nenudí a sem tam se najdou momenty, které vám vykouzlí malinký úsměv. ()

sedm.1

Pořád očekávám,kdy už konečně The Rock nahodí ultradrsný ksicht,zatne kladiva a pořádně to rozjede v nějaké megaakční nekompromisní řežbě.A po Víle Zuběnce mi ta trpělivost už začíná docházet.Což o to,Dwayne Johnson i zde pořád uplatňuje své neuvěřitelné charisma a nesmírné komediální vlohy,ale už v Plánu hry to zavánělo lehkým průšvihem a tuto nebojím se říci šílenost zachraňuje už skutečně pouze a jen on.Možná je pravdou,že jde o originální námět,nicméně s tak otřepanými a neustále moralizujícími postupy,že občas je dřina to nevzdát,o to více když to nejednou už vážně často hraničící i s trapností a zoufalstvím.Skutečně jsem se až moc častokrát přistihl,že tato scéna je už fakt moc a po skončení celého filmu si musím položit nutně otázku:Máš tohle Dwayne za potřebí?Víla Zuběnka je zkrátka už na hranici snesytelnosti a chtěl bych už konečně vidět film s Dwaynem Johnsonem,který nebude stát pouze na Dwaynu Johnsonovi.Byla by ohromná škoda promrhat takový talent a charisma v takovýchto blábolech. ()

ZkuKol

Vlastně vůbec tyhle rodiné komedie se svalovci, jež mají drtit protivníky pěstmi, pohledem a zásobníky letících kulek, nevyhledávám. Ale někde jsem četl zmínku typu; "není to zas tak špatné." JE! Dwayne je sice "frajer na záver," ale tenhle film je peklo od úvodního žertu (muž v sukni) až po sladký happyend (překvapivě, ano bude). Celý film mi bylo líto Ashley, ale její kariéra je asi zrovna hodně dole. Takže, nečekejte humor, akci, příběh nebo nápady, prostě se tomu vyhněte. Sic to nebolí, ztracený čas je to definitivně, kdo ví, co byste za těch 100 minut mohli zažít někde jinde s někým/něčím jiným! Dwayne je chlap, co už nevěří na sny a nebojí se to říct, to se ale dětem nedělá a tak se mu oddělení zubních víl postará o přeškolení - hulili tvůrci, ne já... 10% ()

FIBO

Prakticky ničím vyjimečná rodinná komedie. Samotná synopse se může jevit pro obyčejného diváka zpočátku trapně, nicméně pokud divák přistoupí ke sledování bez jakýchkoli očekávání, může se vcelku i místy bavit. Průměrná oddychová komedie na nedělní odpoledne. Jako plus lze přičíst ten fakt, že je zde ztvárněná myšlenka, která nutí diváky (nejen děti) k zamyšlení, že člověk by se neměl vzdávat svých snů a to za žádnou cenu. ()

DavidS.

Chudák Dwayne Johnson. Proč tahle sympatická hora masa nevybíjí lidi po tuctech, ale straší diváka v průměrných až špatných rodinných komediích? ()

Roby

Už při minulých komediálních rolích Dwayne Johnsonona jsem si všiml jeho talentu na mimické hraní, tady v téhle roli svou mimickou nadanost ukázal v plném lesku, docela koukatelný a legrační film 54%. ()

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

01.07.2021

Herec Dwayne Johnson je dnes možná považován za akční superstar, čas od času se ale nebojí i trochu odvázat a natočit jednoduchou dětskou komedii typu Víla Zuběnka. A jeho nejnovější snímek od… (viac)

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (viac)

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

02.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj… (viac)