Reklama

Reklama

Správať sa zle k svojmu okoliu sa nevypláca, o čom sa presvedčí aj drsný hokejista, ktorý musí za trest jeden týždeň plniť povinnosti tajomnej Zubnej víly... Derek Thompson je bývalá veľká hokejová hviezda. Hokeju síce zostáva aj naďalej verný, ale na ľade teraz slúži ako „zúbková víla" – s obľubou vyráža svojim súperom zuby. Pre zranenie sa mu totiž príliš nedarí, a tak svoju zlú náladu dáva každému patrične najavo. Keďže je pragmatik, sú mu ľahostajné nádeje a sny malých fanúšikov. Derek neverí na žiadne zázraky a je k deťom kruto otvorený. Jedného dňa takmer presvedčí Tess, dcérku svojej priateľky Carly, že žiadna Zúbková víla neexistuje, a tak je zbytočné ukrývať vypadnutý zúbok pod vankúš. Trpezlivosť dôjde nielen Carly, ale vzbudí to aj veľkú nevôľu v rozprávkovej ríši. Preto Derek dostane špeciálny trest – na jeden týždeň je premenený na Zúbkovú vílu so všetkým, čo k tomu patrí.  Nesmie však porušiť žiadne pravidlá, inak zostane raz navždy Zúbkovou vílou... (TV JOJ)

(viac)

Videá (1)

Trailer 1

Recenzie (235)

T2 

všetky recenzie užívateľa

Rozpočet $48miliónovTržby USA $60,022,256Tržby Celosvetovo $112,610,386Tržby za predaj DVD v USA $22,225,549 //počet predaných kusov 1,311,136 ║ žiadna veľká výhra ale zas na druhú stranu ani zas až taká otravnosť ako to spočiatku vypadalo, príde na zopár fajn frkov /40%/ ()

Cervenak 

všetky recenzie užívateľa

Vlastne ma prekvapilo, koľko zábavy dokázali vykresať z tak hovädzieho námetu. Sú tam samozrejme všetky klišé rodinných filmov a moralizovanie je v miere takmer neúnosnej, ale... Má to niekoľko fakt vtipných dialógových smrští (celá scéna s Billy Crystalom) a permanentne vyškerený The Rock je tak nehorázne over-the-top, že je vlastne neodolateľný. Nábeh na guilty. ()

Reklama

Dever 

všetky recenzie užívateľa

Soundtrack George S. Clinton: 1. Fairyland ,2. Fairy Fight ,3. Flying Lesson ,4. Lily's Office ,5. First Assignment ,6. Break Room ,7. The Mission ,8. Face Off ,9. Scoreboard Assignment ,10. Children's Fantasies ,11. Ghosts ,12. Ziggy ,13. My Way ,14. Locker Room Prank ,15. I Will If You Will ,16. Fairy Evolution ,17. Training Montage ,18. It's Possible ,19. Smashed Dreams ,20. I Lost Everything ,21. Steals The Puck ,22. My House ,23. You Are The Real Tooth Fairy ,24. Proposal, ()

B!shop 

všetky recenzie užívateľa

V podstate dalsi americka komedie o tom, jak se blbec napravi a to vse navic tak trochu variace na filmy o zaskocich Santa Clause, ale kurva, tohle je tak desne uchylny a pitomy, az je to desne vtipny. Jasne, dojde i na par zbytecnejch vaznejsich a dojemnejch momentu, ale vetsinu casu si to udrzuje vysokou zabavnost, kdy Rock dela jako vila jednu hovadinu za druhou a sekunduje mu perfektni Merchant. Navic proste nemohli zvolit lip, nez Rocka, necham stranou klasicky pripominky ve stylu Rock do akcnaku, ale proste on je furt namakanej a ve forme a kdyz ho narvete do oblecku s kridylkama, uz to samo o sobe je zaruka srandy. Navic to Rock proste umi podat a ma komedialni talent. Takze i pres tech par nudnejsich (=dojemnejch) momentu, to je tak desne pitoma sranda, ze jsem se celou dobu skvele bavil. ()

Fr 

všetky recenzie užívateľa

,,Vy pane Thompsone teď zaplatíte za své hříchy. Strávíte nějaký čas jako víla Zuběnka..... ,,The Rock“ má svaly a troufám si říct, že lepší než ,,plácat se“ ve stupidních akčních filmech je bavit děti. Sice je tou nejhorší vílou a jeho návštěvy mají neblahý vliv na obyvatele domů, ale hlavně jsou celkem vtipné. Já se bavil víc, než u lecjakejch romantickejch sraček. Tahle víla pobaví VŠECHNY! Aspoň na chvíli. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Stydím se, že jsem víla. 2.) Zajímá mě, jaké nádobíčko musí víla mít. 3.) Nevím, jestli se dokážu pobavit u zábavy pro děti. 4.) Nemám ,,šajn“, kde všude využít ,,plašič koček“. 5.) Černá víla mě ,,rajcuje“. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Galéria (35)

Zaujímavosti (10)

  • Rola Jerryho bola pre Billyho Crystala prvou úlohou vo filme od roku 2006, keď nahovoril hlas jedného z vozidiel v Autách. (toi-toi)
  • Keď po skončení zápasu ide dávať Derek Thompson (The Rock) deťom autogramy, viaceré z detí na neho kričia "pán Johnson". (megajalec)
  • Na konci filmu hrá Derek spolu s Mickom v NHL za Los Angeles Kings. Ako brankára tímu predstaví komentátor hráča menom Jonathan Quick. Jedná sa o skutočného brankára tohto tímu. (toi-toi)

Súvisiace novinky

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

01.07.2021

Herec Dwayne Johnson je dnes možná považován za akční superstar, čas od času se ale nebojí i trochu odvázat a natočit jednoduchou dětskou komedii typu Víla Zuběnka. A jeho nejnovější snímek od…

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

20.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou…

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

01.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj…

Reklama

Reklama