Hrdinou francouzské kriminální komedie je gangster Cash, který se specializuje na krádeže diamantů. Když se však jeho bratr stane obětí konkurenčního gangu, Cash chce pomstít jeho smrt.  Hrdinou francouzské kriminální komedie je gangster Cash, nejelegantnější podvodník v Paříži, který se specializuje na krádeže diamantů a má v plánu velkou fušku na Riviéře. Když však je zabit jeho bratr Solal, což má na svědomí konkurenční gang, snažící se zmařit pečlivě připravenou loupež, Cash se spojí se zlodějským veteránem Maximem. Ten sebou do akce přivádí i půvabnou Garance a poté se na scéně objeví ještě další žena. Nikdo ovšem netuší, že uznávaná zlodějka Julia je ve skutečnosti policistka, která pracuje v utajení a hodlá Cashe zarazit. Hrají Jean Dujardin, Jean Reno, Alice Taglioniová, Valeria Golinová, scénář napsal a režii má Eric Besnard. (oficiálny text distribútora)

Malarkey

Příjde mi, jakoby se z Jeana Dujardina stával ten typ francouzského herce, kterými svět oplýval v době, kdy i mým rodičům bylo tolik co teď mně a přitom se na ně ani do dnešní doby nedá zapomenout. Škoda jen, že dostává furt tak nevýrazné, průměrné role. I když tady by to být tak nemuselo. Nakonec to stejnak vyznělo vcelku obyčejně. ()

Viktooorka

Myslela jsem si, že po Dannyho parťákách či po Loupeži po italsku už mě tenhle žánr nepřekvapí, ale Cash mě vyvedl z omylu. Pokud tady někdo tvrdí, že je to jejich prostá napodobenina, klidně, ale kolik z Vás napadlo, že to takhle dopadne?? Dobrá atmosféra, napětí, zápletka a konec příjemné překvapení :o) ()

Jara.Cimrman.jr

Mám rád jednoduché filmy, ve kterých je všechno hned jasné. Třeba tady je ve hře jenom sympatický podvodníček ... no vlastně ještě jeho tuhý bratr, cikánský houslista, úplatná policistka, naštvaní černoši, vševědoucí podrazák, živá mrtvola, mazáci z inspekce, nějaké ty diamanty, sponzorství hrošíka za 18.000 Eur, jedna manželka a ti všichni jsou jemně promícháni se spoustou scénáristových falešných stop, což trošku připomíná proslulý německý eintopf, ale chutná to o dost lépe. ()

Aluska88

Taková Francouzská "Dannyho Loupež po italsku.":) Jean Reno opět elegantní a Valeria Golino někam odhodila či schovala své nádherné kudrnaté kadeře a místo nich se představuje s rovným mikádem jako cílevědomá policistka. Její nevinný půvab Ramady se tak s novým střihem i "drsnou" postavou rázem mění, a dostává tak mnohem přísnější a drzejší rysy. Jenže, kdo chce příliš... Pěkně jí to nandali:) ()

Krouťák

Nebyla to nudná přehlídka laciných triků, ale na druhou stranu nic zázračného.... Kdo má (stejně jako já) za sebou 3 série Hustle, určitě mě pochopí.... 50%. ()

freddy

Tak nějak jsem doufal, že tato krimikomedie by mě mohla zaujmout a přesvědčit mě o tom, abych dával tomuto žánru šanci mnohem častěji, než tomu bylo dosud. Ale bohužel jsem se jen ujistil v tom, že krimi filmy bývají kolikrát velice náročné na chápání a ze všeho nejhorší jsou dějové zvraty. Já jsem se ztratil už u toho, jak Maxim vykládal ďábelský plán na uloupení diamantů, od té doby už jsem totálně nestíhal děj a příliš nechápal, co se to tam odehrává, zkrátka pokud bych měl použít dostihový příměr, tak film běžel přede mnou a já zoufale cválal za ním, ale když on byl v cíli, tak já měl před sebou ještě čtvrtinu trati. A tak je logické, že jsem si nemohl vychutnat všechny ty zvraty a tím pádem celý film naplno. A to je z mého pohledu ten největší mínus tohoto snímku, kdy já jsem se opravdu snažil udržet to tempo, ale ono to prostě nešlo. Takže asi na nějaký čas s žánrem krimifilmů končím a budu dávat přednost zase jen žánrům, u kterých bezpečně vím, že patří k mým oblíbeným. Naštěstí ale než začalo docházet k těm zvratům, tak to byl docela příjemný film, který zase nevypadal tak špatně, takže díky tomu jsem ochoten film Cash označit jako film průměrný, který nakonec nezklamal, ale ani nezaujal, a z toho důvodu nakonec uděluji v tomto případě tři průměrné hvězdy. ()

Spooner

Ukrutně nudná francouzská variace Dannyho parťáků a podobných filmů plných krádeží a podfuků. Jenže je to absolutně bez nápadu, nemá to šmrnc ani styl a celý se to tak příšerně vleče, že vám bude úplně jedno kdo koho podfoukne. Jenom se budete modlit, aby to už konečně skončilo. 30% P.S.: Jean Reno si asi dopřává hodně dobrého jídla, začíná nám trochu pupkovatět. ()

Fiftis

Pohodový film, spojenie kriminálky s trochou nadsadenia až do komédie, ako to vedia len Francúzi. Trochu mi námet pripomína legendárny film Dannyho trinástka s Georgeom Clooneym. Samozrejme Jean Reno bol zase neopakovateľný. Jean Reno si evidentne svojou rolu výborne užil, čo ma osobne ale najviac dostávalo, bola nádherná Valeria Golino, ktorú som si obľúbil už v Horúcich strelách a tento film som si pozrel práve kvôli nej. Na francúzske pomery sa jedná o veľmi kvalitný film, tak nech vás jeho pôvod neodradí. ()

Arkos

Těšil jsem se na kriminálku s Renem a dostal jsem NUDU. O tom, že by se jednalo o krimi nebo thriler, si můžete nechat jenom zdát, nemá to žádnou originální zápletku, nemá to vlastně nic. Abych se přiznal, tak už si vlastně ani pořádně nepamatuju o čem to vlastně bylo. Jenom proto, že tam byl chvíli i Reno, tak dám 2 hvězdy, i když ani ten to nijak extra nespasil. ()

sochoking

Nemám rád filmy, v ktorých vystupuje veľké množstvo podvodníkov. Lahko sa dá stratiť prehľad o situácii, kto sa vlastne snaží koho podviesť i ked záver je jasný: na konci sa stretne partička vyškerených kokotkov u šampanského a za behu tituliek predvádzajú infantilné kecy. ()

Smok

Tento film bojuje s jedným veľkým problémom. Nedokáže diváka zaujať, ale len dokonale unudiť k smrti. To bol bohužiaľ aj môj prípad. ()

claudel

Zpočátku slibná krimi komedie, která se postupně utápí a rozmělňuje až dost nudí, ale závěr to zachrání. Můj první film s Dujardinem a zatím se potvrzuje můj odhad - nemyslím si, že by mohl hrát ve zvláště dobrém filmu. ()

SOLOM.

Jakžtakž snesitelná podívaná, plná vychytralých podvodníčků, rádoby nečekaných zvratů a sexy policistky. Valeria Golino má pořád něco do sebe a přestože už není tak atraktivní jako zamlada, tak tady jí to tedy dost slušelo. Nonšalantní Jean Reno mohl dostat více prostoru, ale tak vystačil jsem si i s Jeanem Dujardinem a bandičkou. Měli to vymyšlené na způsob Dannyho parťáků (zvláště ten konec), ale v tomto případě jim to zas až tolik nevyšlo. Spíš mě bavila první polovina filmu – ve které byla akce i humorné scény, ještě i plánování krádeže v lázeňském komplexu ušlo, ale ten závěr se mi moc nelíbil. I tak je to taková průměrná oddechovka – jo a Alici Taglioni to rovněž docela slušelo. Málem bych na ní zapomněl… ()

kaylin

Ze začátku to bylo docela fajn, zajímavé postavy, ale nakonec se to nějak vyvinulo do ztracena, že mě to ke konci moc nebavilo. Až takové moc pozitivní. Jsem ale rád, že jsem po delší době mohl vidět Valerii Golino ve filmu. Neměl jsem na ní moc štěstí a jsem rád, když ji někde objevím. Ani ona na nic lepšího ale nestačila. ()

m@rz

Myslel jsem si, že každý díl Ocean's eleven, atd je překombinovanější a překombinovanější. Ale když jsem viděl Ca$h, pochopil jsem, že to bylo ještě nic. V tomto filmu absolutně netušíte kdo hraje za koho, protože až do konce se všichni střídají na všech stranách. Opravdové rozuzlení je až v posledních minutách. ()