Správať sa zle k svojmu okoliu sa nevypláca, o čom sa presvedčí aj drsný hokejista, ktorý musí za trest jeden týždeň plniť povinnosti tajomnej Zubnej víly... Derek Thompson je bývalá veľká hokejová hviezda. Hokeju síce zostáva aj naďalej verný, ale na ľade teraz slúži ako „zúbková víla" – s obľubou vyráža svojim súperom zuby. Pre zranenie sa mu totiž príliš nedarí, a tak svoju zlú náladu dáva každému patrične najavo. Keďže je pragmatik, sú mu ľahostajné nádeje a sny malých fanúšikov. Derek neverí na žiadne zázraky a je k deťom kruto otvorený. Jedného dňa takmer presvedčí Tess, dcérku svojej priateľky Carly, že žiadna Zúbková víla neexistuje, a tak je zbytočné ukrývať vypadnutý zúbok pod vankúš. Trpezlivosť dôjde nielen Carly, ale vzbudí to aj veľkú nevôľu v rozprávkovej ríši. Preto Derek dostane špeciálny trest – na jeden týždeň je premenený na Zúbkovú vílu so všetkým, čo k tomu patrí.  Nesmie však porušiť žiadne pravidlá, inak zostane raz navždy Zúbkovou vílou... (TV JOJ)

B!shop

V podstate dalsi americka komedie o tom, jak se blbec napravi a to vse navic tak trochu variace na filmy o zaskocich Santa Clause, ale kurva, tohle je tak desne uchylny a pitomy, az je to desne vtipny. Jasne, dojde i na par zbytecnejch vaznejsich a dojemnejch momentu, ale vetsinu casu si to udrzuje vysokou zabavnost, kdy Rock dela jako vila jednu hovadinu za druhou a sekunduje mu perfektni Merchant. Navic proste nemohli zvolit lip, nez Rocka, necham stranou klasicky pripominky ve stylu Rock do akcnaku, ale proste on je furt namakanej a ve forme a kdyz ho narvete do oblecku s kridylkama, uz to samo o sobe je zaruka srandy. Navic to Rock proste umi podat a ma komedialni talent. Takze i pres tech par nudnejsich (=dojemnejch) momentu, to je tak desne pitoma sranda, ze jsem se celou dobu skvele bavil. ()

Cervenak

Vlastne ma prekvapilo, koľko zábavy dokázali vykresať z tak hovädzieho námetu. Sú tam samozrejme všetky klišé rodinných filmov a moralizovanie je v miere takmer neúnosnej, ale... Má to niekoľko fakt vtipných dialógových smrští (celá scéna s Billy Crystalom) a permanentne vyškerený The Rock je tak nehorázne over-the-top, že je vlastne neodolateľný. Nábeh na guilty. ()

T2

Rozpočet $48miliónovTržby USA $60,022,256Tržby Celosvetovo $112,610,386Tržby za predaj DVD v USA $22,225,549 //počet predaných kusov 1,311,136 ║ žiadna veľká výhra ale zas na druhú stranu ani zas až taká otravnosť ako to spočiatku vypadalo, príde na zopár fajn frkov /40%/ ()

Fr

,,Vy pane Thompsone teď zaplatíte za své hříchy. Strávíte nějaký čas jako víla Zuběnka..... ,,The Rock“ má svaly a troufám si říct, že lepší než ,,plácat se“ ve stupidních akčních filmech je bavit děti. Sice je tou nejhorší vílou a jeho návštěvy mají neblahý vliv na obyvatele domů, ale hlavně jsou celkem vtipné. Já se bavil víc, než u lecjakejch romantickejch sraček. Tahle víla pobaví VŠECHNY! Aspoň na chvíli. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Stydím se, že jsem víla. 2.) Zajímá mě, jaké nádobíčko musí víla mít. 3.) Nevím, jestli se dokážu pobavit u zábavy pro děti. 4.) Nemám ,,šajn“, kde všude využít ,,plašič koček“. 5.) Černá víla mě ,,rajcuje“. PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

Dever

Soundtrack George S. Clinton: 1. Fairyland ,2. Fairy Fight ,3. Flying Lesson ,4. Lily's Office ,5. First Assignment ,6. Break Room ,7. The Mission ,8. Face Off ,9. Scoreboard Assignment ,10. Children's Fantasies ,11. Ghosts ,12. Ziggy ,13. My Way ,14. Locker Room Prank ,15. I Will If You Will ,16. Fairy Evolution ,17. Training Montage ,18. It's Possible ,19. Smashed Dreams ,20. I Lost Everything ,21. Steals The Puck ,22. My House ,23. You Are The Real Tooth Fairy ,24. Proposal, ()

Slasher

Tohle už Rock posral. GAME PLAN se mi líbil, RACE TO WITCH MOUNTAIN je zapomenutá nuda, ale tady ze sebe udělal pěknýho dementa. A navíc je to fakt píčovina. ()

Jara.Cimrman.jr

"Podle Vašeho sociálního pracovníka nepracujete v duchu zoubkového skřítka." Věřím tomu, že zoubkový skřítek je vekslák, který směňuje vypadlé zoubky za dolárky. Ano, já tomu pevně věřím! Nerad bych totiž naznačil nějakou pochybnost a probudil se v přiléhavém elastickém kostýmu s křídly a s bondovskou sadou po kapsách. Ne, že by to Rockovi neslušelo, ale já na to tak nějak nemám postavu. Není to sice nijak ohromující zábava, ale pár povedených vtípků výrazně překročilo hranici očekávaného rodinného blábolu. ()

Skejpr

Naprosto průměrná nezávadná rodinná hloupůstka, v níž potěší kromě standardně charismatického Johnsona především fajn triky, celkově příjemná nálada a několik málo vtipů, které překročí jakousi jinak konstantně udržovanou úroveň. Nebýt jich (v čele s Billy Crystalem), nedokázala by ale Víla vyvolat nic jiného, než neustálý blbý příškleb a občasný pohled vzhůru nad obligátním trapným patosem (a nebo jenom trapností). Přesně na pomezí dvou a tří hvězd.. ()

Shit

Tenhle film je pro Rocka v posledních letech bohužel docela typickej, prostě taková rodinná přitroublá naivní komedie s hromadou poselství pro děti, ve který Rock nemůže téměř vůbec využít svůj akční potenciál a jen se tam pitvoří a zesměšňuje, ale na druhou stranu to opět dokonale funguje a je to děsně zábavný, svižný a i vtipný, obzvláš't když je na scéně Rock s křidýlkama a v růžových šatičkách a celkově to dokáže navodit ohromně pohodovou atmosféru. ()

Hal_Moore

Guilty Pleasure roku? Dwayne Johnson sice je považován za akčního hrdinu (i když v nich skoro vůbec nehraje) a stejně jako největší akční hrdinové let osmdesátých má rád účinkování v nenáročných komediích. Na rozdíl od svých předchůdců (Junior, Dvojčata, Stůj nebo maminka vystřelí) se mu v nich daří, a to hlavně díky výbornému ovládání mimiky tváře a docela obstojným komediálním talentem. Komedie s ním jsou tedy kravinami téměř nejnižší kategorie, ale The Rock z nich dělá něco, na co výše zmíněné filmy nikdy nedosáhly. V roce 2007 se mým GP stal Plán hry, letos to nejspíš bude Tooth Fairy a oba filmy tomu vděčí právě Dwayneovi. Já se bavil skoro celou dobu a rozhodně doporučuji ke shlédnutí k alkoholovému dýchánku s kamarády. ()

genetique

Čo len bude z tejto generácie, keď budú vyrastať na takýchto filmoch. Rock je síce fajn, ale je to len ďalší zbytočný produkt, ktorý vymieľa deckám hlavy. Párkrát som sa zasmial, ale dalo sa s tým spraviť podstatne viac. 40%. ()

3DD!3

Co to letí na obloze? Je to pták? Je to letadlo? Je to Superman? Ne, je to Víla zubnička. :D The Rock je frajer, když dokáže vzít roli v takovémhle filmu a ještě si ji tak nádherně užít. Příběh ZUBNIČKY je stará dobrá americká klasika, kterou jsme viděli tisíckrát. Jen ty specialitky jsou nové a důležité je, že stojí za to. Zmenšovací pasta, zapomínací prášek, deodorant neviditelnosti. To je prostě paráda. P.S: Úvodní instruktáž v růžových šatičkách nemá chybu. Jde o zuby, jenom o zuby. ()

Spooner

Tak dlouho se The Rock pohyboval v rodinných filmech, až v nějakém tom průseru prostě skončit musel. A tento klišoidní, nudný a ničím zajímavý film mezi ně patří a to řiká člověk, který se docela bavil i u Hory čarodějnic a Plánu hry. Tady opravdu není nic, co by nedětské publikum zaujalo, dokonce i ty hokejové zápasy jsou natočeny extrémně nudně. The Rock si jenom vydělává na horší časy, Ashley Judd už je evidentně stará a taky trochu tlustší a Billyho Crystala bych po těch letech raději viděl v trochu kvalitnějším filmu. On ten Rock věděl, proč se po tomhle filmu vrátil k akčnímu žánru. Má totiž co napravovat. ()

juta

Nikdy bych nečekal, že herec jako je Dwayne Johnson přistoupí na nabídku hrát v takovýmhle filmu pro děti. Ze začátku i tak trochu působil, že mu role nesedla. Byl jsem na pochybách, jestli se na to vůbec dá koukat a nakonec mě film mile překvapil, i když závěr byl předvídatelnej. ()

Pepinec

Ach-můj-Bože! Vzpomínám si na svého nového zubaře, který mě v křesle uvítal větou "nikdy nebudu v oboru dostatečně dlouho na to, abych viděl úplně všechno." Po tomhle filmu naprosto rozumím jeho beznaději... Hele, křidýlka slušný, Dwayne, takový jsi neměl ani v Herkulovi, ale jako hokejová víla jsi mě bavil míň, než mimino ve smradlavý plíně. Mimochodem, při sledování tohohle gejzíru absurdní debility jsem si prvně v životě přál, aby se mnou to letadlo spadlo. Takový grády měla Zuběnka. Ty vole Zuběnka, no to snad ne... :-D ()

misterz

Vidieť Dwayna v elasťákoch a ružovej sukienke je fakt zážitok :). Odhliadnuc od tejto bizarnosti, ide o pohodovú rodinnú komédiu pre malých aj veľkých, kde niektoré scénky dokážu vyčariť úsmev na perách. Príbeh nenudí, pekne to odsýpa a z toho dôvodu na záver ani tak moc nevadí to stereotypné romantické klišé. 60/100 ()

teutates

Čo k tomu napísať... vážne neviem... no fakt nemam slov, čakam len čomu všetkému sa ešte Dwayne upíše... 4/10 za to "čaro" a Tooth Fairy v hokejovom výstroji... omg. Inak myšlienku som postrehol a bola fajn... ()

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

Dwayne Johnson ve vánoční komedii

01.07.2021

Herec Dwayne Johnson je dnes možná považován za akční superstar, čas od času se ale nebojí i trochu odvázat a natočit jednoduchou dětskou komedii typu Víla Zuběnka. A jeho nejnovější snímek od… (viac)

The Rock konečně akční?

The Rock konečně akční?

21.09.2008

Vypadá to tak. Ale sci-fi s pracovním názvem Tomorrowland vznikne pro Walt Disney Pictures, takže očekávejte spíš dobrodružství v rodinném duchu. Původně mělo jít o film inspirovaný stejnojmennou… (viac)

The Rock je víla Zubnička

The Rock je víla Zubnička

02.03.2008

Tady už končí sranda. Dobrá, i Arnold a Sly to zkusili v komediích, ale tehdy už za sebou měli pěknou řádku tvrdých akčňáků. Dwayne Johnson se však v akčním žánru nestihl ani ohřát a už je z něj… (viac)