V tomto filme uvidíte geniálneho komika Willa Ferrella v úlohe kvantového paleontológa Dr. Ricka Marshalla, ktorý zavrhol vedecký svet. Dôvodom je jeho neotrasiteľná viera v cestovanie časom, ba čo viac, Dr. Marshall považuje cestovanie časom za liek na všetky problémy ľudstva. Po prednáške na základnej škole sa Dr. Marshall stretáva s ambicióznou mladou vedkyňou Holly (Anna Friel), ktorá mu oznámi, že roky sleduje jeho prácu a považuje ho za génia. Povzbudený jej nadšením Rick dokončuje zariadenie, ktoré mu umožní cestovať v čase. Okamžite ho ide s Holly a robotníkom Willom (Danny McBride) vyskúšať do jaskyne. Všetci traja sa naraz ocitnú vo svete plnom dinosaurov, piesku a desivých jašteríc. Ak sa chcú vrátiť domov z tohto alternatívneho vesmíru, musia s pomocou opičieho priateľa Cha-ka (Jorma Taccone) opraviť pokazený stroj času. (TV Markíza)

MorraEddie

Už hlavní trojce slibuje zajímavou podívanou. Will jako profesor,už je tak dost ujetá představa. Zábavná dobrodružná komedie hlavně pro fanoušky Willa Ferrella. Celý film mi utekl jako voda a já se za celou dobu ani nenudil. Nejedná se ovšem o žádný filmový zázrak,který se zapíše do historie filmu. !!!!POZOR!!!! film není pro každého!!! ()

Lenny09

Občas se člověk zasměje, jinak mě film docela zklamal. Nejlepší byl dělník Will, kterej má dobrý hlášky (za něj 1*) a T-Rex (za něj druhá *). Žel bohužel Ferrell nic moc. ()

Scaevola

Abych nebyl úplný pokrytec, přiznám se, že jsem se několikrát hlasitě smál a několikrát zaujatě sledoval povedenou scénu. Ale zbytek funguje podobně jako dort pejska a kočičky a podotýkám, že jsem vlastně od snímku s Ferrellem a McBridem nic jiného nečekal. ()

brasek odpad!

V príbehu odznie jedna veta "Je to hlúpe a detinské!" a takto by sa dal charakterizovať aj tento snímok. Will Ferrell na mňa pôsobí čudne, chce byť vtipný vedec ale nedarí sa mu. Pre mňa je toto nepozerateľné a preto hodnotím odpadom. ()

Pan.Antonin

Oproti Cestě na tajuplný ostrov je to cílené na dospělejší publikum, nicméně ani tento fakt nedokáže film využít ve svůj prospěch. Duo neznámých scénáristů spolu s celkem úspěšným režisérem totiž svůj úkol nezvládlo a ze zajímavých surovin (předloha, známá jména komiků, slušné triky) nedokázalo uvařit dobrý filmový "pokrm". A protože i "geniální komik" svůj herecky-komický souboj s Rockem na plné čáře prohrává, film tak musí tahat z potíží dobré triky a několik skvělých scén, protože jako komedie ani jako dinosauří/Sci-Fi biják to úplně nefunguje. Potenciál to mělo mnohem vyšší ()

fikee

Zneuznaný vědec, jeho půvabná asistentka a buran se propadnou červí dírou do minulosti, kde potkávají oplzlého neandrtálce, zlomyslného tyranosaura rexe a ďábelského mimozemšťana. To je opravdu materiál, s kterým se pracuje jen těžko. Takže Land of Lost chvílemi vypadá jako blbost, chvílemi jako příjemně ulítlá blbost. Jsou to slabé *** a film táhne nahoru hlavně Ferell a režisér mající odvahu v jednom záběru zkombinovat digitálního T-Rexe, chlápky v latexové masce mimozemšťana a nehybný obraz sopky nakreslené na plátně za scénou. Je to opravdu roztomile naivní a chvílemi příjemně béčkově (vrak vikingské lodi uprostřed pouště :) ). Pokud máte pro Ferella a/nebo poetiku béček slabost, nemusí to být špatná volba. ()

MIHLIK

Tato rádoby dobrodružná scifi komedie to je snad špatnej vtip, už od prvních minut otřesný scénář ted nevím jestli to ještě je pro děcka nebo nebo kemu je to vlastně určený ale poslední dobou film jak film z Willem Ferrellem propadák za propadákem ztráta času ani sem neměl odvahu se dodívat do konce, to se prostě nedá1/10 je moc... ()

Grifindoor

Čekal sem víc Ferrellovského humoru, tohle bylo slabší, zachránila to šukézní Anna Friel, škoda ale že se nesvlíkla, aspoň kozy mohly jít na světlo boží... ()

karel63

Takovéhle mám sny. A to jsem si říkal, že musím omezit alkohol. Skutečně jsem se pobavil. Některé scény nemaj chybu. A pokud máte rádi "Cestu do pravěku" a "Mars útočí", tak si tento film určitě nenechte ujít. ()

Lal.V

Neskutočne trápny pokus o vykradnutie všetkého, sparodovanie všetkého... vyšlo nakoniec ako zničenie všetkého. Takto neskutočne hlúpy film som nevidel už dosť dávno. Od odpadu to zachraňuje skutočnosť, že tam hrá Will Ferrel. Zahodiť a spálit. ()

StorWik odpad!

Film jsem si pustil plný očekávání, protože mám rád Ferrella. Bohužel ani on nedokázal tento, do nebe volající film zachránit. Že začátek byla blbost, to se dá překousnout....postupně se to přeměnilo na blbost na entou a zcela určitě to naplnilo výraz "nuda k posrání" !!!! (-20%) ()

prometheusll

No řekněme to tahle-kravina. Párkrát jsem se zasmál ale to je asi vše. Amatérský. Tohle by snad natočil každý.Musim říci že jsem se na to koukal se svou holkou a i ta se moc nesmála. ()

Neeson s bílou parukou a plnovousem

Neeson s bílou parukou a plnovousem

05.12.2010

Znamená to, že si zahraje Santa Clause? Ne, Slobodana Miloševiče. Přesněji řečeno fiktivní postavu, která bude osudy bývalého srbského prezidenta inspirovaná. V temném dramatu An Ordinary Man Liam… (viac)