Prci, prci, prcičky: Kozy, bobry a iné zvery

• Česko Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (viac)
všetky plagáty

Kto by si bol pomyslel, že čas tak rýchlo plynie... No je to neodškriepiteľný fakt: Erik (John White) a jeho najlepší kamarát Cooze (Jake Siegel) už pomaly dospievajú, a tak je najvyšší čas, aby začali chodiť do internátnej školy! Zrejme veľmi neprekvapí, že si vyberú tú, ktorá má legendárny študentský spolok Beta – jeho prezidentom totiž nie je nik iný, ako Erikov bratranec, legendárny Dwight Stifler (Steve Talley)! Okrem „klasického“ problému – s kým sa dajú dokopy (keďže Cooze je, ako vždy, nezadaný a Erik len prednedávnom dostal kopačky) – a neľahkých úloh, ktoré musia splniť, ak sa chcú stať plnohodnotnými členmi spolku Beta, však Erik, Cooze, ich nový kamarát Bobby (Nic Nac) a sám Dwight musia čeliť aj ďalšej obrovskej výzve: súboju s konkurenčným spolkom GEK, ktorého členovia sú najväčší „šprtáci“ na škole! Víťaz získa lákavú výhru – sídlo porazeného... No aby to všetko nebolo až také deprimujúce a vážne, nemôžu chýbať nekonečné študentské večierky, plné neodolateľných spolužiačok (temer) bez zábran... (TV Markíza)

Torgal odpad!

Priam ukážkový príklad generickej tínedžerskej komédie so všetkými jej neduhmi. Nemá príbeh, zato je tu hromada nahatých ženských a ten najprimitívnejší "humor" založený výhradne na vylučovaní telesných tekutín. Zúfalejšiu komédiu som nevidel. Prítomnosť Jimovho otca filmu nepomohla ani náhodou, skôr je to tým trápnejšie. 1/10 ()

Fat'Fatal

Tohle nebylo úplně nejhorší. Oba Stiflerové z předchozího dílu jsou více odvázanější (a hlavně reálnější) než na střední. Navíc je tu i pár úsměvných situací, více s(v)lečen - a všechny krásné, sexy tance a řecká olympiáda? Ta byla docela dobrá :) . Víceméně jsem se nekousal nudou nebo trapností, dvě hvězdy ale jen tak tak... Squirt or penis? // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

Jaxx84 odpad!

I ruské porno má víc propracovaný scénář než tahle imbecilita, až budu chtít vidět desítky nahých slečen tak skočím na pornohub, až budu chtít vidět zvracející mládež tak se stavím na koleje...naprosto absolutně o ničem, útok na mozkové buňky a jestli je americká vysokoškolská mládež opravdu taková jako v tomto filmu tak...good bye JůEsEj ! ()

Psycho.R

Absolutně bezvýznamný film, který jen těží ze jména originální trilogie. Jedna hvězdička za to, že oproti Nahé míli jsem se zasmál aspoň jednou. ()

Ceberus odpad!

Klasický těžký boj mezi fekálním humorem a zástupem polonahých teenagerek. Tentokrát "zvítězila" zvracecí válka, která přetáhla hodnocení z jedné hvězdy tam, kde patří fekálie - odpad. ()

ZnalecH

Mrzí mě, že se z dokonalé zábavy "pro mladé" stalo tohle to. Bohužel se to ale stává u většiny filmů... No herci z minulého dílu, zase tam jsou nějaké párty, ale postrádá to ten drive, který minulé díly měly. Líbila se mi poslední soutěž, ale to stejně nezdvihne hodnocení dílu. ()