V tomto filme uvidíte geniálneho komika Willa Ferrella v úlohe kvantového paleontológa Dr. Ricka Marshalla, ktorý zavrhol vedecký svet. Dôvodom je jeho neotrasiteľná viera v cestovanie časom, ba čo viac, Dr. Marshall považuje cestovanie časom za liek na všetky problémy ľudstva. Po prednáške na základnej škole sa Dr. Marshall stretáva s ambicióznou mladou vedkyňou Holly (Anna Friel), ktorá mu oznámi, že roky sleduje jeho prácu a považuje ho za génia. Povzbudený jej nadšením Rick dokončuje zariadenie, ktoré mu umožní cestovať v čase. Okamžite ho ide s Holly a robotníkom Willom (Danny McBride) vyskúšať do jaskyne. Všetci traja sa naraz ocitnú vo svete plnom dinosaurov, piesku a desivých jašteríc. Ak sa chcú vrátiť domov z tohto alternatívneho vesmíru, musia s pomocou opičieho priateľa Cha-ka (Jorma Taccone) opraviť pokazený stroj času. (TV Markíza)

Mamlas

Hodně ujetá dobrodružná studiovka s animacemi na pozadí. Sice ne moc zábavná, ale dá se ne to jakž takž dívat. Kreativita tam hraje větší roli než cokolo jiného. (27%) ()

Blazis34

Průměrná bláznivá komedie spíše pro děti. Po chvilce je jasné, jak film dopadne. Líbí se mi zde Will Ferrell, který umí hrát správného blázna a hlavně kvůli němu dávám tři hvězdičky. ()

Saljack

Musím dát za 5* protože lepšího filmu tohohle léta prostě není. Jistě je to praštěné, ale pořád se to drží v mezích srandy a nepřistoupí to ke kýči jaký jsem očekával. Skvělí Ferrell tomu všemu nasazuje korunu. ()

Miloško

Trapnosť v každej scéne tohto filmu bije do očí. Nejde ani tak o divné kulisy,tie tu boli asi naschvál take "obyčajné",ale o humor,ktorý je na zaplakanie.2/10 ()

George.Camel

Nezapomeňte, že tento film je komedie a jako k takový žánr je potřeba jej hodnotit. Trošku mne mrzí vulgární jazyk dabingu, který jako by zapomínal, že na film se budou dívat především děti. Vždyť náš jazyk je mnohem bohatší než angličtina, ovšem to bychom neměli být otupělí používat mozek. Zlatá éra dabingu je ta tam. Film je zajímavý svým námětem i obrazovým ztrvárněním, triky jsou vynikající, dinosauři realističtí. Přesto někdy nechápete scénáristické záměry a uvažujete nad tím, proč tuto scénu natočili tímto způsobem, o čem to ti dva hovořili ... Rozhodně se nebudete nudit a na film se podívejte. ()

Carpe.Diem

Po zhlédnutí jsem si řikal odpad či jedna.....Tohle je výsměch filmům....Hvězda za jednu scénu s krabem....Nevím, co tím básník chtěl říci... ()

SenFlxr odpad!

Dost hrůza. A ještě ke všemu jako jedna z hlavních postav nějaká opice. Co jsem k...a Homer J. Simpson abych sledoval tohle? ()

zuzulatomas

Pribeh tohto filmu ? Absolutne netusim o co tam vlastne islo. Objavit stroj casu ? Zaujimave, ale ist do minulosti, kde su dinosaury a zaroven este aj nejake prvky zo sucasnej doby ? To ma byt vtip ?! Ako golden gate, zmrzlinarske auto .... Davam 1* za smiesne sceny (ktore vsak miestami nemali logiku) ()

HeyHou

Film teda totální slátanina, ale některé hlášky mě tak rozesmály, až mě rozbolela bránice.. :-D Asi jsem hold nenáročný divák :) ()

Lewaso

Dá se říci, že je to roztomile přiblblý film, který si na nic nehraje. Pokud máte náladu na to, přijmout tuhle hru, pobavíte se, pokud ne, stačí vám čtvrt hodiny... ()

klichem

Pokus o parodiu na vela veci. BOhuzial - je to vyskusane metodou pokus-omyl, a v tomto pripade skor omyl. Filmy v ktorych zaznie slovo 'hovno' 'sracka' 'moc' a podobne vyrazy nash kvetnateho jazyka su u mna jednoducho odpisane. Aj ked musim podotknut ze som sa aj 1-2 krat s chuti zasmiala. Napr pri scene uz ta nemilujem a hadzani kamenu. Preto za snahu dam aspon za 1.nu. ()

Neeson s bílou parukou a plnovousem

Neeson s bílou parukou a plnovousem

05.12.2010

Znamená to, že si zahraje Santa Clause? Ne, Slobodana Miloševiče. Přesněji řečeno fiktivní postavu, která bude osudy bývalého srbského prezidenta inspirovaná. V temném dramatu An Ordinary Man Liam… (viac)