Hrdinou francouzské kriminální komedie je gangster Cash, který se specializuje na krádeže diamantů. Když se však jeho bratr stane obětí konkurenčního gangu, Cash chce pomstít jeho smrt.  Hrdinou francouzské kriminální komedie je gangster Cash, nejelegantnější podvodník v Paříži, který se specializuje na krádeže diamantů a má v plánu velkou fušku na Riviéře. Když však je zabit jeho bratr Solal, což má na svědomí konkurenční gang, snažící se zmařit pečlivě připravenou loupež, Cash se spojí se zlodějským veteránem Maximem. Ten sebou do akce přivádí i půvabnou Garance a poté se na scéně objeví ještě další žena. Nikdo ovšem netuší, že uznávaná zlodějka Julia je ve skutečnosti policistka, která pracuje v utajení a hodlá Cashe zarazit. Hrají Jean Dujardin, Jean Reno, Alice Taglioniová, Valeria Golinová, scénář napsal a režii má Eric Besnard. (oficiálny text distribútora)

(Z)denny

Skvělá rošáda ve francouzském stylu, kde se podvodníček snaží napálit podvodníka, a přitom ten napalovanej podvodník ví, že ho podvodníček napaluje, a proto ho nechává si myslet, že už brzy bude napálenej a přitom chystá boudu na... No a do toho se tam ještě objeví policajtka.. Prostě to chce tenhle snímek vidět.. ()

artas

Slušná oddychovka na ktorú o niekoľko dní zabudnem. Celé to malo len pozvoľné tempo a ani napätie ku koncu (či sa im to podarí...) sa nekonalo. OK na koho to šijú som zistil až zo scény v bývalej biliardovej miestnosti, tak 1* navyše že som ich skôr neprekukol. ()

Matli

Průměrná krimi plná podvodů a podvodníků, což já můžu, ale celé to bylo takové bez šťávy, ani Reno to nezachránil. Na sobotní dopoledne ideální, proč ne, prostě nic překvapivého. 51% ()

PDcz

2** body No a pak bych chtěl taky říci, že to bylo divný. [X] Minus 1* bod Snaha o Danyho parťáky nebo seriál podfukáři. Ale tak nějak překombinovaně. [X] Minus 1* bod Snaha za každou cenu diváka překvapit, která ale vůůůbec nefunguje. [X] Minus 1* bod Už sem to asi psal, ale byla to nuda.. Mám patrně unavený mozek a ruce, bo se mi z toho filmu už moc nevybavuje.. [X] Bla, bla, bla... Poslední dobou jen šeď a průměr... ()

merigieren

Když se mi podařilo udržet na několik minut pohled na obraze, tak mi to nepřipadalo nijak škodlivé. Ale velkou část času si to mou pozornost prostě udržet nedokázalo. To plánování, realizace, policistka na schúzkách, jejich debaty, mě to nebavilo. ()

Hapretor

Jeden z mnoha filmů ve stylu: "Kdo koho lépe přechčije." Tady předvídatelné (ostatně to je většinou), hůře zahrané, postavy ne zrovna sympatické, vtipu pramálo, nápady ne zrovna originální (co taky vymyslet, že?) a konec na můj vkus debilní. Rozhodně bych tento počin jako kvalitního zástupce stylu "OutSmartMovie" neoznačil. ()

Olík

Zapomeňte na Podfu(c)k nebo Dannyho parťáky, Francouzi to dělají zkrátka jinak (Jean Reno by mohl vyprávět). Krimi-komedie plná podvodů, podvodníků a podvedených s hlavním motem „kdo nepodvádí, podvádí sám sebe“. ()

sadlokan

Tohle si davam několikrát.Za prvé je to super francouzská"belmondovská škola"a za prvé sem se v tom napoprvé úplně se zbláznil!! ()

alambert

Podle mě průměrná, nebo spíš podprůměrná, zábava a nepovedená variace na Dannyho parťáky a spol. Ale bože, kvůli Valerii Golino bych si to klidně pustil znova...když se tam objevila v šatech, vůbec jsem nemohl dýchat... :-P ()

gp_one

Pro mne příjemná francouzká podívaná která mě bavila víc než přirovnávaná Jedenáctka Dannyho. Ač vskutku zauzlené, guláš v hlavě se nekonal a jakmile jsem sedl do stejného vlaku s autory, i zauzlenost byla předpokládatelná. ()

BDMarty007

Francouzský pokus o Dannyho parťáky. Bohužel trochu překombinované a jaksi nemastné, neslané. Po pár dnech jsem si vůbec nemohl vzpomenout o čem to vlastně bylo a pokud bych si nepustil trailer, asi bych si nevzpomenul. Na druhou stranu, už jsem viděl bohužel i daleko horší věci. ()

KdG

Celkem slušná podívaná, zápletka na můj vkus až moc překombinovaná, ale jinak nemám co vytknout. Reno je opět boží. ()

Shitonit

Pro mě velký překvápko, jak film, tak vyvrcholení na konci. Zápletka promakaně zapletená, prostředí mě uchvátilo, nečekal jsem od toho lautr nic, ale todleto...No fakt. Vážně, nekecám, stačí se prochroupat trošku těžko stravitelným (záměrně) začátkem, a nechat se unášet vybroušenou žabožroutskou krimikomedií, jak za starých časů. Výbordelný !!! ()

ab.dul

U mě film splnil všechna očekávání. Bavil jsem se, a to bylo hlavní. Jen mi vadil fakt, že takových filmů je spousta a už se začínájí opakovat. Právě i ty promyšlené a nečekané konce, které se mi vždycky líbily. ()

Black3R

Danyho parťáci alias ako to spraviť po francúzsky! V tomto filme bolo .... .... a tým by som asi skončil. Dobré na pospatie .... 30% ()

kubilov

Ca$h je jedním z mnoha podfukářských filmů, který má se svými žánrovými kolegy naprosto stejnou a neměnnou základní osu, na kterou se pokusil nabalit trochu překombinovaný vývoj a spoustu postav, ve kterých se ale ještě člověk stačí orientovat, pokud však alespoň trochu dává pozor. Z hereckého obsazení potěší charismatický sympaťák Jean Dujardin a krásná Alice Taglioni, která mě teda zaujala více než mnohokrát zmiňovaná Valeria Golino, Jean Reno prakticky do počtu, což je u něj samozřejmě docela škoda. ()

erapo

Podľa môjho názoru je to pekný remake filmu Snatch, až na to, že ide o francúzsku verziu, takže žiadnych primitívnych amíkov tam neuvidíte. Plus krásne scenérie tam sú! ()