Počítačově animovaný snímek ze světa Star Wars odehravající se za Klonových válek (mezi Epizodou II a III). V příběhu se objeví všichni hlavní hrdinové z předešlých filmů a pomalu se začnou objevovat další v připravovaném seriálu, který bude navazovat na film.

Před filmem už vnikl seriál Clone Wars, který byl však kreslený, takže nový film + seriál je spíš remake a bude jenom dál rozvíjet svět Star Wars za Klonových válek... (chmíří)

chumaj

ja milujem celu sagu takze som to hltal dejovo a ani nie celkom dokonale animacie mi nevadili takze az na niekolko detailov (kedze to ma byt zasadene do sagy medzi 2 a 3 diel a priamo s nou suvisiet tak nesedelo par veci napr ze anakin mal byt master a dostat padawana kedze v pomste sithov ho aj po prijati do rady za majstra nevymenovali a je toho viac ale to je skor riesitelne na fore o filme nie tu) takze 8/10 ()

Jardys88

Zajímavý animovaný film, na který jsem šel z pouhého zájmu o to, jak asi budou vypadat animované hvězdé války. Nenudil sem se ale taky mě to nějak příliš nenadchlo. Polovinu filmu jsem si pořádně uvědomit kde mezi epizodami vlastně jsem. Anakinova padavanka mě hodně mátla ale vznikající pouto mezi nimi bylo velmi hezky provedené. Přesto mi film přijde spíš víc pro děti protože když jej srovnám s jinými animovanými filmy jako to třeba Howl's moving castle, Perseopolis či ostatní tak jejich děj byl jednoduchý, průhledný a jediné o co šlo bylo zaujmout mladé diváky a nejspíš ukázat světu, že anime dokáže konkurovat hranému....určitě tomu tak je ale rozhodně ne u Star Wars... ()

oceanic6

Nie som žiadnym veľkým fanúšikom série Star Wars, ale myslím že tento "výtvor" sa nemôže páčiť takmer nikomu. Naozaj odporná animácia s asi najhoršou gestikuláciou postáv v dejinách počítačovo animovaných filmov a absolútne nulový dej od odpadu vyzdvihujú len akčné scény a pocit že sa vo filme stále niečo deje. Napriek tomuto a napriek faktu, že film trvá 90 minút, som pri ňom 2krát zaspal =) ()

TAURUS

Jakožto velký fanoušek SW,jsem velmi zklamán:-( Nikdy se mi nestalo abych se u SW nudil,ale zde se mi to stalo a to až tak,že jsem opravdu usínal.Pochybuji,že to bylo tím,že jsem koukal velmi pozdě v noci,páč poté dávali hokej a u něj jsem ani neklibnul......za občasné dobré momenty dávám 40%...škoda ()

svist10

Ač jsou někteří zklamáni, já jásám. Přestože je to určené dětem, jsou klonové války nabušeny akcí a ani na chvilku nehrozí, že by začaly nudit. Pravda, na styl animace je třeba si chvíli zvykat, ale jde to a ke konci už ani Obi Wanův jehlanovitý plnovous tolik nepíchá do očí. A zase na rozdíl od ostatních, velice rychle jsem si oblíbil Ahsoku. Její hlášky vůči Anakinovi jsou skutečně jedna velká lahůdka. Tak jediná moje vážnější výtka míří na stranu překladatele, potažmo redaktora. To opravdu nešlo ohlídat droidí potvrzovací hlášku "rozkaz, rozkaz"? Á propos, droidi a humor. Možná mi tolik nevadí, protože nejsem tak zarytým fanouškem, ale chápu to. Klonové války odlehčení přímo vyžadovaly, nevím jak by děti a adolescenti snášely svět každodenního násilí a smrti bez kapky odlehčení. Takže za mě spokojených 5*. Dovětek: hudbu nahrála pražská filharmonie. ()

Kubaz

Děj jako z jedné epizody seriálu. Předělání postav do komiksové podoby vypadá děsně a hudba se podobá jen vzdáleně Williamsově dokonalosti. Nemluvě o hloupých nic neříkajících dialozích. Celkově je to ale povedený pilotní díl k seriálu, který ale do kina rozhodně nepatří. ()

Vital

Anakin a jeho nový(á) Padawan spolu hezky ladí a doplňují se v sarkastických poznámkách.Příběh je pěkný,triky taky nejsou zas tak přehnaný,ovšem už to není film ()

AnthonyB

Dívat se na to dalo, ale naštěstí to byla jen hodina a půl, jinak bych upřímně nevydržel. Klonové války mi přijdou jako nedůležitý příběh na pozadí velkého příběhu, který jim předcházel. Upřímně jsem čekal emociálnější, silnější, přitažlivější a koukatelnější podívanou. Takhle si připadám jako bych viděl dvanáctý díl z z devadesátipěti dílné série seriálu O.C nebo Dallas. Na animaci se dalo koukat, ale celkově byla slabá, např. Kancléř vypadá jak po týdením flámu s winduem a yodou. Film mě zkrátka úplně nezklamal, ale ani mě vůbec nenadchnul. ()

Yeah(c)

SW: Clone Wars představuje divákovi, řekl bych poměrně slátané, období klonových válek mezi epizodou 2 a 3, kde jsou boje mezi klony a droidy v plném proudu což je také jediné pozitivní na celém filmu - že se stále něco děje. Mimo klonové války jež tvoří pozadí filmu se setkáváme také s Anakinovou padawankou, která zaujímá jedno z hlavních míst ve filmu a i přesto se o ní divák bohužel nedozví prakticky nic. Informační hodnota celého filmu v rámci světa SW je prakticky nulová, animace obyčejná, příběh nudný. Pro mě velké zklamání. ()

snupko13

Fajnové, dynamické a spoľahlivo pútavé aj keď možno s trocha lacnejším príbehom. Správny Star wars fanúšik však prehliadne všetky neduhy, tak do toho. ()

Flopps

Tohle je nejspíš největší marketingový omyl v dějinách světa Hvězdných válek. Nově přistupující cestující do perfektně vybaveného vlaku jménem Star Wars asi nepotěší a skalní fanoušek bude zřejmě ještě hodinu po shlédnutí (pokud jej vůbec dodívá) s výrazem trouby kulit oči. Klonové války jsou infantilní, nepříliš dobře animované a navíc velmi velmi nudné. Je sice hezké, že nám Lucas dovolil nahlédnout pod pokličku toho, co se dělo mezi druhou a třetí epizodou, ale některé věci je evidentně lepší nevědět. Český distributor se rozhodl pojmout dabing jako by šlo druhořadou pohádku pro nejmenší a batolata - jak jinak si vysvětlit úděsný dabing s infantilně se pitvořícími hlasy. Disk jinak nabízí velmi solidní obraz i zvuk, ale to nijak nezlepšuje kvalitu snímku, který by měl být nejspíš velmi rychle zapomenut. ()

Tomulka

Dávám dvě hvězdičky za snahu, ale obávám se, že je to z mé strany zastíněno růžovými brýlemi. Jak vidím napsáno Star Wars tak jaksi strácím objektivitu :) ()

veere

Vůbec mi nevadila animace, dějově to u mě dokonce i překonalo I. a II. díl; jedinou slabotou tohoto počinu jsou dialogy a tolik akce která už nudí. Ve skutečnosti to však nespadá ke Hvězdným válkám a jako takový je to zbytečný film, přesto se těším i na seriál... ()

muliku

Sám sebe považuji za hardcore Star Wars fanouška a jsem rád za každý ždibíček navíc, co ve filmech neukážou (např. wikipedii o všech postavách a místech mám pročtenou křížem krážem). Klonové války vyplňují mezeru mezi druhým a třetím dílem, která je opravdu OBROVSKÁ. Stačilo si prvních 5 minut zvyknout na to, že je to animované a pak jsem si to už užíval. Jediné co mi na Klonových válkách vadí, jsou přehloupí drojdi separatistů. ()

Rychleji

Na úvod bych chtěl říci, že je jasné, že tvůrci byli dost svázáni dějovým prostorem mezi díly ... V tomto dílu se nesmělo stát nic, co by udělalo třetí díl (či nějaký další) nesmyslným. Dalším faktorem je, že tento film ani nerežíroval George Lucas. A proto: Nevím jak to u rytířů Jedi chodí, ale myslel jsem, že padawana může mít pouze Mistr Jedi, kterým Anakin není (vyplývá to ze třetího dílů, kdy se díky kancléři Palpatinovi stane členem rady Jedi, ale rada Jedi mu zároveň zdělí, že se nestane mistrem) . Dále v prvním díle Yoda říká "Vždy dva jsou, mistr a učedník..." mluvíce o sithech. To si myslím, že také platí, neboť to nikdy nebylo jinak. Jenže najednou má Hrabě Dooků padawanku, ačkoliv je ve dvojce i trojce sám padawanem Lorda Sidiuse. Tyto dvě věci mě celý film trochu štvaly (možná režisér neudělal pilně domácí úkoly...). Samotný film je pak svázán časovým prostorem mezi dvojkou a trojkou. Navíc je dělán zcela jiným způsobem než ostatní díly ... Nejvíc mě proto bavila bitva na začátku a hlášky droidů ("seržante vraťte se!"), ale udělat díl JEN o jednom úkolu a ničem jiném mi přijde divné. Ve valné většině případů se mi ani nelíbila až příliš hranatá animace.. Některé postavy se svými předlohami neměli příliš společného (asi nejhorší byli přehnaně rozšířené helmy klonů). Film se mi proto moc nelíbil, ale na druhou stranu mě ani nenudil. ()

rhard

Animace je dobře provedená,ale ne na hlavních postavách. Děj je o ničem a nikomu nad 10let bych tento film nedoporučoval. Nejhorší na filmu je infantilní příbuzný Jabba Hata. Jediné za co dávám 2 hvězdičky je hudba a zvukové efekty. ()

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

Odhalila desátá epizoda Star Wars svůj název?

05.11.2023

Další Indiana Jones

Další Indiana Jones

06.08.2008

Indiana Jones a království křišťálové lebky možná nebyla taková bomba, jak se očekávalo, ale každopádně ve světě film vydělal už téměř tři čtvrtě miliardy dolarů, což je suma, která ani hvězdy… (viac)