Toto je Sparta!

• Česko Tohle je Sparta! (viac)

Parodická verzia príbehu o hrdinskom Leonidasovi a troch stovkách udatných Sparťanov, ktorí do posledného muža padli, aby zabránili invázii armády Peržanov vedenej kráľom Xerxesom... Bitka sa začína! Hrdinský Leonidas, ktorého jedinou zbraňou sú kožené spodky, vedie oddiel trinástich bojovníkov, aby obránil Spartu pred inváziou Peržanov. Namiesto očakávaného Gerarda Butlera sa však do čela oddielu trinástich bojovníkov postaví bývalý Hercules Kevin Sorbo a rady nepriateľov rozšíria Ghost Rider so Shrekom, Rocky Balboa, Transformeri či hrbatá Paris Hilton. Objavia sa ešte aj ďalšie slávne celebrity, ale táto bláznivá paródia ani tie nijak neušetrí. (TV JOJ)

jilda

Je to sice hodně ulítlá kravina s velkou spoustou trapných vtipů, ale najde se pár vcelku dobrých okamžiků a film je naštěstí krátký. ()

Luukec

jako jo.. místama chvilkama docela trapný.. ale jinak se dá říct že to zparodovali hodně dobře a smál sem od začátku do konce.. ()

werewolf69

Paródie mi vôbec nevadia, ale toto bolo na mňa už priveľa. Tu hviezdičku som dal len za Kena Davitiana, ktorého keď som zbadal v úlohe kráľa Xerxesa tak ma skoro šľahlo o zem. ()

Greg25 odpad!

Problém dnešních parodií je ten, že vznikají horkou jehlou, reagují na aktuální filmové trháky a aktuální dění v showbyznysu a to pak zparodují (??? je to vůbec parodie???), bezva, jenže když si tohle někdo pustí řekněme tak za tři roky, viděl Spidermana i 300, ale byl showbyznysem typu Britney Spears a další naprosto nedotčen bude asi jako Alenka v říši divů, Tohle je Sparta! je typický zástupce nového druhu údajných parodií natočených po roce 2000, jak říkám sešito horkou jehlou, zparodováno kde co (i pořad alá Superstar, který snad parodii ani nepotřebuje, neboť se před koncem každého ročníku stačí zparodovat sám blbými kecy) a kdekdo (i někdo o kom Evropan nemá ani páru a hlavně kdo je v podstatě zcela nedůležitý jen je známý). Nemá to hlavu ani patu, ani děj, jsou to spíše takové skeče, které někdo pospojoval dějem zejména z 300. Ano, je to hrůze v roce 2009 a za tři roky tenhle snímek bude ještě větší hrůza, sakra, kde jsou parodie typu Žhavých výstřelů a Bláznivých střel, kde jste nemuseli vidět jediný film, který je parodován a přesto jste se smáli od začátku do konce? To už tahle éra parodií nadobro skončila? Tohle je Sparta je jedna z nejhorších kravin z poslední doby, kterou jsem viděla, natočena z jediného účelu - vydělat co nejjednoduším způsobem, svést se na úspěchu jiných filmů, pobavit Američany a znechutit Evropu. 0% ()

(Z)denny

Já tyhle "monoparodie" prostě nemám rád. I když je tento snímek plnej docela dobrejch hlášek, tak po chvilce začne nudit.. Každý divák znalý předlohy ví, jak se příběh odvíjí, a pouze sledovat, jak tvůrci parodie vtipně změnili jednotlivé originální scény mi připadá dost slabé.. ()

DAVID.LOPAN

Dětský film. Dokážu si představit, že v deseti letech bych se kroucení bradavek děsivě smál a to samé tisíci fórků o ochlupení a homosexualitě. Ale občas to mělo nádech nápadu a byl tam Kevin Sorbo, kterej si ze sebe aspoň umí udělat legraci. 15% ()

majec4

Film, ktorý môže byť označovaný za vrchol daného žánru, alebo zatracovaný pod čiernu zem. Mne osobne sa podobné snímky páčia, aj keď je pravda, že niektoré scény sú už za hranicou morálnosti, kto však dokáže určiť, kde je pri takýchto filmoch ta pomyselná hranica? Ja som sa však určite bavil a to, že sa budem baviť bolo jasné hneď po úvodnej scénke s malým Shrekom. Určite to nie je film, ktorý by som odporučil každému, ide skôr o snímku ku ktorej si musí každý nájsť svoju cestu. Ja neľutujem. ()

arcticsky

No jo...hodně fórů je zde přes závit, ale takto potrhlé filmy občas můžu. Zde bylo zparodováno a přejeto kdeco. Scéna Breakdance byla bombová! A...snad to poskakování nebylo parodií na Monty Pythonův Svatý grál ??????? To je tedy fakt drzost, je-li tomu tak.... ()

LukyNike odpad!

Původně jsem tomu chtěl dát aspoň hvězdu, ale byla to opravdu pi*ovina. Bavil jsem se prvních 10 minut, to jsem byl je... No potitulková scéna totální demence..odpad. ()

Martinius odpad!

predpokladam, ze smiesne len istym evolicne jednoduchsim formam zivota bez vyvinutej nervovej sustavy. viem si zivo predstavit, ze meteorit, ktory pred stovkami milionov rokov vyhladil dinosaurov, pozostaval v skutocnosti zo zasielky blueray verzii tohto filmu, ktora omylom zabludila v case. dokonca horsie ako humor dominika dana. ()

Další „parodie“ na 300

Další „parodie“ na 300

27.08.2008

He? Na DVD právě dorazil výplach Tohle je Sparta! (pokud se na něj chystáte, možná byste se nejdřív měli mrknout na hodnocení zdejších uživatelů), ale „sranda“ nekončí. Řítí se na nás další film,… (viac)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

Sandler bude pro změnu vtipný ;-)

11.03.2008

Zdá se, že hollywoodská komedie se probouzí k životu. Samozřejmě teď není řeč o zrůdnostech typu Meet the Spartans a nebo o čemkoliv s Eddiem Murphym či Martinem Lawrencem přesně tento typ filmů… (viac)